Мобілі

Скинути все › Знайдено 10 товарів
Сортувати
Heimess Сонечко з дзвіночком

Heimess Сонечко з дзвіночком

код товару: 736280

179 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна кліпса з брязкальцем «Сонечко» від німецького бренду Heimess на дитяче ліжечко або коляски. Кліпса складається з різноманітних за формою та кольором дерев’яних елементів та металевого дзвіночка. Тут є: кульки, листочок, кільце і червоне сонечко. Дерев’яні частини просочуються фарбами на водній основі, згідно зі спеціальною технологією. Аксесуар має важливу розвиваючу функцію: він допомагає формувати слух, зір та сприйняття кольору.

Heimess Конячка з дзвіночком

Heimess Конячка з дзвіночком

код товару: 762930

199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Маленька дитина буде ще щасливішою завдяки кліпсі з брязкальцем від німецького бренду Heimess. Кліпса «Конячка» - розвиваючий аксесуар на ліжечко або коляску. Він складається з кольорових дерев’яних елементів, поєднаних у ланцюжок, з кліпсою і металевим дзвіночком на кінцях. Тут є: кульки, сердечко, велике кільце і конячка. Дерев’яні частини мають насичений колір завдяки спеціальному просоченню на водній основі. Усі деталі гіпоалергенні та безпечні для здоров’я дитини. Кліпса має важливу розвиваючу функцію – вона допомагає розвивати дрібну моторику, зір, слух та сприйняття кольору.

Heimess Машинка з дзвіночком

Heimess Машинка з дзвіночком

код товару: 762960

199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дерев’яна кліпса-брязкальце «Машинка» від німецького бренду Heimess – аксесуар на ліжечко або коляску маленького хлопчика. Брязкальце складається з яскравих дерев’яних елементів, кліпси і маленького дзвіночка. Дерев’яні частини оброблені дуже якісно, вони приємні на дотик і дуже практичні. Метал, з якого зроблений дзвіночок, гіпоалергенний, тож весь аксесуар в цілому – безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яний аксесуар має і важливу розвиваючу функцію. Він допоможе малюку розвити слух, зір, моторику рук та сприйняття кольору.

Heimess Ведмедик

Heimess Ведмедик

код товару: 764150

199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Екологічне брязкальце на кліпсі «Ведмедик» від німецького бренду Heimess вироблене виключно із натурального дерева молочного і коричневого кольору. Металева кліпса чіпляється за ліжечко або коляску, а природні дерев’яні елементи різних форм та розмірів будуть приваблювати дитину. Деталі оброблені дуже якісно, тож можете не хвилюватись за безпеку дитини. Кліпса «Ведмедик» має велике розвиваюче значення. Завдяки такому аксесуару, дитина буде розвивати зір, моторику рук, відчуття розмірів та матеріалів.

Heimess Сердечко

Heimess Сердечко

код товару: 763930

259 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Даруйте вашій дитині любов і сонячне тепло від самого народження! Екологічна кліпса «Сердечко» від німецького бренду Heimess – аксесуар на ліжечко або коляску найменших. Брязкальце складається з натуральних дерев’яних елементів, намистин бурштину і металевої кліпси. Усі частини безпечні і оброблені дуже якісно. Бурштин – дуже сприятливо впливає на організм і допоможе дитині легше перенести прорізування зубів. Метал, з якого зроблений дзвіночок, гіпоалергенний, тож весь аксесуар в цілому – безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яний аксесуар має і важливу розвиваючу функцію - допоможе малюку розвити зір, моторику рук та сприйняття кольору.

Heimess Сонечко з дзвіночком

Heimess Сонечко з дзвіночком

код товару: 736350

179 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Даруйте вашій дитині любов і тепло природи від самого народження! Екологічна кліпса «Сонечко» від німецького бренду Heimess – аксесуар на ліжечко або коляску найменших. Аксесуар вироблений з натуральних дерев’яних елементів і металевого дзвіночка. Усі частини безпечні і оброблені дуже якісно. Метал, з якого зроблений дзвіночок, гіпоалергенний, тож весь аксесуар в цілому – безпечний для здоров’я дитини. Дерев’яний аксесуар має і важливу розвиваючу функцію - допоможе малюку розвити зір, моторику рук та сприйняття кольору.

Heimess Каченя

Heimess Каченя

код товару: 736100

199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кліпса «Качечка» від німецького бренду Heimess – яскравий та екологічний аксесуар на ліжечко або коляску новонароджених. Він вироблений з дерев’яних елементів та металевої гіпоалергенної кліпси. Усі частини безпечні і оброблені дуже якісно. Дерев’яна кліпса має також важливу розвиваючу функцію. Вона допоможе дитині розвити зір, моторику рук, сприйняття кольору та форм.

Heimess Африка з дзвіночком

Heimess Африка з дзвіночком

код товару: 735900

199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кліпса-брязкальце на коляску «Африка» від німецького бренду Heimess для найменших. Аксесуар має вигляд ланцюжка із дерев’яних елементів з металевою кліпсою. Дерев’яні деталі просочені кольоровими фарбами на водній основі та мають форми: зебри, левенятка, кульок та кільця. З іншого кінця аксесуара є дзвіночок. Усі металеві елементи гіпоалергенні та безпечні для дитини. Кліпса-брязкальце має важливу розвиваючу функцію – вона допоможе розвити слух, зір, дрібну моторику та сприйняття кольорів.

Heimess Мандрівник

Heimess Мандрівник

код товару: 735950

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Мобайл із натурального дерева «Мандрівник» він німецького бренду Heimess для малюків. Іграшка має спеціальну надійну кліпсу для розташування над дитячою коляскою. Її можна розглядати, хапати, гризти, тягнути тощо. Завдяки мобайлу дитина познайомиться з різноманітними видами транспорту: машиною, потягом, літаком, кораблем, що кружлятимуться під сонечком. Мобайл прикрашений двома металевими дзвіночками для тренування слуху. Частини «Мандрівника» зроблені з натуральної деревини, яку просочують яскравими фарбами на водній основі. Металеві деталі не викликають алергії, а фарба безпечна і тримається дуже надійно.

Heimess Африка

Heimess Африка

код товару: 735940

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Класична дерев’яна іграшка «Африка» він німецького бренду Heimess для малюків. Мобайл має кліпсу для розміщення його над дитячим ліжечком або візочком. Його можна не тільки розглядати, а й хапати, гризти, тягнути тощо. Завдяки мобайлу дитина познайомиться з левом, зеброю, леопардом та слоником, що колихаються під африканською пальмою. Мобайл прикрашений маленьким металевим дзвіночком для тренування слуху. Частини мобайлу зроблені з натурального дерева, яке просочують кольоровими фарбами на водній основі. Металеві частини не викликають алергії, а фарба нетоксична і тримається дуже міцно.