Мобілі

Знайдено 30 товарів
Сортувати
sigikid міні-мобайл Інструменти

sigikid міні-мобайл Інструменти

код товару: 41762SK

999 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Призначення: для ліжечка, для коляски; Принцип дії: механічний; Особливості: рух від дотику; Стать дитини: хлопчик; Елементи живлення: відсутнє; Колір: Різнобарвний

sigikid міні-мобайл Скунс

sigikid міні-мобайл Скунс

код товару: 41012SK

779 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Призначення: для ліжечка, для коляски; Принцип дії: без обертання; Особливості: Прання при 30°C; Стать дитини: хлопчик, дівчинка; Елементи живлення: відсутнє; Колір: зелений, червоний, білий, чорний

sigikid міні-мобайл Лисиця

sigikid міні-мобайл Лисиця

код товару: 41011SK

779 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Призначення: для ліжечка, для коляски; Принцип дії: без обертання; Особливості: Прання при 30°C; Стать дитини: хлопчик, дівчинка; Колір: Різнобарвний, червоний, білий

sigikid міні-мобайл Білка

sigikid міні-мобайл Білка

код товару: 41010SK

779 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Призначення: для ліжечка, для коляски; Принцип дії: без обертання; Стать дитини: хлопчик, дівчинка; Колір: Різнобарвний, бежевий, коричневий

Heimess Сонечко з дзвіночком

Heimess Сонечко з дзвіночком

код товару: 736280

179 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна кліпса з брязкальцем «Сонечко» від німецького бренду Heimess на дитяче ліжечко або коляски. Кліпса складається з різноманітних за формою та кольором дерев’яних елементів та металевого дзвіночка. Тут є: кульки, листочок, кільце і червоне сонечко. Дерев’яні частини просочуються фарбами на водній основі, згідно зі спеціальною технологією. Аксесуар має важливу розвиваючу функцію: він допомагає формувати слух, зір та сприйняття кольору.

Heimess Конячка з дзвіночком

Heimess Конячка з дзвіночком

код товару: 762930

199 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Маленька дитина буде ще щасливішою завдяки кліпсі з брязкальцем від німецького бренду Heimess. Кліпса «Конячка» - розвиваючий аксесуар на ліжечко або коляску. Він складається з кольорових дерев’яних елементів, поєднаних у ланцюжок, з кліпсою і металевим дзвіночком на кінцях. Тут є: кульки, сердечко, велике кільце і конячка. Дерев’яні частини мають насичений колір завдяки спеціальному просоченню на водній основі. Усі деталі гіпоалергенні та безпечні для здоров’я дитини. Кліпса має важливу розвиваючу функцію – вона допомагає розвивати дрібну моторику, зір, слух та сприйняття кольору.

Heimess Машинка з дзвіночком

Heimess Машинка з дзвіночком

код товару: 762960

199 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна кліпса-брязкальце «Машинка» від німецького бренду Heimess – аксесуар на ліжечко або коляску маленького хлопчика. Брязкальце складається з яскравих дерев’яних елементів, кліпси і маленького дзвіночка. Дерев’яні частини оброблені дуже якісно, вони приємні на дотик і дуже практичні. Метал, з якого зроблений дзвіночок, гіпоалергенний, тож весь аксесуар в цілому – безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яний аксесуар має і важливу розвиваючу функцію. Він допоможе малюку розвити слух, зір, моторику рук та сприйняття кольору.

Heimess Ведмедик

Heimess Ведмедик

код товару: 764150

199 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Екологічне брязкальце на кліпсі «Ведмедик» від німецького бренду Heimess вироблене виключно із натурального дерева молочного і коричневого кольору. Металева кліпса чіпляється за ліжечко або коляску, а природні дерев’яні елементи різних форм та розмірів будуть приваблювати дитину. Деталі оброблені дуже якісно, тож можете не хвилюватись за безпеку дитини. Кліпса «Ведмедик» має велике розвиваюче значення. Завдяки такому аксесуару, дитина буде розвивати зір, моторику рук, відчуття розмірів та матеріалів.

Heimess Сердечко

Heimess Сердечко

код товару: 763930

259 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Даруйте вашій дитині любов і сонячне тепло від самого народження! Екологічна кліпса «Сердечко» від німецького бренду Heimess – аксесуар на ліжечко або коляску найменших. Брязкальце складається з натуральних дерев’яних елементів, намистин бурштину і металевої кліпси. Усі частини безпечні і оброблені дуже якісно. Бурштин – дуже сприятливо впливає на організм і допоможе дитині легше перенести прорізування зубів. Метал, з якого зроблений дзвіночок, гіпоалергенний, тож весь аксесуар в цілому – безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яний аксесуар має і важливу розвиваючу функцію - допоможе малюку розвити зір, моторику рук та сприйняття кольору.

Heimess Сонечко з дзвіночком

Heimess Сонечко з дзвіночком

код товару: 736350

179 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Даруйте вашій дитині любов і тепло природи від самого народження! Екологічна кліпса «Сонечко» від німецького бренду Heimess – аксесуар на ліжечко або коляску найменших. Аксесуар вироблений з натуральних дерев’яних елементів і металевого дзвіночка. Усі частини безпечні і оброблені дуже якісно. Метал, з якого зроблений дзвіночок, гіпоалергенний, тож весь аксесуар в цілому – безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яний аксесуар має і важливу розвиваючу функцію - допоможе малюку розвити зір, моторику рук та сприйняття кольору.

Heimess Каченя

Heimess Каченя

код товару: 736100

199 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кліпса «Качечка» від німецького бренду Heimess – яскравий та екологічний аксесуар на ліжечко або коляску новонароджених. Він вироблений з дерев’яних елементів та металевої гіпоалергенної кліпси. Усі частини безпечні і оброблені дуже якісно. Дерев’яна кліпса має також важливу розвиваючу функцію. Вона допоможе дитині розвити зір, моторику рук, сприйняття кольору та форм.

Heimess Африка з дзвіночком

Heimess Африка з дзвіночком

код товару: 735900

199 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кліпса-брязкальце на коляску «Африка» від німецького бренду Heimess для найменших. Аксесуар має вигляд ланцюжка із дерев’яних елементів з металевою кліпсою. Дерев’яні деталі просочені кольоровими фарбами на водній основі та мають форми: зебри, левенятка, кульок та кільця. З іншого кінця аксесуара є дзвіночок. Усі металеві елементи гіпоалергенні та безпечні для дитини. Кліпса-брязкальце має важливу розвиваючу функцію – вона допоможе розвити слух, зір, дрібну моторику та сприйняття кольорів.

nic Жабка

nic Жабка

код товару: NIC61111

499 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Подаруйте вашій дитині любов і тепло природи від самого народження! Екологічна кліпса-брязкальце «Жабка» німецького виробника іграшок nic - аксесуар на ліжечко або коляску найменших. Аксесуар закріплений на міцній фірмовій картонці. Кліпса вироблена з дерев’яних елементів у натуральних та зелених кольорах, гнучких червоних гумок, червоного текстильного шнурка, металевого дзвіночка та надійної металевої кліпси. Дерев’яні елементи оброблені дуже якісно, вони вкриті фарбами на водній основі. Метал, з якого зроблений дзвіночок і кліпса- гіпоалергенний, тож весь аксесуар безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яна кліпса призначена для дітей від 3-х місяців.

nic Карлі

nic Карлі

код товару: NIC61110

499 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Екологічне брязкальце на кліпсі «Карлі» німецького виробника іграшок nic для дітей від 3-х місяців. Цей аксесуар надійно чіпляється на ліжечко або коляску найменших. Він постачається разом із міцною фірмовою картонкою, на якій закріплена кліпса. Вона вироблена із дерев’яних елементів у натуральних, блакитних та зелених кольорах, гнучких червоних гумок, червоного текстильного шнурка, металевого дзвіночка та надійної металевої кліпси. Дерев’яні елементи оброблені дуже якісно, вони вкриті фарбами на водній основі. Метал, з якого зроблений дзвіночок і кліпса, гіпоалергенний - весь аксесуар в цілому безпечний для здоров’я дитини.

nic Міккі

nic Міккі

код товару: NIC61112

499 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Екологічне брязкальце на кліпсі «Міккі» німецького виробника іграшок nic для дітей від 3-х місяців. Це аксесуар надійно чіпляється на ліжечко або коляску та має велике розвиваюче значення у ранньому віці.

Nattou на зав'язках і звуком Алекс і Бібу

Nattou на зав'язках і звуком Алекс і Бібу

код товару: 321235

899 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мобіль із музичним супроводом – це не просто іграшка, а й стильний аксесуар у дитячу кімнату. Мобіль бельгійського виробника іграшок Nattou виготовлений з гіпоалергенного, абсолбтно безпечного матеріалу – поліестеру. Виріб блакитного кольору, розміром – 38 см. Іграшка дуже приємна на дотик. Спокійні кольори гармонійно доповнять будь-якій інтер’єр. Іграшка кріпиться за допомогою зав’язок за будь-яку планку. Його можна повісити над ліжком, або автокріслом в автомобілі. Дитина залюбки розглядатиме підвісні елементи, а приємна музика заспокоюватиме і сприятиме міцному сну. Підходить для немовлят з народження.

Nattou Алекс і Бібу

Nattou Алекс і Бібу

код товару: 321228

1399 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мобіль бельгійського виробника іграшок Nattou – це водночас розвивальна іграшка для малюків і стильний аксесуар у дитячу кімнату. Виріб виготовлений із безпечних матеріалів: каркас і дуги з безпечного пластику білого кольору, а підвісні м’якенькі елементи – з поліестеру. Мобіль має звуковий супровід із приємною, негучною мелодією, підвісні елементи крутяться. Мобіль оснащений заводним механізмом і працює без батарейок. У зібраному вигляді виріб заввишки 78 см. Підходить для немовлят з народження. Виріб у фірмовій блакитній коробці розміром 37х30х8 см.

Nattou на зав'язках Шарлотта і Розі

Nattou на зав'язках Шарлотта і Розі

код товару: 655194

799 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Завдяки міні-мобілю бельгійського виробника іграшок Nattou дитина ніколи не нудьгуватиме у дорозі в автомобілі або в колясці. Виріб на зав’язках легко кріпиться до будь-якої планки: в ліжечку, колясці чи автокріслі. Мобіль абсолютно безпечний для здоров’я, виготовлений із нетоксичних матеріалів. Матеріал виробу – поліестер. Мобіль напрочуд приємний і ніжний на дотик, дитина залюбки торкатиметься до підвісних елементів. За іграшкою легко доглядати, її можна прати. Розмір виробу - 23 х 26 см. Призначений для немовлят.

Nattou на зав'язках Алекс і Бібу

Nattou на зав'язках Алекс і Бібу

код товару: 321211

799 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Міні-мобіль на зав’язках легко кріпиться до будь якої планки: в ліжечку, колясці, автокріслі. Мобіль бельгійського виробника іграшок Nattou розважить дитину в дорозі, розвеселить і не дасть занудьгувати. Іграшка виготовлена з безпечного, нетоксичного матеріалу – поліестеру. Виріб надзвичайно приємний і ніжний на дотик. Він легко переться, тому завжди буде чистим. Розмір виробу - 23 х 26 см. Призначений для дітей із перших місяців життя.

Nattou мини мобайл-спираль Шарлотта и Розі

Nattou мини мобайл-спираль Шарлотта и Розі

код товару: 655187

799 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’яка іграшка-спіраль бельгійського виробника Nattou виготовлена з абсолютно нешкідливих матеріалів. Вона напрочуд приємна на дотик, дитина залюбки до неї торкатиметься. Спіраль із підвісками легко кріпиться до дитячого ліжка, коляски, в автомобілі чи до будь-якої планки. Іграшка бельгійського виробника Nattou виготовлена з поліестеру. Розмір виробу -  18 х 29. Його легко прати. Призначений для немовлят. Іграшка гармоніюватиме з будь-яким інтер’єром, подарує атмосферу затишку і тепла.

Nattou міні мобайл-спіраль Алекс і Бібу

Nattou міні мобайл-спіраль Алекс і Бібу

код товару: 321204

799 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

М’якенька іграшка бельгійського виробника Nattou додасть інтер’єру дитячої кімнати затишного, комфортного вигляду. Напрочуд м’який виріб у формі спіралі легко кріпиться до дитячого ліжка, коляски або будь-якої планки. Крім того, іграшку можна прикріпити в автомобілі, милі тваринки розважатимуть дитину в дорозі, не дадуть занудьгувати. Виріб блакитного кольору, розміром 18 х 29 см, виготовлений із поліестеру. Іграшку легко прати. Підходить для дітей із народження.

nic Китайський дзвіночок

nic Китайський дзвіночок

код товару: NIC61132

699 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Екологічний мобайл із дерев’яними дзвіночками німецького виробника іграшок nic буде зачаровувати малюків у ліжечку. Тепло та енергія природи передаватиметься дітлахам з самого народження. Деталі аксесуару вироблені із натурального дерева, воно вкрите напівглянцевими фарбами на водній основі. Мобайл постачається у фірмовій коробці, у нього немає спеціального кріплення. Іграшка має петлю із мотузки, за яку її можна підвісити над дитячим ліжечком. Мобайл приводиться до руху від дотику чи легкого вітерця. Загальна довжина аксесуару – 36 см.

Heimess Мандрівник

Heimess Мандрівник

код товару: 735950

399 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мобайл із натурального дерева «Мандрівник» він німецького бренду Heimess для малюків. Іграшка має спеціальну надійну кліпсу для розташування над дитячою коляскою. Її можна розглядати, хапати, гризти, тягнути тощо. Завдяки мобайлу дитина познайомиться з різноманітними видами транспорту: машиною, потягом, літаком, кораблем, що кружлятимуться під сонечком. Мобайл прикрашений двома металевими дзвіночками для тренування слуху. Частини «Мандрівника» зроблені з натуральної деревини, яку просочують яскравими фарбами на водній основі. Металеві деталі не викликають алергії, а фарба безпечна і тримається дуже надійно.

Heimess Африка

Heimess Африка

код товару: 735940

399 грн.*
Де купити
Порівняти (0) ›

Класична дерев’яна іграшка «Африка» він німецького бренду Heimess для малюків. Мобайл має кліпсу для розміщення його над дитячим ліжечком або візочком. Його можна не тільки розглядати, а й хапати, гризти, тягнути тощо. Завдяки мобайлу дитина познайомиться з левом, зеброю, леопардом та слоником, що колихаються під африканською пальмою. Мобайл прикрашений маленьким металевим дзвіночком для тренування слуху. Частини мобайлу зроблені з натурального дерева, яке просочують кольоровими фарбами на водній основі. Металеві частини не викликають алергії, а фарба нетоксична і тримається дуже міцно.