МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

SENCOR на CEE2017

Sencor

www.sencor.ru

SENCOR - це широкий асортимент продукції в шести товарних категоріях (побутова техніка, планшетні ПК та телефони, пристрої для офісу, кухонна техніка, сфера здоров’я та краси). 
Крім цього компанія пропонує бізнес-партнерам конкурентоспроможні умови для бізнесу, чітке і швидке виконання замовлень. Для широкого кола споживачів SENCOR пропонує ассортимент техніки європйської якості по прийнятній ціні , кольорові рішення під любий інтер’эр та смак, належний рівень підтримки та сервісу. Компанія відома на ринку під торговою маркою SENCOR з 1969 року. 

Цікаве на стенді SENCOR

На стенді компанії SENCOR буде представлений асортимент продукції, який підкреслює її оригінальність та якісно відрізняє серед конкурентів. Особливо радимо звернути увагу на кольорові рішення лінійок кухонних комбайнів, міксерів, блендерів, соковижималок. Зазначені пристрої випускаються у дев’яти базових насичених кольорах та дев’яти пастельних ніжних тонах – 18 варіантів! У відповідності до своїх уподобань та смаків споживачі можуть підібрати до п’яти різних виробів у абсолютно однаковому кольорі.
Має зацікавити абсолютно нова пропозиція кухонного комбайну STM 3700 WH, який укомплектовано 18 змінними насадками – м’ясорубка, гак та вінчики для замішування, збивання, для приготування локшини, виробів з пісочного тіста, начинювання ковбас, нарізування та шинкування овочів, млин для кави, трав та спецій, блендер. 
На стенді буде можливість ознайомитись з новою потужною (1 000 – 1 200 Вт) лінійкою блендерів для приготування смузі – сумішей для здорового способу життя.
Зверніть увагу на сучасні шнекові соковижималки серій SSJ 505х та SSJ 404х – конкурентна пропозиція, яка не залишить вас у спокої.
Неодмінно поцікавтесь серією індукційних плиток від SENCOR – сучасних енергозащаджуючих пристроїв для дому та дачі.

Новинки на стенді SENCOR

Блендери для приготування смузі SBL 2500 / 2300 - пристрої стартового рівня, які неодмінно зацікавлять людей, котрі займаютьтся фізичними навантаженнями та мають потребу в здоровому повноцінному харчуванні. В комплект входить від 3-х до 5-и пляшечок – готуйте різні суміші для всієї родини.

Міксери для приготування супер-коктейлів SNB 6600 BK / 6601 RD – потужні настільні міксери, які перетворюють цілі фрукти, горіхи, овочі, насіння та інші супер-продукти в прекрасний енергетичний екстракт для вашого тіла. Живильні коктейлі можуть сприяти поліпшенню якості сну, травленню і відновленню після спортивних занять. Технологія Sencor® Nutri Smart Blending Technology забезпечує винятковий результат!

Настільні міксери SBU 7730 BK/ SBU 7790 NP – сучасні прилади (1 800 Вт) з сенсорним управлінням та технологією Sencor® Nutri Smart Blending Technology. П’ять програм для різних продуктів – одним дотиком:
- PULSE – для миттєвого подрібнення і дроблення льоду 
- FRUIT JUICE, SMOOTHIE -  для відмінних, енергетичних, фруктових смузі
- SMOOTHIE -  для чудових, поживних, овочевих смузі
- FLOUR - для приготування домашнього борошна і подрібнення горіхів
- MILKSHAKE - для приготування освіжаючих коктейлів і морозива.

Та багато інших цікавих новинок!