Тонометри

Знайдено 5 товарів
Сортувати
Medisana Ecomed BU-90E на плечо

Medisana Ecomed BU-90E на плечо

код товару: 23200

899 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Автоматичний тонометр ecomed BU-90E призначений для контролю стану тиску і пульсу, з вимірюванням їх значень в області плеча. Тонометр ecomed BU-90E відрізняється не тільки високою точністю вимірювань, але також і хорошим функціоналом, дозволяючи аналізувати отримані результати і відстежувати динаміку їх зміни. Прилад простий в освоєнні і експлуатації.

Medisana MTS

Medisana MTS

код товару: 51152

К сравнению (0) ›

Тонометр Medisana MTS - повністю автоматичний прилад, призначений для вимірювання тиску, пульсу і серцевого ритму, виводячи на великий монохромний дисплей максимально точний результат дослідження всіх даних одночасно, включаючи і індикацію аритмії. Тонометр використовується на плечі, а відмітною особливістю даного приладу є наявність в ньому колірної шкали оцінювання результатів.

Medisana HGC

Medisana HGC

код товару: 51233

К сравнению (0) ›

Тип: автоматичний; Місце виміру: зап'ясток; Діапазон вимірювання тиску: 1 - 300 мм рт. ст.; Діапазон вимірювання пульсу: 30 - 180 уд/хв; Пам'ять показань: 60; Програми: вимір пульсу, вимір артеріального тиску, автовідключення; Живлення: батарейки;

Medisana MTP

Medisana MTP

код товару: 51047

1499 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Якщо Вам потрібен якісний вимірювальний прилад для контролю кров'яного тиску і пульсу, зверніть увагу на автоматичний тонометр Medisana MTP. Він дає можливість за короткий проміжок часу отримати максимально точні результати вимірювань, які відображаються на великому ЖК-дисплеї. Тонометр дозволяє проводити вимірювання систолічного і діастолічного артеріального тиску, а також пульсу, з можливістю відстеження динаміки змін.

Medisana MTC

Medisana MTC

код товару: 51139

999 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Автоматичний тонометр Medisana MTC забезпечить Вас повною і точною інформацією про стан Вашої серцево-судинної системи. Ви зможете ефективно контролювати Ваші тиск і пульс, відстежуючи динаміку змін, завдяки наявності пам'яті. На великому інформативному дисплеї, разом з отриманими даними вимірів, будуть відображені також дата і час операції, а функція голосового повідомлення буде корисна людям з ослабленим зором.