Фильтр
Підбір за параметрами
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Все для чаю та кави
Знайдено 7 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: AR2637G
259 грн*
Набір чашок з подвійними стінками для лате. До набору входять дві чашки об’ємом по 320 мл. Чашки виготовлено з термостійкого боросилікатного скла.
код товару: AR2636G
259 грн*
Набір чашок з подвійними стінками для лате. До набору входять дві чашки об’ємом по 360 мл. Чашки виготовлено з термостійкого боросилікатного скла.
код товару: AR2630G
199 грн*
Набір чашок з подвійними стінками для лате. До набору входять дві чашки об’ємом по 300 мл. Чашки виготовлено з термостійкого боросилікатного скла.
код товару: AR2627G
269 грн*
Набір чашок з подвійними стінками для лате. До набору входять дві чашки об’ємом по 270 мл. Чашки виготовлено з термостійкого боросилікатного скла.
код товару: AR2625G
Набір чашок з подвійними стінками для лате. До набору входять дві чашки об’ємом по 250 мл. Чашки виготовлено з термостійкого боросилікатного скла.
код товару: AR2612G
Набір чашок з подвійними стінками для американо. До набору входять дві чашки об’ємом по 120 мл. Чашки виготовлено з термостійкого боросилікатного скла.
код товару: COFFEEMIELEBLACK1
299 грн*
Кавовий бленд Black Edition №1 був розроблений спеціально для компанії Miele спільно з приватною кавовою компанією Vollmer. Кавові зерна дбайливо обсмажуються в барабані кавового ростера. Це займає трохи більше часу, ніж при обсмажуванні на промислових лініях великих компаній, і вимагає від досвідчених кавових обсмажувачів особливої ​​уваги. Результатом стає прекрасно збалансований кавовий бленд з 4-х спеціально відібраних сортів арабіки з Південної Америки. Особлива увага приділяється дотриманню умов справедливої ​​торгівлі та якості органічного землеробства.
Каталог товарів