М'які іграшки

Скинути все › Знайдено 181 товар
Сортувати
sigikid Вівця у сукні (40 см)

sigikid Вівця у сукні (40 см)

код товару: 38328SK

1459 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’якенька овечка – ніжна, і приємна на дотик іграшка, якій зрадіють і діти, і дорослі. Симпатична вівця одягнута у милу текстильну сукенку. Особливість плаття в тому, що воно двостороннє. Сьогодні в синьому, а завтра – в рожевому – дитина зможе перевдягати овечку, залежно від свого настрою чи, наприклад, погоди. Sigikid створює іграшки з любов’ю і теплотою. Саме такі відчуття дарує мила м’яка іграшка. Виготовлена з безпечних матеріалів: текстилю та поліестеру. Іграшка розміром 40 см.

sigikid Порося (30 см)

sigikid Порося (30 см)

код товару: 38380SK

2499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Плюшева особистість від німецького бренду sigikid - свинка-кар’єристка, що обожнює гроші. Вона досить швидко оговталась після економічної кризи. Її пристрасть до шелесту купюр та тонкий нюх допомогли інвестувати у перспективні галузі. Окрім цього вона має власні грошові збереження – коротше кажучи, Кар’єристка обожнює розкіш. Усім відомо, що свиня – символ процвітання. Тому така іграшка буде не тільки чудовим подарунком друзям, а і вірним супутником тобі по життю. Вона м’яка і дуже приємна на дотик, матеріал, з якого вироблена іграшка безпечний для дітей. Рекомендований вік: від 1 року.

sigikid Робот (16 см)

sigikid Робот (16 см)

код товару: 41675SK

499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Невелика, незвичайна іграшка у вигляді робота призначена спеціально для немовлят. Особливість іграшки – брязкальця всередині. Незвичайний робот серії «Papa and me» бренду sigikid для захопливих ігор. Дитина залюбки гратиметься з роботом і пізнаватиме щось нове. Іграшка безпечна, виготовлена з поліестеру та бавовни. Компактна маленька фігурка спеціально для дитячих ручок. Приємний і потішний подарунок ля дітей від народження. Розмір: 16 x 4,5 x 7,5.

sigikid Слон (31.5 см)

sigikid Слон (31.5 см)

код товару: 38716SK

2299 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дизайнерська іграшка з особистістю Слон «Ботан» від німецького бренду sigikid. Ботан вже закінчив школу, а сьогодні, через багато років, він все такий же незграбний, зарозумілий, говірливий і дуже настирливий. Але під його «товстою шкірою» ховається добра та ніжна душа. Лише ти зможеш розкрити справжню особистість слоника. М’який плюшевий слоник із добрими очами буде оберігати сон малюків, супроводжувати їх по життю і допомагати у навчанні. Іграшка вироблена із якісних та безпечних матеріалів. Їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

sigikid Слон (36 см)

sigikid Слон (36 см)

код товару: 38701SK

1399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’якенький та пухнастий слоник бежевого кольору від sigikid. Слоник “Ach Goood!” – мешканець містечка Beast Town, тут проживають плюшеві іграшки із власним характером та історією. Слоник виріс невеличкого зросту, тому дивиться на усіх знизу вверх. Він залюбки ходитиме за тобою і завжди буде поруч. Подивившись на нього так і хочеться сказати «О, Боже мій!» - такий він милий. Милий слоник із кумедним чубом оберігатиме сон малюків і супроводжуватиме їх по життю. Матеріал напрочуд приємний на дотик. Безпечність матеріалів затверджена німецькими стандартами якості, тому іграшка підходить дітлахам від 1 року.

sigikid Слоник (13 см)

sigikid Слоник (13 см)

код товару: 48797SK

559 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Слоник-брязкальце простягає лапки і закликає до гри. Невелика приємна на дотик іграшка адаптована спеціально для немовлят. Діти залюбки оглядатимуть іграшку, смикатимуть за лапки і хобот, і в такий спосіб відкриватимуть для себе нові текстури і відчуття. Особливість іграшки – дрібні кульки всередині, тобто слоник – це водночас брязкальце. Для дітей від народження.

sigikid Слоник (24 см)

sigikid Слоник (24 см)

код товару: 48803SK

949 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’якенький слоник справить пречудове враження і на дорослих, і на дітей. Взявши до рук іграшку, одразу відчуваєш ніжність і комфорт; іграшка з простими і водночас дуже приємними деталями: натуральна тканина, безпечні матеріали, приємна текстура… Добрий слоник немов випромінює добро і теплоту. Це чудова іграшка, яка стане супутником дитини у всіх справах: іграх, прогулянках, дорозі і навіть під час сну. Слоник простягає лапки і закликає до гри. Для дітей від народження.

sigikid Песик (20 см)

sigikid Песик (20 см)

код товару: 38615SK

1599 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

А ось і голова собачого угрупування «Янголи Белз». Пес-нюхач – плюшева іграшка із власним характером та історією від sigikid. Колись Нюхач був у складі банди «Гавділерос», але після того, як його прогнали звідти, він заснував власну команду. «Янголи Белз» встановлюють порядок у містечку Beasts Town. Тут пес Нюхач усім відомий і завжди готовий до нових пригод. Він би залюбки приєднався до подорожей і з тобою! Кумедний волохатий пес стане чудовим компаньйоном для селфі. Він завжди готовий оберігати сон найменших. Матеріали іграшки абсолютно безпечні для здоров’я. Рекомендований вік: 1+

sigikid Песик (25 см)

sigikid Песик (25 см)

код товару: 38604SK

Порівняти (0) ›

Дизайнерська іграшка Песик «Вотсон Бостон» від німецького бренду Sigikid із колекції Beasts Town. Песик має власну унікальну історію. Нарешті він учасник нової собачої банди "Янголи Белз" у містечку Beasts Town. Хоча інші з нього глузують через те, що він пухленький, та Вотсон Бостон готовий на все. Навіть викрасти рибку у Кішки Макіато. Справжній друг. Він може стати вірним другом і для тебе. М’якенький та кумедний песик із висунутим язиком може подорожувати з тобою, фотографуватись та оберігати сон малюків. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

sigikid Песик (32 см)

sigikid Песик (32 см)

код товару: 38764SK

1459 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’яка іграшка-собачка особлива тим, що повністю виготовлена з органічних, безпечних, натуральних матеріалів. Іграшка з бавовни. Всередині також наповнювач із котону. Іграшка приємна, дещо бархатиста на догляд. Дизайн у стилі «печворк», смугасті вкраплення та інші деталі роблять собачку дуже зворушливою і тендітною на вигляд; її так і хочеться обійняти. Іграшка буквально випромінює приємну ауру, а тому м’яка собачка – чудовий супутник для дитини. Іграшка для дітей із перших місяців життя. Розмір: 34 x 9 x 14 см.

sigikid Песик (15 см)

sigikid Песик (15 см)

код товару: 38787SK

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Песик-брязкальце готовий до ігор. Невелика приємна на дотик іграшка адаптована спеціально для немовлят. Діти залюбки оглядатимуть іграшку, смикатимуть за лапки і вушка собачки, і в такий спосіб відкриватимуть для себе нові текстури і відчуття. Особливість іграшки – дрібні кульки всередині, тобто песик – це іграшка-брязкальце. Для дітей від народження.

sigikid Сова (27 см)

sigikid Сова (27 см)

код товару: 38120SK

3099 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Плюшева особистість від німецького бренду sigikid – пугач «Доктор Жах». Слово Доктора Жах має вагу. Пухнастий та досвідчений пугач багато побачив за своє життя. До того ж він надзвичайно інтелігентна сова із академічною освітою. На початку 90-х він став відомим психоаналітиком для інших звірів містечка Beasts Town. Але Док втомився від сумних історій, тому вирішив спробувати себе у ролі актора. Він лякає відвідувачів на атракціоні «Примарний потяг» і вважає це дуже кумедним. Але для повного щастя йому не вистачає тебе! Пухнасте пір’я сови - наче справжнє. Матеріал - м’якенький плюш сіро-чорного кольору. Сова оберігатиме сон малюків, або складе веселу компанію будь-де. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

sigikid Сова у коробці (18 см)

sigikid Сова у коробці (18 см)

код товару: 38628SK

Порівняти (0) ›

Ця сова від sigikid обожнює подорожувати! Беріть її з собою на відпочинок або у поїздку. Спеціальна тематична коробочка схожа на персональний чемоданчик для іграшки. Висота сови 18 см, іграшка вироблена із приємного на дотик поліестеру. Плюшева іграшка з унікальним дизайном полонить серце кожного! Вона стане улюбленою іграшкою та вірним другом. Рекомендовано дітям від 3-х років.

sigikid Заєць (27 см)

sigikid Заєць (27 см)

код товару: 38676SK

1499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Багатофункціональна іграшка у вигляді зайчика – це і м’яка іграшка, і брязкальце. Зайчик Samuel Bunny настільки м’якенький, що його хочеться обіймати. А для немовлят іграшка спеціально оснащена прорізувачем; діти можуть гризти іграшку, вона абсолютно безпечна і не нашкодить. Окрім того, іграшка може «брязкати», або «скрипіти». Підвіски-брязкальця зайчика спонукатимуть дитину до руху, завдяки чому вона пізнаватиме нові текстури на дотик, розвиватиме тактильне, сенсорне, слухове сприйняття. Розмір іграшки: 27х7х10 см. Для дітей від народження.

sigikid Beasts  ведмідь Бонсай  (37 см)

sigikid Beasts ведмідь Бонсай (37 см)

код товару: 38128SK

2299 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Історія плюшевого ведмежа розповідає, що Бонсай – рання дитина у своєї мами. Він нижче і менше за своїх братів та сестер, але абсолютно здоровий. І навіть відвідування санаторію у Скелястих Горах не допомогло стати більше та сильніше своїх ровесників. Він так і залишився «матусиним синочком», замість того, щоб ходити з друзями на рибалку. Та лише почухай його за вушками – і вся його медвежа любов дістанеться тобі! Пухнастий Бонсайчик - наче справжній ведмедик. Матеріал - м’якенький плюш шоколадного кольору, погляд ведмедика кумедний та привітний. Він залюбки оберігатиме сон малюків, або складе веселу компанію на відпочинку. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

sigikid Ведмідь (18 см)

sigikid Ведмідь (18 см)

код товару: 38354SK

1299 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Німецький бренд sigikid представляє дизайнерську іграшку з унікальної колекції «Beasts Town» із власною історією. М’якенький медвідь на прізвисько «Не досить хороший» має дещо незграбний вигляд. Його сестра закінчила школу у 12, його брат заробив перший мільйон на своєму програмному забезпеченні у 17. Думаєш його це хвилює? Він і досі живе моментом – тут він з’їсть горщик меду, там – зловить рибку. Він відчуває гармонію зі світом, просто сидячі на скелі і не працюючи. От тільки б не це дурне прізвисько! Кудлатий та доброзичливий ведмідь оберігатиме сон малюків і супроводжуватиме їх по життю. Матеріал напрочуд приємний на дотик. Їх безпечність затверджена німецькими стандартами якості, тому іграшка підходить дітлахам із народження.

sigikid Мамонт (23 см)

sigikid Мамонт (23 см)

код товару: 38659SK

Порівняти (0) ›

Німецький бренд sigikid представляє милого плюшевого мамонта. Він такий же як і всі ми, у нього є власна історія та почуття. Ти завжди знайдеш його пізно вночі у міському барі. Мамонт «Минуле століття» - постійний відвідувач кафе, його кращі дні минули, але він все ще той хлопець, з яким усі хочуть заспівати «За дружбу і за друзів». Мамонт досить посидючий: він ніколи не поспішає залишити нудну розмову, більш того, він ще й може банально пожартувати або розповісти старий анекдот. Кумедний та дещо сумний мамонт має пухнасту гриву та хвіст. Він залюбки оберігатиме сон малюків, або складе веселу компанію на відпочинку. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

sigikid Жабеня (15 см)

sigikid Жабеня (15 см)

код товару: 38681SK

699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Жабка-брязкальце – дивовижна іграшка, що закликає до гри. Невелика приємна на дотик іграшка адаптована спеціально для немовлят. Діти залюбки оглядатимуть іграшку, смикатимуть за лапки і в такий спосіб відкриватимуть для себе нові текстури і відчуття. Особливість іграшки – дрібні кульки всередині, тобто жабка – це водночас брязкальце. Для дітей від народження.

sigikid Жабеня (33 см)

sigikid Жабеня (33 см)

код товару: 38766SK

1599 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’яка іграшка-жабеня особлива тим, що повністю виготовлена з органічних, безпечних, натуральних матеріалів. Іграшка з бавовни. Всередині також наповнювач із котону. Жабка приємна, дещо бархатиста на догляд. Дизайн у стилі «печворк», смугасті вкраплення та інші деталі роблять жабку дуже зворушливою і тендітною на вигляд; її так і хочеться обійняти. Іграшка буквально випромінює приємну ауру, а тому м’яка жабка – чудовий супутник для дитини. Іграшка для дітей із перших місяців життя. Розмір: 34 x 9 x 14 см.

sigikid Жабеня (33 см)

sigikid Жабеня (33 см)

код товару: 38686SK

1499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Інтерактивна жабка Folunder Frog для перших відкриттів дитини. Іграшка оснащене безліччю деталей, що спонукають дитину до руху і пізнання нових текстур. Особлива іграшка сприятиме всебічному розвитку дитини з самого народження. А для немовлят іграшка спеціально оснащена прорізувачем; діти можуть гризти іграшку, вона абсолютно безпечна і не нашкодить. Окрім того, іграшка може «брязкати», або «скрипіти». Підвіски-брязкальця спонукатимуть дитину до руху, завдяки чому вона розвиватиме тактильне, сенсорне, слухове сприйняття. Розмір іграшки: 27х7х10 см. Для дітей від народження.

sigikid Жабеня (27 см)

sigikid Жабеня (27 см)

код товару: 38680SK

1459 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

М'якенька та водночас музична іграшка у вигляді жабки. Іграшка всередині з музичною скринькою, яка дуже просто запускається. Просто потягніть за спеціальне червоне кільце і іграшка почне програвати приємну колискову. Заспокійлива мелодія сприятиме міцному сну дитини. Щаслива жаба з шарфом простягає лапки для обіймів. Гармонійні нейтральні кольори заспокоюватимуть дитину. Така жабка – ідеальний подарунок на хрещення або день народження немовляти. Для дітей від народження.

sigikid Жабеня (18 см)

sigikid Жабеня (18 см)

код товару: 38728SK

1499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Плюшеве жабеня - мешканець міської підземки у містечку Beasts Town. Іграшка із власним характером створена німецьким брендом sigikid. Жабеня – сучасний та спритний, чудово розбирається у комп’ютерах. Секретна служба декілька разів намагалась закрити його сайт beasttownpedia.bom, але жабеня завжди було на стрибок попереду. Тепер він працює над мемуарами: «Як відкрити 99 файлів одним рухом язика?». М’якеньке жабеня із кумедним косооким поглядом полонить серце кожного. Він залюбки оберігатиме сон малюків, або складе веселу компанію на відпочинку. Іграшка вироблена із безпечних матеріалів, їх якість затверджена німецькими стандартами. Для дітей від 1 року.

sigikid Конячка (32 см)

sigikid Конячка (32 см)

код товару: 38767SK

1799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Цікава конячка особлива тим, що виготовлена з абсолютно органічних, безпечних, натуральних матеріалів. Іграшка з бавовни. Всередині також наповнювач із котону. Конячка приємна, дещо бархатиста на догляд. Кольорові вкраплення і смугасті ніжки і руки виглядають дуже мило і симпатично. Іграшка для дітей із перших місяців життя. Розмір: 32 x 13 x 11 см.

sigikid Лисиця (36 см)

sigikid Лисиця (36 см)

код товару: 38410SK

1999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мудрий лис – плюшева особистість від німецького бренду sigikid. У молодості він був вправним мисливцем, тому ні миші, ні кролики не були у безпеці. Але з часом зір трохи погіршився, хода стала повільнішою. Тож зараз досвідчений лис пристрасно навчає молодих лисів та лисиць техніці полювання. Але йому більше хочеться грітись з тобою біля теплого вогнища, розповідаючи історії старих-добрих часів. Досвідченість лиса повністю втілена у його дизайні. Кудлата борода і кумедний погляд полонять серце кожного.