Фільтр
Ціна
від - до
Платформа
Ігри, що незабаром виходять
Видавець
Жанр
Ігри для консолейЗнайдено 4 товара:
Фільтр
Ігри для консолейЗнайдено 4 товара:
дата завершення
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
Очікувані релізи
код товару: PRE-0011
899 грн*
передзамовлення
Де замовити
Дата релізу 18.03.2021. Гра Prince of Persia: The Sands of Time вийшла в світ в 2003 році, ставши значущим кроком у розвитку жанру екшн-пригоди. Вона завоювала популярність завдяки інноваційному ігровому процесу, захоплюючого сюжету і чарівним персонажам. Гра здобула любов аудиторії, а також визнання критиків, отримавши 92 бали на Metacritic. Prince of Persia: The Sands of Time Remake - це перший повномасштабний ремейк гри від Ubisoft.
код товару: PRE-0010
2 299 грн*
передзамовлення
Де замовити
Дата релізу: 20 березня 2021. Здійснивши екстрену посадку на постійно мінливій планеті, Селена повинна знайти спосіб покинути негостинну територію древньої цивілізації. Одна на чужій планеті, вона змушена боротися за життя всіма способами. Кожна поразка, кожна смерть відкидає її в початок подорожі.
код товару: 1101404
1 399 грн*
передзамовлення
Де замовити
Дата релізу: 26 березня 2021. Рушайте в саму божевільну в житті подорож в грі It Takes Two, різножанровій пригоді, створеній виключно для кооперативного режиму. Запросіть друга грати безкоштовно завдяки версії для одного **, радісно долаючи численні випробування.
код товару: PRE-0005
1 999 грн*
передзамовлення
Дата релізу 25.05.2021*. «Хіба ти злодій? Хіба ти монстр?» - питає свого сина нещадний диктатор, оглядаючи протестуючих, які вийшли на вулиці із закликами до революції. Антон Кастільо прийшов до влади завдяки обіцянкам відновити колишню велич Яри - колись процвітаючї острівної держави. За будь яку ціну він має намір зробити Яру справжнім раєм ... таким, яким бачить його він сам. Його син, 13-річний Дієго, віддано слідує ідеям батька, який жорсткою рукою контролює Яру, визначаючи її майбутнє.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів