МАСШТАБНИЙ ЗАХІД
В ІТ-ІНДУСТРІЇ УКРАЇНИ

ZPAS на CEE2017

ZPAS

www.zpas.com

Група ZPAS, маючи 40-річний досвід, пропонує комплексні рішення та постачає на ринок широкий асортимент продукції. ZPAS спеціалізується на виробництві електротехнічних і телекомунікаційних корпусів, займається виробництвом в області мережевих і енергетичних рішень. Від простих несучих конструкцій, до складних інсталяцій, призначених для центрів обробки даних. Від окремо розташованих шаф, до комплексного обладнання енергетичних об'єктів.

Цікаве на стенді ZPAS

На стенді компанії ZPAS будуть представлені зразки корпусного обладняння для телекомунікаційної та енергетичної галузі та всі необхідні аксесуари до нього. Рекомендуємо звернути увагу на диспетчерський пульт, в якому можна розмістити спеціалізоване IT обладнання для сучасних систем керування та диспетчерізації. Також цікаво буде ознайомитися зі зразками спеціалізованих телекомунікаційних шаф, розрахованих на розміщення в офісних приміщеннях та навпаки, назовні під відкритим небом та в різних температурних умовах. Окремо будуть представлені зразки електротехнічних шаф, розрахованих для монтажу обладнання автоматики та розподілення, які можуть розміщуватися в спеціфічних умовах промислового виробництва. На стенді додатково можна отримати кваліфіковану консультацію з корректного вибору корпусного обладнання для рішення конкртної задачі.

Новинки на стенді ZPAS

«Диспетчерський пульт ZPAS PULPIT TARGI» «WZ-0973-01-00-000» – пульт для розміщення моніторів та IT обладнання для сучасних систем диспетчерізації. На його базі може бути створене робоче місце оператора систем керування транспортними та технологічними процесами, а також систем безпеки та відеонагляду.

«Шафа електротехнічна» «SZE3 WZ-6282-01-25-011» - універсальна збірна шафа для внутрішнього застосування, як в автоматиці, так і в енергетиці. Конструкція шафи є каркасної, на основі замкнутих профілів, перфорованих в двох площинах. Це дає необмежені можливості для внутрішньої забудови, а також легкість з'єднання шаф в ряди.

«Шафа SZD всепогодна вулична» «WN-1588-03-00» - має модульну конструкцію. Головна частина шафи складається з алюмінієвих панелей і двошарових профілів - ці матеріали можна розрізати на відрізки довільної довжини. Описана конструкція дає можливість збирати шафи довільних габаритних розмірів. Кожна шафа виготовляється за індивідуальним замовленням клієнта.

Та багато інших цікавих новинок!