МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Siemens на CEE2017

Siemens

www.siemens-home.bsh-group.com

Вже понад 125 років Siemens є символом передових технологій, німецької якості та надійності побутової техніки. Стильний дизайн та енергоефективність поєднуються в кожному приладі, випущеному іменитим концерном. Bosch виготовляє повний спектр побутової техніки: це пральні машини та холодильники, посудомийні машини, широкий ассортимент вбудовуваної та техніки для кухні, а такоє техніку для особистого користування.

Цікаве на стенді Siemens

На стенді Siemens будуть представлені найцікавіші прилади для домашнього використання з новими передовими технологіями. Холодильник NoFrost з технологією VitaFresh pro, повногабаритна пральна машина з системою I-DOS і унікальною технологією видалення 16 найпоширеніших видів плям. Варильна поверхня і духова шафа з розумними сенсорами, які регулюють процес і автоматично відключають приготування, коли страва готова. А посудомийна машина з системою сушки Zeolith нікого не залишить байдужим.

Новинки на стенді Siemens

WAY32891EU – пральна машина, що володіє новітнім тихим і економічним двигуном EcoSilence Drive, I-DOS системою автоматичного дозування рідких миючих засобів і системою виведення 16 видів найпоширеніших плям.

KGN56PI30 – холодильник з великим корисним об'ємом (480л), системою багатопотокового рівномірного розподілу холоду MultiAirflow і технологією збереження продуктів VitaFresh pro, а також фільтром очищення повітря AirFreshfilter.

PXE651FC1E – Нова індукційна варильна поверхня, оснащена системою управління Direct Select 1.0, цифровим дисплеєм, сенсором смаження PerfectFry (з 4 рівнями температури), а також функціями розпізнавання посуду і автовідключенням.

Та багато інших цікавих новинок!