МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Segway на CEE2017

Ninebot

www.segway.com

Компанія Segway  - э світовим  іноваційним лідером з виробництва персонального електротранспорту. Нещодавно Segway об'єдналися з компанію Ninebot.Об'єднана компанія фокусується на наукових дослідженнях та розробці, проектуванні а також виробництві розумних транспортних засобів.

Компанія має міжнародну мережу продажів за більш ніж 250 торгових точок в 80 країнах світу. Об'єднана компанія має стратегічні центри в США, Нідерландах і Пекіні, а також виробничі центри в США і Китаї. Крім транспортних засобів компанія Segway приділяє багато уваги розробці роботизованих систем. 

Цікаве на стенді Segway

На стенді компанії Segway будуть представлені новинки, які лише нещодавно були представлені на виставці IFA в Берліні. На стенді Segway можна буде не лише побачити новинки і поточні моделі, але й протестувати їх на трьох окремих треках! Завжди мріяли навчитися кататися на гіроскутері, моноколесі чи електросамокаті? Тепер у вас з’явиться можливість самим пересвідчитися у високій якості і надійності продукції Segway та отримати всю необхідну інформацію про моделі з асортименту. 

Особливо цікавими будуть новинки: гіроскутер miniLITE з максимальною швидкістю 16 км/год та запасом ходу до 18 км ідеально підійде, як для найменших дітей, так і дорослих. Завдяки покращеній системі стабілізації гіроскутер надійно триматиме рівновагу. Електросамокати Ninebot by Segway KickScooter ES1 та ES2 – це новий екологічний, розумний та швидкий спосіб пересування. Довгі відстані, які завжди займали багато часу тепер можна буде подолати на швидкості до 30 км/год.

Новинки на стенді Genius

«miniLITE» - Segway miniLITE має максимальну швидкість 16 км/год с запасом ходу від одного заряду 18км*,  покращена електроніка відповідає за точність поворотів. Підсвітка LED фар може індивідуально налаштовуватись, а ручку можна використовувати для перенесення miniLITE, а нова система ідентифікації користувача зменшує вірогідність падіння до мінімуму. Ширші і більші колеса спроектовані так, щоб дозволити їздити по нерівним дорогам при цьому зберігаючи рівновагу. Цей гіроскутер стане чудовою альтернативою звичним гіробордам, це чудовий вибір для дітей та підлітків в сезон подарунків.

«Ninebot by Segway ES1» - має максимальну швидкість 20 км/год з запасом ходу близько 25 км *. Він також оснащений світлодіодним цифровим дисплеєм, електронною гальмівною системою та круїз-контролем.

«Ninebot by Segway ES2» - модель ES2 може досягти швидкості приблизно 25 км / год, с запасом ходу до 25 км *. Амортизація на задніх колесах забезпечує комфортну їзду, а підсвічування контуру та фари служать не тільки для розваг, але і дозволяють бачити в умовах слабкого освітлення. Обидва електроскутери KickScooter легкі і складаються одним дотиком. Їх можна буде легко перевозити на громадському транспорті або покласти в автомобіль. У власників електросамокату також буде можливість додати другу батареєю. Це дозволяє подорожувати на відстань до 45 км *на електросамокаті  ES2 та досягти швидкості до 30 км/год. З додатковою батареєю власники ES2 зможуть подорожувати далі і підкоряти більш круті нахили. Ninebot by Segway KickScooter ES1 та  ES2 з'являться в продажі у четвертому кварталі 2017 року.

Та багато інших цікавих новинок!