Дитячі кухонні комбайни

Знайдено 4 товара
Сортувати
Gorenje BFM900BY

Gorenje BFM900BY

код товару: BFM900BY

2999 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Багатофункціональний комбайн для приготування дитячого харчування Gorenje полегшить щоденну роботу, на яку молоді батьки зазвичай витрачають багато часу. У комбайні можна готувати на пару, готувати пюре, підігрівати, стерилізувати і подрібнювати. Все, що від вас вимагається, - це забезпечити гарну якість продуктів, помити їх і нарізати на великі шматочки.

Nuvita Пароварка-блендер 6в1 Papasana Vapor Combo

Nuvita Пароварка-блендер 6в1 Papasana Vapor Combo

код товару: NV1966

3477 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Кухонний комбайн 6 в 1 із підігрівачем для пляшечок від італійського бренду Nuvita. Прилад багатофункціональний, він: обробляє їжу паром, нарізає, подрібнює, гомогенізує, розморожує та підігріває її. Підігрівач швидко і рівномірно підігріває молоко та їжу без гарячих ділянок. Цифровий дисплей дозволяє обрати потрібний режим приготування. Час приготування варіюється від 5 до 30 хвилин, в залежності від типу їжі. Ідеально підходить для фруктів, овочів, м’яса та риби. Особлива форма лез дозволяє збивати овочі в пюре без утворення бульбашок. Використовуйте для харчування немовлят від народження.

Avent Пароварка-блендер 4 в 1

Avent Пароварка-блендер 4 в 1

код товару: SCF875/02

Порівняти (0) ›

Для здорового розвитку дитини необхідні поживні і корисні страви. Завдяки приладу Philips Avent для приготування дитячого харчування Ви зможете легко готувати смачні домашні страви для вашого малюка. 4 в 1: пар, подрібнення, розморожування, підігрів.

Avent Пароварка-блендер 2в1 (SCF870/22)

Avent Пароварка-блендер 2в1 (SCF870/22)

код товару: SCF870/22

3899 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Пароварка-блендер Avent SCF870 /22 - за допомогою цього приладу, який поєднує в собі функції пароварки і блендера, Ви завжди можете приготувати корисну домашню їжу для вашого малюка - фрукти, овочі, рибу або м'ясо на пару, а потім просто перевернути глечик, щоб подрібнити їжу, не перекладаючи!