Скриньки і коробки

Скинути все › Знайдено 11 товарів
Сортувати
goki Шкатулка для прикрас Susibelle

goki Шкатулка для прикрас Susibelle

код товару: 58502G

529 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Кожна дівчинка з дитинства полюбляє гарні речі, прагне до прекрасного. Німецький бренд goki пропонує яскраву скриньку із натурального дерева для дівчат та для їх колекції перших прикрас. Скринька яскрава, практична, розкладається і має 3 відділи: 2 маленьких і 1 великий. Натуральна деревина вкрита безпечними фарбами на водній основі: білі, рожеві, блакитні, зелені – чудове поєднання яскравих кольорів. Зручна ручка дозволить легко переносити скриньку та брати її з собою на прогулянку. Усі деталі добре оброблені та якісно поєднані. Для дівчат від 3-х років.

goki Музична шкатулка з шухлядкою Конячка

goki Музична шкатулка з шухлядкою Конячка

код товару: 60851G

759 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Музична скринька для прикрас – мрія кожної дівчинки. Німецький бренд goki створив скриньку із шухлядкою для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Відкриваючи скриньку, дівчата побачать маленьку конячку, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька із колекції Susibelle дуже приваблива, гарно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична шкатулка Конячка

goki Музична шкатулка Конячка

код товару: 15438G

499 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Кожна дівчинка мріє про музичну скриньку для прикрас. Німецький бренд goki створив таку скриньку для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Скринька прямокутної форми, відкриваючи її, дівчата побачать маленьку білу конячку, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Піксі I

goki Музична скринька Піксі I

код товару: 15429G

559 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Музична скринька для прикрас – мрія кожної дівчинки. Німецький виробник іграшок goki створив скриньку у формі серця для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Відкриваючи скриньку, дівчата побачать маленьку фею, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, гарно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Ельф

goki Музична скринька Ельф

код товару: 15519G

499 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Кожна дівчинка мріє про музичну скриньку для прикрас. Німецький бренд goki створив таку скриньку для зберігання коштовностей і маленьких таємниць дівчаток. Скринька прямокутної форми, відкриваючи її, дівчата побачать маленьку чарівницю, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Музична скринька Метелик

goki Музична скринька Метелик

код товару: 15470G

499 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Казкова скринька для дівочих таємниць від німецького бренду goki. Усі дівчата мріють про власну музичну скарбничку із феєю всередині. Скринька «Метелик» здійснить мрії – рожево-лавандові кольори коробочки, прикрашеної квітами, метеликами, блискітками і стразами – саме те, чого так бажають дівчата. Відкриваючи шкатулку, дівчата побачать маленьку чарівницю, що обертається під приємну класичну мелодію. Скринька дуже приваблива, якісно оздоблена ззовні та всередині. Дівчатам буде приємно ховати свої перші коштовності у чудову компактну шкатулку.

goki Скарбничка Телефонна будка

goki Скарбничка Телефонна будка

код товару: 14091

299 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Металева скарбничка у вигляді телефонної будки в британському стилі німецького виробника іграшок goki. Така скарбничка стане чудовим аксесуаром для будь-якої дитячої кімнати або ж урізноманітнить робочий стіл вдома чи в офісі. У верхній частині скарбнички є отвір, через який кидається монета. Скарбничку можна спустошити, відкриваючи гумовий клапан, що знаходиться в підставці скарбнички. Така скарбничка допоможе дитині зрозуміти основи економіки та економії.

goki Сумка дослідника світу Peggy Magic Box

goki Сумка дослідника світу Peggy Magic Box

код товару: 62928

169 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Peggy Magic Box – це магічна коробка дослідника світу. Вона призначена як для зберігання скарбів природи (камінців, красивих листочків, засушених квіточок), так і для дослідження комах. Особлива коробка оснащена зручним шнуром для того, щоб носити її на шиї. Вона містить збільшувальне скло для дослідження різновидів комах і квітів, їхньої будови. Щипчики в наборі призначені для ловлі хрущів. Верхня кришка коробки виконана із перфорованого полікарбонату, це забезпечить вільний доступ повітря комахам та рослинам. Такий арсенал інструментів допоможе дитині отримати нові знання про природу та нові землі. Дітлахи зможуть спостерігати за комахами навіть у себе вдома. Peggy Magic Box німецького виробника іграшок goki адаптована для дітей від трьох років.

goki Музична скринька Ельф II

goki Музична скринька Ельф II

код товару: 15431

529 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Музична скринька «Ельф» німецького виробника іграшок goki має одне відділення для зберігання скарбів та дівочих секретів. Зовнішня поверхня скриньки покрита перламутром і прикрашена орнаментом з польових квітів та метеликів. Внутрішня оббивка музичної скриньки виконана в ніжно-рожевих тонах. У скриньці маленька принцеса знайде дзеркальце і чарівного ельфа, що ніби літає на лузі серед польових квітів. Скринька закривається на маленький золотий замочок.

goki Музична скринька Балерина III

goki Музична скринька Балерина III

код товару: 15347

559 грн.*
Де купити
К сравнению (0) ›

Чудова музична скринька «Балерина» для дівчинки. Ця скринька німецького виробника іграшок goki чарує естетикою та мелодійною музикою. Всередині шкатулки є фігурка балерини, що танцює навколо своєї осі. Музична скринька програє приємну мелодію, що неодмінно сподобається вашій дівчинці. В скриньці вона ще знайде місце для своїх перших прикрас, а також маленьке дзеркальце, без якого не обійдеться жодна маленька принцеса. Маленький золотий замочок надійно закриває музичну скриньку.

goki Музична скринька Балерина

goki Музична скринька Балерина

код товару: 15518

К сравнению (0) ›

Чарівна музична скринька «Балерина» для дівчат. Скринька німецького виробника іграшок goki має прямокутну форму, зроблена із натуральної деревини, вкритої рожевими фарбами на водній основі. Ззовні скринька прикрашена малюнками на тематику класичної музики і балету. Відкривши скриньку, дівчинка знайде в ній дзеркальце, місце для своїх прикрас та фігурку балерини, що обертається під класичну мелодію. Закривається скринька на маленький сріблястий замочок.