Cтерилізатори

Скинути все › Знайдено 10 товарів
Сортувати
Gorenje K10BY

Gorenje K10BY

код товару: K10BY

2399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Прилад для підігріву і стерилізації 5-в-1 gorenje K10BY. Це універсальний прилад, який допоможе впоратися навіть з найважчими завданнями. У ньому без проблем можна підігріти дитяче харчування як на водяній бані так і на водяній парі. Можна зробити стерилізацію або приготувати дитяче харчування використавши прилад як електричний чайник. K10BY - це відмінний подарунок для молодої мами.

Gorenje Стерилізатор ST550BY

Gorenje Стерилізатор ST550BY

код товару: ST550BY

1699 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Стерилізатор ST550BY - стерилізація без використання хімічних засобів. Основне відділення вміщує шість стандартних дитячих пляшечок і підходить для стерилізації молокоотсоса. Над основним відділенням розміщується кошик, в якій зручно стерилізувати пустушки, прорізувачі, дитячі столові прилади. Використовуйте стерилізатор для підігріву дитячих пляшечок з молоком або водою, для підігріву твердої їжі в чашці і готових пюре в скляних банках.

Nuvita Стерилізатор для НВЧ-печі

Nuvita Стерилізатор для НВЧ-печі

код товару: NV1085

858 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Компактний та легкий стерилізатор для мікрохвильових печей від італійського виробника Nuvita. Ручки та фіксатори верхньої кришки забезпечують більшу безпеку під час використання. Вміст залишається стерильним протягом 24 годин, за умови закритої кришки. Для використання слід додати 80 мл. води і покласти посуд всередину. Тривалість стерилізації: 4 хв. для мікрохвильовок потужністю 800-1100Вт, 2 хв. – 1850 Вт і вище. Вміщає всередину до 3-х пляшечок та їх складових. Матеріал стерилізатора не містить бісфенол-А і фталатів.

Nuvita Стерилізатор електричний (до 5 пляшечок)

Nuvita Стерилізатор електричний (до 5 пляшечок)

код товару: NV1082

1569 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Стерилізатор для домашнього використання від італійського виробника Nuvita. У комплект входить дві змінні полички для стерилізації різних типів пляшечок. Одна – для 5 пляшечок стандартного розміру; друга – для 4 пляшечок з широкою горловиною; верхня поличка – для стерилізації дрібних предметів. Процес стерилізації швидкий та інтенсивний: від 4 до 8 хвилин, час залежить від кількості води та складових всередині. Пар з температурою 100 градусів ефективно знищує бактерії та мікроби.

Nuvita Стерилізатор портативний

Nuvita Стерилізатор портативний

код товару: NV1556

657 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Портативний УФ-стерилізатор для пустушок та пляшечок від італійського бренду Nuvita. Стерилізатор оснащений ультрафіолетовою лампою, яка знезаражує озоном пляшечку або її насадку від 99,9% шкідливих мікроорганізмів всього лише за 3 хвилини. До всього ж, насадку знімати не потрібно. Пристрій забезпечує просту та швидку стерилізацію де б ви не знаходились. Портативний УФ-стерилізатор можна брати з собою, він займає мало місця і працює від 2-х ААА батарейок.

Avent СВЧ-стерилізатор

Avent СВЧ-стерилізатор

код товару: SCF281/02

1199 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Паровий стерилізатор для мікрохвильової печі можна використовувати для стерилізації дитячих пляшечок та інших виробів всього за 2 хвилини; він вбиває 99,9% мікробів та бактерій. Якщо кришку не відкривати, вміст залишається стерильним до 24 годин. Стерилізатор стерилізує дитячі пляшечки зі стандартним і широким горлечком. Можна стерилізувати до 4 дитячих пляшечок Philips Avent одночасно. Завдяки легкій та компактній конструкції стерилізатор можна брати із собою у відпустку, до родичів тощо. Підходить для більшості мікрохвильових печей на ринку. Стерилізує відсмоктувачі, пустушки, столові прибори, а також дитячі пляшечки.

Avent Електричний стерилізатор 3 в 1

Avent Електричний стерилізатор 3 в 1

код товару: SCF284/03

2399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Уникальная модульная конструкция стерилизатора обеспечивает гибкое установление бутылочек и аксессуаров и их легкое благоустройство. Стерилизатор стерилизует детские бутылочки и другие изделия естественной парой, убивая 99,9% вредных бактерий без использования химических веществ. Если крышку не открывать, стерилизатор сохранит содержимое стерильным до 24 часов. Цикл стерилизации длится всего 6 минут. После этого стерилизатор автоматически выключается, обеспечивая дополнительную скорость и безопасность.

Bayby Ел. стерилізатор BBS3010

Bayby Ел. стерилізатор BBS3010

код товару: BBS3010

Порівняти (0) ›

Великий обсяг стерилізатора Bayby BBS3010 дозволить стерилізувати 6 пляшок одночасно або 4 дитячих пляшечки з аксесуарами. Практичну і комфортну експлуатацію забезпечить процес стерилізації, що займає до 9 хвилин. Простота управління забезпечується винесеною на панель всього 1 кнопкою, а автоматична система вимикання забезпечить безпеку. Спеціально розроблена конструкція запобігає потраплянню залишків рідин з пляшок і аксесуарів на нагрівальний елемент. Нагрівальний елемент виконаний з нержавіючої сталі і не буде покриватися нальотом.

Bayby НВЧ-cтерілізатор BBS3000

Bayby НВЧ-cтерілізатор BBS3000

код товару: BBS3000

Порівняти (0) ›

Стерилізатор для мікрохвильової печі Bayby BBS3000 дозволить стерилізувати одночасно 6 дитячих пляшечок або 4 пляшечки з аксесуарами. Процес стерилізації займає всього 5 хвилин. Для маленьких дітей стерилізація приладів для годування є одним з ключових моментів правильного формування імунітету. Промивання пляшечок і сосок проточною водою не забезпечить достатню захищеність від бактерій, тільки повна стерилізація предметів годування зможе убезпечити вашу дитину. Найпростіший і недорогий спосіб дезінфекції для дитячого посуду - термічна обробка парою. У цьому вам допоможе стерилізатор Bayby BBS300. Стерилізатор Bayby BBS3000, незважаючи на велику місткість, має досить невеликі розміри: діаметр 20 см і висоту 17 см. Через 2 хвилини після завершення процесу стерилізації всі предмети в контейнері матимуть оптимальну температуру інструкцій щодо видалення без додаткових пристосувань. Стерилізація зберігається протягом 30 хвилин після завершення процесу за умови, що кришка закрита. Обслуговування стерилізатор дуже просте, його можна мити в посудомийній машині.

Bayby Стерилізатор із сушкою BBS3030

Bayby Стерилізатор із сушкою BBS3030

код товару: BBS3030

Порівняти (0) ›

Найкрасивіший і яскравий стерилізатор великої місткості - Bayby BBS3030. Такий дизайн буде актуальний на будь-якій кухні. Дозволяє стерилізувати до 6 пляшечок з аксесуарами. Швидке і зручне використання забезпечить процес стерилізації займає до 11 хвилин. Простий і зручний в управлінні, є LCD дисплей з індикацією поточного процесу і обраного режиму. Крім стандартного процесу стерилізації Bayby BBS3030 має функцію сушки, що дозволяє прибрати всі залишки вологи після стерилізації. Система звукового оповіщення про завершення процесу разом з автоматичним вимиканням не зажадають від вас присутності біля стерилізатора. Крім того, пристрій повідомить Вам про недостатньо для початку роботи кількості води перед включенням. Нагрівальний елемент виконаний з нержавіючої сталі і не буде покриватися нальотом. Внутрішня стійка може бути використана як окрема, сушарка.