Компоненти СКС

Знайдено 62 товара
Сортувати
Legrand Пігтейл 50/125 мкм, конектор SC, 10 Giga, 1м, LCS2

Legrand Пігтейл 50/125 мкм, конектор SC, 10 Giga, 1м, LCS2

код товару: 032622

252 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Пігтейл 10 Gb - 50/125 мкм, із конектором SC. Поставляються з волокном в буфері 900 мкм завдовжки 1 м.

Legrand Оптична вставка SC на 6 багатомодових волокон, LCS2

Legrand Оптична вставка SC на 6 багатомодових волокон, LCS2

код товару: 033517

1584 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Оптична вставка багатомодова (62,5 і 50/125 мкм) з адаптерами SC на 6 волокон. Відноситься до кабельної системи Legrand LCS. Додаткові компоненти системи LCS категорій 6a, 6 і 5e. Має вставки оптичних з'єднувачів. Установка на засувках відбувається безпосередньо на пристрій Кат. № 033510, на комутаційну панель з оптичною касетою Кат. № 033511 або в розподільну коробку з оптичною касетою Кат. № 033520.

Digitus Соединитель оптический Fibrlok 250/900/900, 250/250, упаковка 10 шт.

Digitus Соединитель оптический Fibrlok 250/900/900, 250/250, упаковка 10 шт.

код товару: ALWL-SPM-31-1

2080 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Механічний з'єднувач оптичний Digitus Fibrlok для волокон 250/900 мікрон, як для одномодового, так і багатомодового кабелю, з можливістю повторного використання. Даний з'єднувач легко монтажувати, не потребує електроенергії, має високу якість з'єднання, з втратами на стику не більше 0,1 дБ, характерний довговічним з'єднанням оптичних волокон та мінімальними потребами в інструментах. До основних переваг можна віднести: швидке з'єднання в польових умовах та при будь-яких обставинах, повна універсальність, мала потреба в матеріалах, низька вартість інструментів та мінімальний вплив на бюджет мережі по потужності.

Digitus Оптична панель 19'' 1U, 24xSC duplex, SM, incl. splice cassette, pigtails OS2, adapter

Digitus Оптична панель 19'' 1U, 24xSC duplex, SM, incl. splice cassette, pigtails OS2, adapter

код товару: DN-96322/9

8282 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Оптична панель 19'' 1U, 24xSC duplex, що має висувну конструкцію, повністю укомплектована, кольорові пігтейл встановлені в сплайс касеті. Є адаптери з наконечником з цирконієвої кераміки, в полімерному корпусі. Лакований корпус виготовлено з 1,0 мм листової сталі. Розміри: висота 1U (44,45 мм), ширина 483mm (19''), глибина 280мм. Також до комплекту входять M20/M25 гвинт, касета, кришка касети та фіксатори.

Digitus Оптична панель 19'' 1U, 24xSC duplex, incl, Splice Cass, OM3 Color Pigtails, Adapter

Digitus Оптична панель 19'' 1U, 24xSC duplex, incl, Splice Cass, OM3 Color Pigtails, Adapter

код товару: DN-96322/3

К сравнению (0) ›

Оптична панель 19'' 1U, 24xSC duplex, що має висувну конструкцію, повністю укомплектована, кольорові пігтейл встановлені в сплайс касеті. Є адаптери з наконечником з цирконієвої кераміки, в полімерному корпусі. Лакований корпус виготовлено з 1,0 мм листової сталі. Розміри: висота 1U (44,45 мм), ширина 483mm (19''), глибина 280мм. Також до комплекту входять M20/M25 гвинт, касета, кришка касети та фіксатори.

Digitus Оптична панель 19'' 1U, 24xLC duplex, incl, Splice Cass, OS2 Color Pigtails, Adapter

Digitus Оптична панель 19'' 1U, 24xLC duplex, incl, Splice Cass, OS2 Color Pigtails, Adapter

код товару: DN-96332/9

К сравнению (0) ›

Оптична панель 19'' 1U, 24xLC duplex, що має висувну конструкцію, повністю укомплектована, кольорові пігтейл встановлені в сплайс касеті. Є адаптери з наконечником, з цирконієвої кераміки, в полімерному корпусі. Лакований корпус виготовлено з 1,0 мм листової сталі. Розміри: висота 1U (44,45 мм), ширина 483mm (19''), глибина 280мм. Також до комплекту входять M20/M25 гвинт, касета, кришка касети та фіксатори.

Digitus Фронтальна панель 1U патч-панелі 24x LC Duplex, SC Simplex, E2000 Simplex

Digitus Фронтальна панель 1U патч-панелі 24x LC Duplex, SC Simplex, E2000 Simplex

код товару: DN-96207

151 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Фронтальна панель DIGITUS була спеціально розроблена для установки в корпус патч-панелі DN-96200. Дану панель можна легко встановити, за допомогою монтажного матеріалу, котрий включеного до комплекту корпусу патч-панелі.

Digitus Фронтальна панель 1U для 12xSC duplex адаптерів

Digitus Фронтальна панель 1U для 12xSC duplex адаптерів

код товару: DN-96201

148 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Фронтальна панель для установки 12-ти SC-адаптерів. До комплекту входять гвинти для кріплення.

Digitus Фронтальна панель 1U патч-панелі 24xSC Duplex

Digitus Фронтальна панель 1U патч-панелі 24xSC Duplex

код товару: DN-96202

151 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Фронтальна панель для волоконно-оптичного з'єднувача DN-96200, сірого кольору. Панель DIGITUS була розроблена для основного корпусу DN-96200. На панелі можна легко встановити за допомогою доданого DN-96200 монтажного матеріалу.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов LC (UPC) 50/125 OM3 LSZH в компл.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов LC (UPC) 50/125 OM3 LSZH в компл.

код товару: A-96533-02-UPC-3

722 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Попередньо зібрані касети з вже підготовленими пігтейлами мають правильну довжину і розташовані відповідно до кольорового коду IEC 60 304. Наклейка на касеті вказує використовуваний колірний код для пігтейлів. Кожна касета містить один тестовий протокол для набору пігтейлів і гарантує найкращу якість і продуктивність для вашої мережі.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов LC (UPC) 9/125 SM LSZH в компл.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов LC (UPC) 9/125 SM LSZH в компл.

код товару: A-96933-02-UPC

714 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Попередньо зібрані касети з вже підготовленими пігтейлами мають правильну довжину і розташовані відповідно до кольорового коду IEC 60 304. Наклейка на касеті вказує використовуваний колірний код для пігтейлів. Кожна касета містить один тестовий протокол для набору пігтейлів і гарантує найкращу якість і продуктивність для вашої мережі.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов SC (UPC) 50/125 OM3 LSZH в компл.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов SC (UPC) 50/125 OM3 LSZH в компл.

код товару: A-96522-02-UPC-3

725 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Попередньо зібрані касети з вже підготовленими пігтейлами мають правильну довжину і розташовані відповідно до кольорового коду IEC 60 304. Наклейка на касеті вказує використовуваний колірний код для пігтейлів. Кожна касета містить один тестовий протокол для набору пігтейлів і гарантує найкращу якість і продуктивність для вашої мережі.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов SC (UPC) 9/125 SM LSZH в компл.

Digitus Сплайс-кассета, 12 пигтейлов SC (UPC) 9/125 SM LSZH в компл.

код товару: A-96922-02-UPC

750 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Попередньо зібрані касети з вже підготовленими пігтейлами мають правильну довжину і розташовані відповідно до кольорового коду IEC 60 304. Наклейка на касеті показує використовуваний код кольору для пігтейлів. Кожна касета містить один тестовий протокол для набору пігтейлів і гарантує найкращу якість і продуктивність для вашої мережі.

Digitus RJ45 Cat.5e UTP, 100шт.

Digitus RJ45 Cat.5e UTP, 100шт.

код товару: A-MO8/8SR

210 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Legrand RJ45 кат. 5е, UTP, Keystone, Linkeo

Legrand RJ45 кат. 5е, UTP, Keystone, Linkeo

код товару: 632703

59 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Legrand RJ45 кат. 6, STP, Keystone, Linkeo

Legrand RJ45 кат. 6, STP, Keystone, Linkeo

код товару: 632706

166 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Legrand RJ45 кат. 6, UTP, Keystone, Linkeo

Legrand RJ45 кат. 6, UTP, Keystone, Linkeo

код товару: 632705

91 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Digitus RJ45 Cat.6 FTP, 100шт.

Digitus RJ45 Cat.6 FTP, 100шт.

код товару: AK-219603

714 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Digitus RJ45 Cat.6 UTP, 100шт.

Digitus RJ45 Cat.6 UTP, 100шт.

код товару: AK-219602

449 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Digitus Адаптер SC/SC duplex, MM, керам.

Digitus Адаптер SC/SC duplex, MM, керам.

код товару: DN-96005-1

40 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Digitus Адаптер SC/SC duplex, SM, керам.

Digitus Адаптер SC/SC duplex, SM, керам.

код товару: DN-96003-1

33 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›