Пляшечки для годування та аксесуари

Скинути все › Знайдено 8 товарів
Сортувати
sigikid Пляшка для води  Pony Sue (400 мл)

sigikid Пляшка для води Pony Sue (400 мл)

код товару: 24489SK

349 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Дитяча пляшка для води sigikid серії Pony Sue, ємністю 400 мл, стане невід'ємним аксесуаром, який можна взяти з собою на прогулянку або в школу. Завдяки зручному розміром вона не буде займати багато місця в рюкзаку.

sigikid Пляшка для води Pinky Queeny (400 мл)

sigikid Пляшка для води Pinky Queeny (400 мл)

код товару: 24482SK

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

«Pinky Queeny» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка рожевого кольору із принцесою на малюнку неодмінно сподобається дівчатам. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ дівчата ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить індивідуальний стиль дівчат і підніматиме їм настрій.

sigikid Пляшка для води Sammy Samoa (400 мл)

sigikid Пляшка для води Sammy Samoa (400 мл)

код товару: 24483SK

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

«Sammy Samoa» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка блакитного кольору з яскравим малюнком, на якому зображений пірат у морі, що неодмінно сподобається хлопцям. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ хлопці ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить їх індивідуальний стиль і підніматиме їм настрій.

sigikid Пляшка для води Kily Keeper (400 мл)

sigikid Пляшка для води Kily Keeper (400 мл)

код товару: 23795SK

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

«Kily Keeper» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка зелено-сірого кольору із малюнком футболіста неодмінно сподобається спортивним хлопчикам. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ хлопці ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить індивідуальний їх стиль і підніматиме їм настрій.

sigikid Пляшка для води Frido Firefighter (400 мл)

sigikid Пляшка для води Frido Firefighter (400 мл)

код товару: 24484SK

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

«Firefighter» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка червоно-чорного кольору із малюнком сміливих пожежників неодмінно сподобається хлопчикам. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ хлопчики ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить індивідуальний стиль хлопців і підніматиме їм настрій.

sigikid Пляшка для води Forest Grizzly (400 мл)

sigikid Пляшка для води Forest Grizzly (400 мл)

код товару: 24768SK

399 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

«Grizzly» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка зеленого кольору із малюнком ведмедика-мандрівника сподобається дітям. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ дітлахи ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить індивідуальний стиль дітей і підніматиме їм настрій.

sigikid Пляшка для води Finky Pinky  (400 мл)

sigikid Пляшка для води Finky Pinky (400 мл)

код товару: 24775SK

Порівняти (0) ›

«Finky Pinky» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка рожевого кольору із малюнком пташечки та квіточок неодмінно сподобається дівчатам. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ дівчата ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить індивідуальний стиль дівчат і підніматиме їм настрій.

sigikid Пляшка для води Arrows (400 мл)

sigikid Пляшка для води Arrows (400 мл)

код товару: 24811SK

Порівняти (0) ›

«Arrows» практична дитяча пляшечка для води від німецького бренду sigikid. Пляшечка синього кольору із графічними малюнками неодмінно сподобається дітлахам. Місткість 400 мл. Кришка надійно закривається, а спеціальний носик дозволяє зручно пити воду. В конструкції клапана є силіконові вставки, які герметизують пляшечку. Матеріали безпечні для здоров’я: колба вироблена із металу, кришечка та носик – із поліпропілену. Таку яскраву річ діти ніколи не забудуть у школі і повернуть додому для наступного обіду. Яскрава пляшечка підкреслить індивідуальний стиль дітей і підніматиме їм настрій.