GPS навігатори

Знайдено 4 товара
Сортувати
Globex GE-516 (Navitel)

Globex GE-516 (Navitel)

код товару: GE516

2449 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Автомобільний GPS-навігатор GLOBEX GE516 - ультрасучасний автомобільний навігатор з інноваційним магнітним кріпленням, великим об'ємом пам'яті і можливістю підключення камери заднього виду. Класичний дизайн і стримана кольорова гама моделі дозволять власнику гармонійно розмістити пристрій в інтер'єрі салону будь-якого автомобіля.

Globex GE-520(Navitel)

Globex GE-520(Navitel)

код товару: GE520

2299 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Globex GE520 - це швидкий, точний і багатофункціональний GPS-навігатор, корпус якого виготовлений із зносостійкого пластика. Пристрій оснащений 5-дюймовим сенсорним екраном і додатковим стилусом для більш комфортного управління. Навігатор працює під управлінням операційної системи Windows CE 6.0, яка, сьогодні, є стандартом для навігаційних систем. Вбудовані 8Gb внутрішньої пам'яті і збільшення пам'яті за рахунок додаткової micro-SD карти, дозволять дивитися в дорозі фільми, слухати музику, грати в ігри, читати книги або оновлювати необхідні дорожні карти.

Globex GE-512(Navitel)

Globex GE-512(Navitel)

код товару: GE512

Порівняти (0) ›

Автомобільний GPS-навігатор Globex GE512 - це надійний помічник автолюбителя, який оперативно і точно реагує на запити користувача. 5-дюймовий сенсорний екран дасть можливість більш детально розглянути об'єкти на карті. Попередньо встановлено ліцензійна програма c якісної 3D-графікою Navitel точно продемонструє всі об'єкти пошуку і, завдяки функції голосової допомоги, допоможе водієві залишатися максимально сконцентрованим на дорозі.

Globex GE-711 (Navitel)

Globex GE-711 (Navitel)

код товару: GE711

Порівняти (0) ›

Автомобільний GPS-навігатор Globex GE711 - це надійний помічник автолюбителя, який оперативно і точно реагує на запити користувача. 7-дюймовий екран дасть можливість більш детально розглянути об'єкти на карті. Попередньо встановлено ліцензійна програма c якісної 3D-графікою Navitel точно продемонструє всі об'єкти пошуку і, завдяки функції голосової допомоги, допоможе водієві залишатися максимально сконцентрованим на дорозі.