МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

Wonder Workshop на CEE2017

www.makewonder.com

Wonder Workshop – молода компанія-виробник навчальних роботів для дітей, заснована у 2012 році у Каліфорнії, США. Кожен елемент продукції бренду, будь то роботи, додатки або навчальні програми, максимально інтерактивні та орієнтовані на результат, аби зробити навчання веселим та цікавим. Мультяшні роботи навчають дітей сучасним технологіям, програмуванню, критичному та креативному мисленню.

Цікаве на стенді Wonder Workshop

Милі роботи Dash та Dot вперше в Україні! Обидва роботи та усі можливі аксесуари до них будуть продемонстровані на вітрині стенду. Відвідувачі зможуть протестувати можливості роботів та взяти участь у інтерактивних заходах, таких як робо-боулінг та робо-тир. Крім того, для демонстрації навчального потенціалу роботів, на стенді буде проведено змагання з робототехніки для дітей 6-9 років. Станьте першими, хто порине у розважальне навчання майбутнього!

Новинки на стенді Wonder Workshop

Wonder Pack “1-WB04-01”– максимальний набір, що включає обох роботів, Dash і Dot, набір аксесуарів, з’єднувальні блоки, катапульту та ксилофон. Усе, що необхідно для навчання та розваги, готове до дії прямо з коробки!

Інтерактивні Dash та Dot – на стенді будуть представлені інтерактивні зони, де Ви зможете зіграти із роботами Dash і Dot у боулінг або спробувати запрограмувати Dash стріляти з катапульти по заданих цілях.

Та багато інших цікавих новинок!