МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Thermaltake на CEE2017

Thermaltake

www.thermaltake.com

Компанія Thermaltake Technology була заснована в січні 1999 року в Тайвані і з тих пір представляє на світовому ринку бренд «Thermaltake». Індивідуальність бренду полягає в його унікальності, агресивності, яскравості і стилі, що дозволило компанії Thermaltake стати професіоналом в розробці по-справжньому цікавих рішень і створити захоплюючу середу для геймерів і ентузіастів, підтримуючи свої розробки на високому технічному та ідеологічному рівні. Thermaltake Technology дуже близько співпрацює з користувачами і уважно стежить за їх вимогами, щоб створювати продукцію, що відповідає високим технічним і естетичним вимогам.

Цікаве на стенді Thermaltake

На щорічній виставці CEE2017 на стенді Thermaltake будуть представлені новинки, показані на минулій виставці COMPUTEX 2017 у Тайбеї. З великого асортименту стильних корпусів Thermaltake величезною популярністю серед ентузіастів і геймерів користуються корпуси відкритого форм-фактора із загартованим склом серії CORE. Унікальний продукт, що став технологічним проривом серед блоків живлення - цифрові «розумні» блоки живлення серії Thoughpower c RGB підсвічуванням з 16 мільйонами відтінків, що дозволяють підраховувати ваші витрати на електроенергію та управляти комп'ютером віддалено. Сучасні запатентовані тихі «райдужні» кулера і унікальні системи водяного охолодження, які надають вашій системі автоматичного неповторний стиль і ефективно охолоджують ваш комп'ютер.

Новинки на стенді Thermaltake

БЖ Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Gold - один з блоків живлення з передвстановленим запатентованим вентилятором RGB з 16,8 мільйонами кольорів. БЖ включають в себе сучасні високопродуктивні компоненти і новітні технології, пов'язані з екологією. Завдяки сертифікації 80 PLUS Gold, плоским кабелям та японськими компонентам найвищої якості блок живлення Toughpower Grand RGB 750W Gold буде зручним та ефективним для будь-якої обчислювальної системи!

Thermaltake Water 3.0 Riing RGB 240 - система водяного замкнутого охолодження Water 3.0 Riing RGB або, як її ще називають, «Все в одному». Серія Water 3.0 оснащена вентиляторами серії Riing 12 LED RGB 256, і це надає їй неповторний вигляд і максимальну результативність. Система охолодження створена спеціально для комп'ютерних ентузіастів і з легкістю може охолодити «найгарячіші» сучасні центральні процесори, навіть в режимі розгону. За допомогою спеціального контролера, ви можете вибрати потрібний колір підсвічування або відключити підсвічування в разі потреби.

Thermaltake Core P5 із загартованим склом - легендарний корпус, який став дуже популярним, завдяки своєму неповторному дизайну. Три панелі із загартованого скла (5 мм) закріплені на надійних і стильних хромованих опорах дозволяють вам захистити внутрішні компоненти від пошкоджень і «пустотливих рученят». Корпус можна встановлювати вертикально, горизонтально або повісити на стіну за допомогою телевізійного кронштейна. Завдяки своїй неповторній конструкції, вся начинка вашої обчислювальної системи тепер буде легко проглядатися під будь-яким кутом.

Та багато інших цікавих новинок!