МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

TOYOTA на CEE2017

www.toyota.biz.ua

Перша швейна машина ТОYОТА була створена під безпосереднім контролем засновника корпорації  TOYOTA Motor Corporation  Kiichiro Toyoda, який був твердо переконаний, що товари домашнього вжитку повинні бути не тільки "функціональними", але й "красивими". Завдяки високій оцінці першої швейної машини ТОYОТA HА-1  було дозволено використання торговельної марки автомобілів ТОYОТА. З тих пір швейна машина ТОYОТА стрімко розвивається під девізами "Якість перш за все", "Простота у використанні" і "Ергономічний дизайн" з сильним акцентом на "Екологічну безпеку".

Цікаве на стенді TOYOTA

На стенді бренду TOYOTA будуть представлені новинки з асортименту швейних машин TOYOTA, а також унікальна швейно-вишивальна комп'ютеризована машина Toyota Renaissance 50R. Toyota Renaissance буде представлена в двох колірних рішеннях: червоному - Toyota Renaissance 50R і чорному - Toyota Renaissance 50В. Унікальність даної моделі полягає в можливості регулювати ширину строчки в реальному процесі вишивки. Наприклад, щоб зробити рядок більш вузьким, вам досить відпустити педаль. Якщо ж необхідна строчка ширше - просто сильніше натисніть на педаль. Ця функція є унікальною і була розроблена японськими фахівцями саме для моделей серії Toyota Renaissance.

Новинки на стенді TOYOTA

«Toyota Renaissance 50R» «T-OE50R» – Обливістю даної серії являється модернізування процеса вільної вишивки. Завдяки функції вільної вишивки, Ви тепер зможете прикрасити плаття, блузи, джинси, дитячу одежу, а також салфетки, подушки, ковдри, фіранки та ін. своїми неповторними мотивами та рисунками або створювати нові оригінальні та красиві аплікації. Функция вільної вишивки  –  Контроль ширини строчки за допомогою натиску на педаль. Наприклад, щоб зробити строчку вже, Вам достатньо відпустити педаль. Якщо ж необхідна строчка ширше – просто сильніше натисніть на педаль. Дана функція являється уникальною та була розроблена спеціалістами саме для моделей серії Renaissance. В комплекті до машини також йде унікальна лапка, яка призначена для прошивки кількох слоїв джинсової тканини. Особливо дана лапка допоможе Вам виконати якісну строчку при підшивці джинсів.

«Toyota  ECO15CG» «T-E15CG» - Це електромеханічна швейна машина. Машина виконує 15 строчок на різні випадки життя та петлю-напівавтомат. Крім робочих строчок машина має еластичні строчки для трикотажних тканин, оверлочні строчки, потайну підшивку низа. Приємною та не менш важливою особливістю стане можливість регулювання ширини та довжини строчки. Поряд з підсвіткою робочої поверхні це збереже Ваші очі від лишньої напруги. Змінити лапку на машині можна в один дотик. Швейна машина Toyota  ECO 15 CG працює з разними типами тканин.

«Toyota JEANS 17CT» «T-J17CT» – Це нова модель від виробника швейної техніки Toyota. Toyota JEANS17CТ - сучасна електромеханічна швейна машина, підійде і для досвідчених майстрів, так і для початківців швачок. Проста в роботі і в обслуговуванні, виконує 17 швейних операцій, включаючи основні строчки, різноманітні оздоблювальні строчки, потаємну підшивку низу, зигзаг, петля-напівавтомат. Машина прекрасно справляється з різними типами тканини, тонка тканина або товста - строчки будуть рівномірні і якісні. Особливістю даної моделі є швейний столик, який помітно збільшує простір для роботи. І якщо Ви любите працювати з ковзаючими тканинами - швейна машина Toyota Jeans 17CT - просто знахідка!

Та багато інших цікавих новинок!