Іграшки для піску

Скинути все › Знайдено 4 товара
Сортувати
goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (рожева)

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (рожева)

код товару: 63929G-3

49 грн.*
Порівняти (0) ›

Рожева лопатка від німецького бренду goki – це незамінний інструмент для дітей, які полюбляють ігри у пісочниці, на пляжі або зі снігом. Маленька яскрава лопатка вироблена із металу, а ручка із натуральної деревини, вона якісно оброблена і безпечна для шкіри дітлахів. Вона зручна і надійна, з такою лопаткою ваша дитина не забруднить руки і зробить безліч пасочок, вириє глибокі ямки у землі та зліпить чудового сніговика на Новий Рік. Лопатка буде чудовим доповненням до дитячої тачки або візочка від goki. Рекомендований вік: від 3-х років.

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (синя)

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (синя)

код товару: 63929G-2

49 грн.*
Порівняти (0) ›

Блакитна лопатка від німецького бренду goki – це незамінний інструмент для дітей, які полюбляють ігри у пісочниці, на пляжі або зі снігом. Маленька яскрава лопатка вироблена із металу, а ручка із натуральної деревини, вона якісно оброблена і безпечна для шкіри дітлахів. Вона зручна і надійна, з такою лопаткою ваша дитина не забруднить руки і зробить безліч пасочок, вириє глибокі ямки у землі та зліпить чудового сніговика на Новий Рік. Лопатка буде чудовим доповненням до дитячої тачки або візочка від goki. Рекомендований вік: від 3-х років.

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (зелена)

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (зелена)

код товару: 63929G-4

Порівняти (0) ›

Зелена лопатка від німецького бренду goki – це незамінний інструмент для дітей, які полюбляють ігри у пісочниці, на пляжі або зі снігом. Маленька яскрава лопатка вироблена із металу, а ручка із натуральної деревини, вона якісно оброблена і безпечна для шкіри дітлахів. Вона зручна і надійна, з такою лопаткою ваша дитина не забруднить руки і зробить безліч пасочок, вириє глибокі ямки у землі та зліпить чудового сніговика на Новий Рік. Лопатка буде чудовим доповненням до дитячої тачки або візочка від goki. Рекомендований вік: від 3-х років.

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (жовта)

goki Лопатка металева з дерев'яною ручкою (жовта)

код товару: 63929G-1

49 грн.*
Порівняти (0) ›

Жовта лопатка від німецького бренду goki – це незамінний інструмент для дітей, які полюбляють ігри у пісочниці, на пляжі або зі снігом. Маленька яскрава лопатка вироблена із металу, а ручка із натуральної деревини, вона якісно оброблена і безпечна для шкіри дітлахів. Вона зручна і надійна, з такою лопаткою ваша дитина не забруднить руки і зробить безліч пасочок, вириє глибокі ямки у землі та зліпить чудового сніговика на Новий Рік. Лопатка буде чудовим доповненням до дитячої тачки або візочка від goki. Рекомендований вік: від 3-х років.