Крісла-гойдалки

Знайдено 10 товарів
Сортувати
Nattou мишка Валентина

Nattou мишка Валентина

код товару: 424264

3639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка бельгійського виробника іграшок Nattou. Воно схоже на велику плюшеву іграшку, на якій можна гойдатись. Іграшка у вигляді симпатичної мишки Валентини із серії «Адель та Валентина». Вона виготовлена із натуральної бавовни та практичного матеріалу – поліестеру, він безпечний, екологічно чистий та гіпоалергенний. Сидіння і основна частина крісла дуже м’які і приємні на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина - із натуральної деревини світло-коричневого кольору. Дерево чудово оброблене і безпечне для ніжної шкіри дитини. Іграшка-гойдалка вироблена у приємних світлих рожевих кольорах. Конструкція крісла-гойдалки надійна, витримує навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-х років. Габарити крісла – 62 х 32 х 52 см.

Nattou пандочка Лулу

Nattou пандочка Лулу

код товару: 963367

3639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка Nattou пандочка Лулу стане хорошим помічником батькам, в яких активні діти. Гра поряд з мамою завжди краще ізоляції в манежі або шезлонгу. Дитина в гойдалці зможе активно грати і використовувати свою енергію не тільки для гри, але і для фізичного розвитку. Також процес коливання розвиває координацію рухів. Гойдалка Nattou крім дуже приємного дизайну має низку унікальних відмінностей. Гойдалка оснащена ременями безпеки, що знаходяться в сидінні. Крісло у вигляді стільчика, сприятиме правильному формуванню постави. Повністю травмобезпечна м'яка оббивка. А дерев'яна основа зі спеціальним покриттям, убезпечить підлогу від подряпин.

Nattou леопард Лея

Nattou леопард Лея

код товару: 963350

3639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка у вигляді симпатичного леопарда виготовлене з нешкідливих матеріалів. «Ручки» гойдалки зі світлої деревини; матеріал гладенько відшліфований, не заподіє шкоди. Основна частина і сидіння – з дуже приємного на дотик поліестеру. Крісло-гойдалка світлих сірих кольорів, розміром 62 х 32 х 52 см. Надійна конструкція крісла-гойдалки витримає навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-ох років.

Nattou песик Макс

Nattou песик Макс

код товару: 777346

Порівняти (0) ›

Крісла-гойдалки бельгійського виробника дитячих іграшок Nattou – це якісне виготовлення, надійність конструкції і турбота про безпеку дитини. Крісло-гойдалка у вигляді симпатичного цуценяти виготовлене з гіпоалергенних матеріалів, які не здатні заподіяти шкоди здоров’ю. Сидіння і основна частина крісла виконані з поліестеру; він дуже приємний на дотик, дитина залюбки торкатиметься до «качалки». Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини. Виріб світлих кольорів гармоніюватиме із будь-яким інтер’єром дитячої кімнати. Конструкція гойдалки розрахована на навантаження до 15 кг. Розмір виробу – 62 х 32 х 52 см. Гойдалка призначена для дітей, віком від 10 місяців. За гойдалкою легко доглядати і чистити.

Nattou песик Кирило

Nattou песик Кирило

код товару: 531276

Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка у вигляді милого цуценяти виготовлене з гіпоалергенних матеріалів, які не здатні заподіяти шкоди здоров’ю. Сидіння і основна частина крісла-гойдалки бельгійського виробника іграшок Nattou зроблена з поліестеру, дуже приємного на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини. Крісло розміром 62 х 32 х 52 см. Конструкція витримає до 15 кг. Крісло призначене для дітей, віком від 10 місяців до 3-ох років.

Nattou слоник Розі

Nattou слоник Розі

код товару: 655521

Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка бельгійського виробника іграшок Nattou схоже на велику плюшеву іграшку, на якій можна гойдатись. Іграшка у вигляді симпатичного слоненяти. Вона виготовлена із якісного і практичного матеріалу – поліестру. Він безпечний, екологічно чистий та гіпоалергенний. Сидіння і основна частина крісла дуже м’які і приємні на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина - із натуральної деревини світло-коричневого кольору. Дерево добре оброблене і безпечне для дитини. Іграшка-гойдалка вироблена у приємних пастельних кольорах. Конструкція крісла-гойдалки надійна, витримує навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-х років. Габарити крісла – 62 х 32 х 52 см.

Nattou конячка Ноа

Nattou конячка Ноа

код товару: 777353

3639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка у вигляді симпатичного коника виготовлене з нешкідливих матеріалів. Полози і «ручки» гойдалки зі світлої деревини; матеріал гладенько відшліфований, не заподіє шкоди. Основна частина і сидіння – з дуже приємного на дотик поліестеру. Крісло-гойдалка світлих пастельних кольорів, розміром 62 х 32 х 52 см. Надійна конструкція крісла-гойдалки витримає навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-ох років.

Nattou жираф Шарлотта

Nattou жираф Шарлотта

код товару: 655538

Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка бельгійського виробника іграшок Nattou розроблене спеціально з урахуванням особливостей тілобудови дитини. Ергономічна конструкція сприятиме комфортному і безпечному гойданню. Крісло у вигляді жирафа розміром 62 х 32 х 52 см. Виріб світлий, приємних кольорів. Сидіння і основна частина крісла виготовленні з поліестеру, дуже приємного і ніжного на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини. Крісло для дітей, віком від 10 місяців. Максимальне навантаження конструкції – 15 кг.

Nattou ослик Алекс

Nattou ослик Алекс

код товару: 321273

3639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка у вигляді милого ослика бельгійського виробника іграшок Nattou виготовлене з безпечних, екологічно чистих, гіпоалергенних матеріалів – поліестеру і деревини. Сидіння і основна частина крісла - з поліестеру, напрочуд приємного на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина – з гладенько відшліфованої деревини світло-коричневого кольору. Сам виріб – блакитного кольору. Конструкція крісла-гойдалки міцна, витримає навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців. Розмір виробу – 62 х 32 х 52 см.

Nattou кролик Бібу

Nattou кролик Бібу

код товару: 321266

3639 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Крісло-гойдалка бельгійського виробника іграшок Nattou. Воно схоже на велику плюшеву іграшку, на якій можна гойдатись. Іграшка у вигляді симпатичного кролика Бібу із серії «Алекс і Бібу». Вона виготовлена із якісного і практичного матеріалу – поліестру. Він безпечний, екологічно чистий та гіпоалергенний. Сидіння і основна частина крісла дуже м’які і приємні на дотик. Полози і ручки, за які триматиметься дитина - із натуральної деревини світло-коричневого кольору. Дерево добре оброблене і безпечне для дитини. Іграшка-гойдалка вироблена у приємних блакитних і бежевих кольорах. Конструкція крісла-гойдалки надійна, витримує навантаження до 15 кг. Виріб призначений для дітей, віком від 10 місяців до 3-х років. Габарити крісла – 62 х 32 х 52 см.