МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Silicon Power Computer &  Communications Inc. на CEE2017

Silicon Power

www.silicon-power.com/web/ru

Silicon Power - Пам'ять є особистою
Компанія Silicon Power, що була заснована в 2003 році групою ентузіастів-експертів у сфері зберігання даних, прагне забезпечити високу якість продукції та послуг. Маючи штаб-квартиру і власний сучасний виробничий майданчик у Тайбеї, ми стали провідним виробником карт флеш-пам'яті, флеш-накопичувачів USB, портативних жорстких дисків, твердотільних накопичувачів, модулів DRAM та промислових виробів. Завдяки сильній спрямованості на поєднання інноваційних технологій та незрівнянного дизайну, ми дотримуємося обіцянки нашого бренду забезпечити надійне збереження та захист найцінніших даних.
Тому що пам'ять є особистою.

Комплексний портфель рішень
Щоб задовольнити різні потреби, вимоги та бюджети всіх наших клієнтів, ми розробили комплексний пакет рішень для зберігання даних, які охоплюють весь спектр продуктів від початкового рівня до пристроїв для професійного та/або промислового використання.

Новинки на стенді Silicon Power

Mobile C50

3 - магічне число
Оскільки все гарне приходить трійкою, наш новий OTG Mobile C50 має три роз'єми - USB Type-A, Micro-B і Type-C. Ніколи не губіться між інтерфейсами знову, ви можете легко обмінюватися даними між пристроями з роз’ємами нового типу USB Type-C, будь-яким старим добрим роз’ємом USB ноутбука або настільного комп’ютера, а також смартфонами або планшетами з роз’ємом micro-B. Ви також можете припинити роздратовуватися щодо того, які картинки або пісні видаляти на мобільних пристроях, і відразу ж звільнити до 128 ГБ цінного місця. На одному невеликому диску зосереджується дуже багато гнучкості і свободи без кабелів або мережевих обмежень - для справді універсального доступу та гнучкості на ходу. Так що 3 дійсно є магічним числом ...
http://www.silicon-power.com/web/product-264

 

Elite microSDHC/microSDXC UHS-1

Багато фото та відео задоволення на ходу
Ідеальний супутник для високопродуктивних смартфонів і планшетів Android. Завдяки потужності до 256 Гб, він зберігає їх сучасними, не зважаючи на постійно зростаючі вимоги щодо дискового простору, що йдуть пліч-о-пліч із швидко прогресуючою якістю фотографій та відео на мобільних пристроях. Для безперебійної зйомки та запису задоволень на ходу.
http://www.silicon-power.com/web/product-170

Ace A55

Доступне оновлення для всіх
Високоякісний продукт A55 для тих, хто піклується про свій бюджет, позиціонується як одна з найдорожчих моделей SSD. Завдяки сучасному інтерфейсу SATA III 6 Гб/с та доступній ціні, тепер ви можете легко оновити свій старий комп'ютер, не витрачаючи цілого статку.
http://www.silicon-power.com/web/product-271

Diamond D30

Це стильний записник? Або сучасне сховище?
Це два в одному! Це чудовий портативний жорсткий диск для зручної передачі даних та безпечного зберігання в стильному, класичному дизайні записника. Але через те, що дизайн - це не тільки гарний вигляд, але й функціональність, закладка - це ковзаюча кришка для захисту інтерфейсу, коли диск не використовується.
http://www.silicon-power.com/web/product-263

Power S55.S105

Заряджання з Wow-фактором
Пристрої потрібно заряджати – так вже сталося ... Але принаймні ви можете зробити це з крутістю та стилем. Наш S55.S105 поставляється в елегантній, надтонкій формі, в супер-крутій матовій металевій оболонці та у стильному забарвленні. Просто для того, щоб додати невеликий вау-фактор до звичайної процедури зарядки.
http://www.silicon-power.com/web/product-270

Bolt B80

Ви сміливі?
У вас є прекрасні ідеї? Ви робите все по-своєму? У вас унікальний стиль? Ви любите виділятися з натовпу і показувати світу, хто ви? Чи є у вас щось сказати? Чи смієте ви бути іншими?
Тоді Bolt B80 для вас - ми створили цей бездоганно розроблений переносний SSD для людей зі сміливими ідеями та досягненнями, які надихають інших. Так що, чи буде це ваш черговий сміливий крок чи проект, обов'язково зберігайте його на B80, єдине гідне житло для вашого дітища.

Та багато інших цікавих новинок!