МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

XYZprinting на CEE2017

eu.xyzprinting.com/eu_ru/Home

Тайванська XYZprinting, частина холдингу Kinpo Group, — світовий лідер 2016 року за кількістю проданих 3D-принтерів. Одразу з 2013 року, коли щось стало відомо про компанію, вона почала випускати на ринок продукти, що були успішніші один за іншого. XYZprinting пропонує широку лінійку 3D-принтерів, 3D-ручки, 3D-сканер і всі можливі витратні матеріали для них. В портфелі компанії XYZprinting є 3D-пристрої, які втілюють в життя сміливі задуми найвибагливіших покупців.

Цікаве на стенді XYZprinting

На стенді компанії XYZprinting будуть представлені різні види 3D-принтерів, що друкують різними видами пластику, а також новинка - принтер, що друкує їжу. Від тепер ви зможете здійснити свої кулінарні задумки в тісті, шоколаді та інших інгредієнтах, Вам допоможе харчовий 3D XYZprinting FD 1.0 MR.

Новинки на стенді XYZprinting

«Принтер 3D XYZprinting da Vinci miniMaker» «3FM1XXEU00D» – компактний, яскравий 3D-ринтер з відкритою платформою, що не нагрівається. Цей пристрій друкує нетоксичним натуральним пластиком, який виготовлений з кукурудзи, через певний час цей пластик біологічно розкладається.

«Сканер 3D XYZprinting 1.0A MR(портативний)» «3SH1AXEU00B» - новинка, 3D-сканер. Якщо Вам хочеться мати копію себе-улюбленого, то вам стане в нагоді компактний 3D сканер, який використовує технологію сканування Intel RealSense. Під час роботи він проектує лазерний промінь на об’єкт та з допомогою 3D-камери аналізує розташування світлових плям на об’єкті. Далі сканер виконує розрахунки та формує 3D-хмару точок, що після обробки комп’ютером перетворюється у цифрову 3D-модель.

«Принтер 3D XYZprinting харчовий 3C10A FD 1.0 MR» «3C10AXTW00B» - 3D-принтер який друкує їжу. В цей пристрій потрібно завантажити шоколад, тісто або іншу пастоподібну речовину і отримати чудові 3D-фігурки.

Та багато інших цікавих новинок!