Конструктори

Скинути все › Знайдено 60 товарів
Сортувати
fischertechnik Конструктор Контролер TXT

fischertechnik Конструктор Контролер TXT

код товару: FT-522429

9999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Kонтроллер TXT FT-522429 доповнить будь-який інтерактивний конструктор німецького виробника Fischertechnik. Новий потужний і компактний компресор надійно забезпечить моделі стисненим повітрям, а електромагнітними клапанами з різних наборів можна керувати з комп'ютера. Через контролер TXT FT-522429, гра з конструктором Fishertechnik стане ще цікавіше і захопливіше.

fischertechnik Конструктор Акумулятор

fischertechnik Конструктор Акумулятор

код товару: FT-34969

1899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

У набір входить один акумулятор NiMH 8,4 В/1500 мА*год і зарядний пристрій. Індикація на корпусі пристрою показує стан процесу зарядки. Коли акумулятор заряджений повністю, мікроконтролер автоматично перемикається в режим підтримки заряду. Приблизний час зарядки - 2.5 години.

fischertechnik Конструктор Блок живлення

fischertechnik Конструктор Блок живлення

код товару: FT-505283

1899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Жоден інтерактивний конструктор німецького виробника fischertechnik не обійдеться без живлення. Звичайні батарейки недовговічні, а от блок живлення допоможе оживити ваші моделі надовго! Комплект постачається у невеликій фірмовій коробці, розміри якої 23х15х6,5 см. У наборі є спеціальний модуль для плавного регулювання двигунів, та роз’єми для підключення конструкторів.

fischertechnik Коробка для зберігання конструктора

fischertechnik Коробка для зберігання конструктора

код товару: FT-30383

Порівняти (0) ›

Комплект спеціальних контейнерів допоможе організувати творчий процес. Набір спеціальних контейнерів створений для зберігання конструктора німецького виробника fischertechnik. Комплект постачається у картонній коробці (39х27х9 см.) в якій знаходиться фірмовий блакитний ящик із міцної пластмаси. На сторонах ящика великими літерами зображені логотипи німецького бренду. У якості кришки використовується велика конструкторська основа чорного кольору. Під кришкою ви знайдете 8 маленьких пластикових контейнерів сірого кольору та безліч перегородок для створення відсіків.

fischertechnik Конструктор Динаміка Набір додаткових деталей Tuning Set

fischertechnik Конструктор Динаміка Набір додаткових деталей Tuning Set

код товару: FT-533873

759 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Додатковий набір до конструкторів серії «Динаміка» німецького бренду fischertechnik на 180 деталей рівня «Професіонал». З цим набором ви зможете удосконалювати ваші кулькові дороги, вигадувати нові, більш складні конструкції. Чітка та зрозуміла інструкція пропонує приклади застосування деталей у будівництві кулькових доріг. Серед деталей ви знайдете: металеві кульки, гнучкі рейки, кутові елементи, магнітні тримачі, складові елементи ланцюга. Додатковий набір постачається у надійній фірмовій коробці, її розміри – 23х15х6,5 см. Деталі вироблені у чорних, червоних та зелених кольорах – звичні кольори для конструкторів fischertechnik. Елементи набору вироблені із якісної пластмаси, деталі міцні, поєднання надійне, складати кулькові дороги – велике задоволення! Завдяки їм деталі просто поєднуються, та легко – роз’єднуються. Рекомендований вік: від 7 років.

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XM

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XM

код товару: FT-505282

1399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір двигуна XM доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він відключить двигун під час високого навантаження або температури. Після того, як мотор охолоне, запобіжник самостійно відновиться, і двигун буде далі працювати. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для юних винахідників. Він включає в себе зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі. Набір двигуна постачається у картонній упаковці, розмірами 23х15х6,5 см.

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XS

fischertechnik Конструктор Набір двигуна XS

код товару: FT-505281

1399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір двигуна XS доповнить різноманітні набори конструкторів німецького виробника fischertechnik. Будування великих автомобілей та габаритних конструкцій, що вимагають наявність компактного і потужного мотору, не обійдеться без двигуна XM. Великою перевагою XM-мотору є – вбудований запобіжник. Він відключить двигун під час високого навантаження або температури. Після того, як мотор охолоне, запобіжник самостійно відновиться, і двигун буде далі працювати. Компактні розміри двигуна поряд з високою продуктивністю дають великі можливості для юних винахідників. Він включає в себе зубчасті колеса, осі, блок для батарейки та інші деталі. Набір двигуна постачається у картонній упаковці, розмірами 23х15х6,5 см.

fischertechnik Конструктор Набір додаткових деталей Box 1000

fischertechnik Конструктор Набір додаткових деталей Box 1000

код товару: FT-91082

3799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір додаткових деталей Box 1000 німецького виробника конструкторів fischertechnik на 700 деталей. Комплект постачається у великій картонній коробці. В ній знаходиться фірмовий блакитний ящик із міцної пластмаси. На сторонах ящика великими літерами зображені логотипи німецького бренду. У якості кришки використовується велика конструкторська основа чорного кольору. Розмір упаковки: 39х27х9 см. Під кришкою ви знайдете 8 маленьких пластикових контейнерів сірого кольору. У кожному з них є деталі конструктора, запаковані у прозору поліетиленову упаковку. Елементи комплекту допоможуть вам розширити основні набори конструкторів, ускладнити та урізноманітнити ваші моделі.

fischertechnik Конструктор Паливний елемент

fischertechnik Конструктор Паливний елемент

код товару: FT-520401

3199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Чи знаєте ви як працює паливний елемент і як він може виробляти водень? Спеціальний набір німецького виробника конструкторів fischertechnik допоможе вам розібратись в цьому. Додатковий набір призначений для розширення можливостей конструкторів серії «Екологічна енергія». З таким комплектом ви зможете побудувати додаткові моделі та провести серію захоплюючих експериментів. Допомогу надасть повчальна супровідна інструкція, в якій є також і перелік правил безпеки, яких необхідно дотриматись перед початком роботи. Набір постачається у невеликій фірмовій коробці, її розміри: 23х15х6,5 см. Деталі набору запаковані у прозорі поліетиленові пакети, а сама ємність паливного елементу надійно запакована у повітряно-бульбашкову плівку. Рекомендований вік: від 10 років.

fischertechnik Конструктор Сонячна батарея

fischertechnik Конструктор Сонячна батарея

код товару: FT-520396

Порівняти (0) ›

Конструктор «Сонячна батарея» від fischertechnik - не тільки чудовий розвиваючий набір, а і справжнє джерело натхнення для маленьких дослідників. Набір постачається у надійній фірмовій упаковці, її розміри: 28х18х6,5 см. Вона містить 60 деталей, за допомогою яких можна побудувати аероглісер, гелікоптер та вітряк. Головна відмінність розвиваючого комплекту – наявність сонячного пропелера, який працює за рахунок сонячної батареї та електродвигуна. Набір містить чітку та доступну інструкцію із прикладами складання моделей. Конструкційні блоки виконані із якісної та безпечної пластмаси. Вони мають різноманітну форму – трикутну, квадратну, прямокутну, а деякі гнучкі елементи дозволять складати моделі з заокруглими краями. Унікальність поєднання деталей полягає в тому, що елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Розвиваючий конструктор просунутого рівня підходять дітям від 7-ми років. Батьки також зацікавляться конструктором та залюбки прийматимуть участь у процесі складання моделей.

fischertechnik Конструктор Міні-боти

fischertechnik Конструктор Міні-боти

код товару: FT-533876

3799 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Міні-боти - конструктор із серії Робототехніки, що відкриває нові можливості для створення власних роботів. У Міні-ботах для управління використовується електронний модуль із заздалегідь підготовленими програмами, прошитими у флеш-пам'ять. Змінюйте програми за допомогою DIP-перемикача і грайте зі своїми роботами. З набору можна по черзі зібрати п'ять перевірених роботів різного типу і проводити з ними забавні експерименти. Міні-боти вміють бігати по лінії або об'їжджати перешкоди, що зустрічаються на шляху. В якості органів почуттів, в міні-ботів пропонується використовувати оптичний датчик маршруту і кнопки. Конструктор послужить відмінним подарунком для маленьких інженерів.

fischertechnik Конструктор Robo TXT Електропневматика

fischertechnik Конструктор Robo TXT Електропневматика

код товару: FT-516186

6699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Розвиваючий набір «Електропневматика» із серії Robotics на 440 деталей німецького виробника fischertechnik. Комплект дає можливість побудувати: пневмомотор, робота-сортувальника, трасу з вакуумною присоскою, пінбол-машину. Набір містить кольорову інструкцію із прикладами складання моделей. Деталі вироблені із якісного і міцного пластику. Кольори деталей: чорний, червоний та блакитний. Елементи мають різноманітну форму, серед них є і мініатюрні технічні деталі. Принцип їх роботи відповідає роботі справжніх систем. Елементи конструткора оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто і надійно поєднуються, та легко – роз’єднуються. Набір із серії Robotics підходить дітям від 10-ми років, але буде цікавий і дорослим. Розвиваючий комплект постачається у фірмовій упаковці, її розміри – 46,5х32х8 см. Щоб користуватись усіма можливостями моделей, необхідно додатково придбати акумулятор і TXT контролер від Fischertechnik - вони забезпечать конструктор енергією та дозволять програмувати моделі.

fischertechnik Конструктор 3D принтер

fischertechnik Конструктор 3D принтер

код товару: FT-536624

Порівняти (0) ›

Збери, підключи і друкуй! Такий девіз обрали розробники для конструктора, з якого можна побудувати діючий 3D-принтер. З його допомогою юні інженери зможуть познайомитися з перспективною технологією 3D-друку. До складу набору входять крім деталей для зборки 3D-принтера: інструкція, компакт-диск з ПО 3D Print Control, контролер принтера, блок живлення для підключення до мережі 220В і упаковка пластика PLA для початку роботи. Додаткові витратні матеріали до фірмових кольорів FISCHERTECHNIK можна придбати окремо.

fischertechnik Конструктор Динаміка L2

fischertechnik Конструктор Динаміка L2

код товару: FT-536621

3999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Новий конструктор із серії «Динаміка» забезпечить ще більше веселощів з новими діючими моделями, які можна зібрати з цього набору, за рахунок використання нових кутових секцій 180°. Сумарна довжина маршруту в деяких моделях досягає 4.5 м! Додаткові гнучкі напрямні профілі зі збільшеною висотою бічних стінок дозволять кульці котитися по траєкторії з ще більшою швидкістю. Проскакуючи через розвилку, він може потрапити в уловлює воронку або здійснювати політ з хитаючими перешкодами. Нові кутові секції 180° дозволять юним винахідникам змінити напрямок руху кульки в обмеженому просторі. В кінці маршруту кульки завжди потрапляють на підйомник, який за допомогою магнітних захоплень, піднімає їх до стартової точки. Підйомник приводиться в рух від двигуна XS.

fischertechnik Конструктор Динаміка XL

fischertechnik Конструктор Динаміка XL

код товару: FT-524327

Порівняти (0) ›

Сучасний світ конструкторів не можна уявити без величезного комплекту німецького виробника конструкторів fischertechnik. Розвиваючий набір «Динаміка XL» призначений для дітей від 9-ти років, але батьки неодмінно зацікавляться конструюванням динамічних кулькових доріг, які вражають своїми розмірами, функціональністю, швидкістю кульки та LED-підсвічуванням. Правильно склавши конструктор, транспортер оживає, а його дія захоплює подих. Комплект конструктора постачається у фірмовій картонній коробці, її розміри: 46,5х39х8 см. У набір входить 1250 деталей – вони дозволять дитині скласти від 8 моделей динамічних транспортерів: роторний, ступінчастий, сходовий, ланцюговий, вистрілюючий або декілька видів одночасно. Металеві кульки стрімко мчать на унікальних гнучких рейках по різноманітним маршрутам. Вони прискорюються, гальмують, змінюють напрямок, долають перешкоди. Набір містить чітку та доступну інструкцію з прикладами складання кулькових доріг. Конструкційні деталі вироблені із якісної та безпечної пластмаси. Кольори деталей – чорні, салатові та червоні – ідеальне поєднання для створення стильних моделей.

fischertechnik Конструктор Динаміка XS

fischertechnik Конструктор Динаміка XS

код товару: FT-536619

Порівняти (0) ›

Уроки фізики – це просто і весело; все завдяки конструктору від німецького бренду fischertechnik – «Динаміка XS». Конструктор серії Profi призначений для дітей, віком від семи років. Складаючи моделі, діти в ігровій формі зможуть вивчити основні принципи динаміки руху, що неодмінно позитивно вплине на загальний кругозір дитини. Конструктори fischertechnik можна використовувати не просто як іграшки, але й як справжні навчальні матеріали. Процес складання моделей настільки захопливий, що до нього захочуть долучитися навіть дорослі. З 70-ти деталей у наборі можна побудувати три різні конструкції.

fischertechnik Конструктор Динаміка M

fischertechnik Конструктор Динаміка M

код товару: FT-533872

Порівняти (0) ›

Новий конструктор зацікавить вас своєю оригінальністю. За допомогою нього дитина відмінно засвоїть, як працюють основні принципи динаміки. До звичайних поворотів, перешкод і швидких спусків, в уже відомому наборі «Динаміка», додалися нові елементи. З набором дитина може себе відчути не тільки інженером, а й музикантом, адже, спрямовані по різних маршрутах, кульки стикаються зі спеціальними трубками, які видають забавні звуки різної тональності. Спіральна воронка дозволяє використовувати абсолютно новий і зачаровує спосіб спуску, а повороти на 90° роблять його ще більш захоплюючим. Коли кулька спуститься, піднімайте її наверх за допомогою ланцюгового ліфта, і грайте знову.

fischertechnik Конструктор Динаміка S

fischertechnik Конструктор Динаміка S

код товару: FT-536620

Порівняти (0) ›

Розвиваючий конструктор «Динаміка S» від німецького бренду fischertechnik на 140 деталей рівня «Професіонал». Чітка та зрозуміла інструкція пропонує зібрати 3 моделі кулькових доріг: рухому смугу перешкод, звичайну смугу перешкод та смугу перешкод з двома шляхами. Кожна модель кулькових доріг має декілька поворотів та дзін у вигляді металевої трубки. Коли металева кулька проходить повз цю трубку – лунає дзвін. Розвиваючий конструктор постачається у надійній фірмовій коробці, її розміри – 32х23х8 см. Його деталі вироблені у чорних, червоних та зелених кольорах – чудові відтінки для стильного та цікавого набору. Елементи конструктора вироблені із якісної пластмаси, деталі міцні, поєднання надійне, складати кулькові дороги – велике задоволення! Спосіб поєднання деталей незвичайний: тут елементи оснащені шипами трапецієвидної форми, а також спеціальними жолобами. Завдяки їм деталі просто поєднуються, та легко – роз’єднуються. Призначений для дітей від 7-ми років, але буде цікавий і дорослим також.

fischertechnik Конструктор Професійна оптика

fischertechnik Конструктор Професійна оптика

код товару: FT-520399

Порівняти (0) ›

Fishertechnik - це набори для дітей, які прагнуть пізнавати цей світ з різних ракурсів, особливо в контексті фізики, в даному випадку - оптики. Принципи роботи лінз, перископа, мікроскопа та інших об'єктів - все це стане доступним для вашої дитини з Fishertechnik! Цей набір призначений для дітей від 9 років.

fischertechnik Конструктор Машини та мотори

fischertechnik Конструктор Машини та мотори

код товару: FT-516184

Порівняти (0) ›

Конструктори fischertechnik – справжні флагмани на ринку конструкторів для дітей. Продукція німецького бренду представлена різними серії, відповідно до віку дитини і складності комплектації– від найпростішого до надскладного. Fischertechnik Profi – просунута серія наборів для дітей від восьми років. За допомогою конструкторів цієї серії можна ознайомитися з основами електроніки, механіки, статики, пневматики. Представлений набір fischertechnik «Cars & Drives» відкриє дивовижний світ автомобілів і двигунів. Завдяки 280 деталям конструктора дитина вивчить принцип дії різних приводів автомобіля, серед яких: привід від вигнутого стержня, повітряної кульки, вітровий привід, мотор з резинкою та інші. Процес складання моделей напрочуд пізнавальний, дитина зможе розширити кругозір і розвити безліч корисних умінь і навичок, пізнати основи інженерії та автомобільного проектування. До цікавого і захопливого заняття неодмінно захочуть долучитися дорослі.

fischertechnik Конструктор Електроніка

fischertechnik Конструктор Електроніка

код товару: FT-524326

4249 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Набір для захоплюючих експериментів з електронними та автоматичними пристроями. За допомогою цього конструктора юні інженери зможуть познайомитися з основами електроніки і вивчити: прості електричні ланцюги, паралельне і послідовне з'єднання елементів, схеми з транзисторами, конденсаторами, резисторами і світлодіодами. Електронний модуль управління E-Tec містить 24 програми, готові до роботи, і обладнаний входами і виходами для підключення двох моторів і трьох датчиків. З його допомогою можна управляти різними діючими пристроями, серед яких автоматичний вентилятор, маяк, семафор, автоматичний шлагбаум і інші. Набір включає міні-підручник і складається з 260 деталей, з яких можна зібрати 16 захоплюючих електронних пристроїв.

fischertechnik Конструктор ЕKO енергія

fischertechnik Конструктор ЕKO енергія

код товару: FT-520400

Порівняти (0) ›

Конструктор, який дозволяє розібратися з питаннями отримання екологічно чистої енергії. Ця проблема особливо актуальна в сучасному світі так як поновлювані джерела енергії в недалекому майбутньому стануть найважливішими (ми серйозно). Виробництво, зберігання і споживання енергії, що отримується з поновлюваних джерел, таких як сонце, вітер і вода, пояснюється на прикладах моделей, які юні науковці зможуть зібрати з даного набору. Конструктор складається з 370 деталей, з яких за допомогою докладної інструкції російською мовою, можна зібрати 14 різних моделей.

fischertechnik Конструктор Механіка і статика 2

fischertechnik Конструктор Механіка і статика 2

код товару: FT-536622

3499 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Понад 30 моделей для конструювання допоможуть втілити мрії у реальність! Розвиваючий конструктор німецького виробника fischertechnik складається з 500 деталей, які дадуть змогу скласти безліч моделей – великих і малих, на різну тематику та різних рівнів складності. Набір постачається у великій картонній коробці, її розміри: 46х32х8 см. Рекомендований вік: від 9 років. До конструктора надається проста та зрозуміла інструкція з кольоровими схемами. Складові частини конструкторів fischertechnik виконані із якісної та безпечної пластмаси. Спосіб поєднання деталей незвичайний і, водночас, надійний. Деталі оснащені трапецієвидними шипами та жолобами, вони легко поєднуються між собою, і легко роз’єднуються. При цьому конструкції міцні, стійкі та добре функціонують. Моделі можна оживити за допомогою акумулятора чи батарейки (не входять у комплект).

fischertechnik Конструктор Пневматика 3

fischertechnik Конструктор Пневматика 3

код товару: FT-516185

3999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Fischertechnik – відомі у всьому світі конструктори від німецького виробника. Продукція представлена декількома серіями, відповідно до рівня складності та віку дитини. Конструктор «Пневматика» серії Profi призначений для дітей, віком від 9 років. Завдяки набору можна ознайомитися з принципами роботи пневматичних пристроїв. Із 440 елементів можна зібрати реалістичні моделі транспортних засобів та інших пристроїв із пневматичними функціями. Дія повітря під тиском – явище, яке можна дослідити за допомогою конструктора «Пневматика» fischertechnik. Як працюють пневматичні циліндри, для чого призначені клапани? На ці та інші питання дитина знайде відповідь, складаючи моделі. Під час гри з конструктором діти розвиватимуть кругозір і вчитимуться застосовувати отримані знання в практичних справах.