Ігрові будиночки та намети

Знайдено 10 товарів
Сортувати
Pop-it-Up Ігрова коробка для зберігання

Pop-it-Up Ігрова коробка для зберігання "Магазин" 29x29x62см

код товару: F2PSB15082

582 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Ігрова коробка для зберігання Pop-it-Up «Магазин» може використовуватися як для гри, так і для зберігання іграшок. Ігрова коробка легко складається, займає мало місця у складеному вигляді. Для використання у приміщенні. Чистка виробу - вологою ганчіркою.

Pop-it-Up Ігрова коробка для зберігання

Pop-it-Up Ігрова коробка для зберігання "Кухня" 29x29x62см

код товару: F2PSB15081

582 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Ігрова коробка для зберігання Pop-it-Up "Кухня" може використовуватися як для гри, так і для зберігання іграшок. Ігрова коробка легко складається, займає мало місця у складеному вигляді. Для використання у приміщенні. Чистка виробу - вологою ганчіркою.

Pop-it-Up Ігрова коробка

Pop-it-Up Ігрова коробка "Зачарований Ліс" із ігровим килимком 60x90см

код товару: F2SB16809

456 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Ігрова коробка Pop-it-Up «Зачарований Ліс» із додатковим ігровим килимком мають унікальне казкове зображення. Ігрова палатка сприяє уявній грі та розвиває творчі здібності дитини. У зібраному вигляді ігрова коробка перетворюється на казковий будинок з дверцятами, які відкриваються та з’єднуються із додатковим ігровим килимком. Ігрова коробка та ігровий мат легко розбираються і легко складаються. В набір також входить кришка, що знімається. Може використовуватись для гри в приміщенні і на вулиці. Ігрова палатка легко складається у зручну для транспортування та зберігання сумку. Палатка має двоє дверцят та дах, який знімається.

Pop-it-Up Ігрова палатка

Pop-it-Up Ігрова палатка"Школа" 140x100x140см

код товару: F2PT14087

Порівняти (0) ›

Ігрова палатка-тент Pop-it-Up "Школа" має годинник із рухомими стрілка та навчальними картками. Палатка виконана у яскравих кольорах зі зображеннями на шкільну тематику, які покликані заохочувати до навчання та розвивати творчі здібності. Палатка-тент легко складається у компактну сумку для транспортування чи зберігання. В комплект входить палатка з двома дверцятами, дахом, килимок і жердини.

Pop-it-Up Ігрова палатка

Pop-it-Up Ігрова палатка "Ресторан-Магазин" 90x90x90см із ігровим килимком 100х100см

код товару: F2TO15102

Порівняти (0) ›

Ця ігрова палатка-тент Pop-it-Up «Ресторан Магазин» із ігровим килимком стане чудовим будинком для гри. Тканина палатки та килимка є стійкою до полум'я, тент має металевий каркас. Завдяки вишуканому дизайну палатка виглядає точно як магазин.

Pop-it-Up Ігрова палатка Pop-it-Up

Pop-it-Up Ігрова палатка Pop-it-Up "Замок Принцеси" 80x110см

код товару: F2PT12813

Порівняти (0) ›

Дітям сподобається гратися з ігровою палаткою Pop-it-Up «Замок Принцеси», яка має яскраві кольори та казковий дизайн. Ігрова палатка сприяє уявній грі та розвиває творчі здібності дитини. Палатка-тент легко складається у компактну сумку для транспортування чи зберігання. Виріб має великі парадні дверцята та дах, який знімається.

Pop-it-Up Ігровий килимок

Pop-it-Up Ігровий килимок "Кухня" 100x100см

код товару: F2PM12812

264 грн*
Де купити
Порівняти (0) ›

Подаруйте малюкові можливість відчути себе справжнім кулінарним майстром. Ігровий килимок «Кухня» від Pop-it-Up – практична і яскрава ігрова поверхня для маленького фантазера. Барвиста та м’яка поверхня виготовлена з 100% поліестеру і має різноманітні зображення на тему приготування їжі. На нього можна ставити тарілки, каструлі та інше кухонне приладдя. Граючись на килимку «Кухня» від Pop-it-Up дитина відчує себе справжнім кулінаром, розвиватиме фантазію та уяву, покращуватиме дрібну моторику рук і, звичайно, стає більш самостійною. Розмір килимка у розкладеному вигляді: 100х100см. Рекомендований вік : 3+

Pop-it-Up Ігрова палатка

Pop-it-Up Ігрова палатка "Зачарований Ліс" 90x90x90см

код товару: F2PG15809

Порівняти (0) ›

Дітям сподобається грати у ігровій палатці Pop-it-Up «Зачарований ліс». Ігрова палатка та килимок мають унікальне зображення , що сприяє уявній грі та розвиває творчі здібності дитини. Виготовлена із поліестеру вона легко складається у компактну сумку для транспортування чи зберігання. Палатка має двоє дверцят та дах, який знімається.

Pop-it-Up Ігрова палатка тент

Pop-it-Up Ігрова палатка тент "Пітстоп" 90x90x90см

код товару: F2PG11807

Порівняти (0) ›

Ігрова палатка тент «Пітстоп» з ігровим тематичним килимком створені для маленьких поціновувачів автомобільних змагань. Ігрова палатка та килимок мають унікальне зображення автотраси, килимок створений з м’якого матеріалу. Ігрова палатка сприяє уявній грі та розвиває творчі здібності дитини. Виріб має яскраві кольори та зображення на тему автомобільних гонок. Може використовуватись для гри в приміщенні і на вулиці. Ігрова палатка легко складається у зручну для транспортування та зберігання сумку. Палатка має двоє дверцят та дах, який знімається.

Pop-it-Up Коробка для зберігання іграшок

Pop-it-Up Коробка для зберігання іграшок "Гараж" 40x50x14см

код товару: F2PBI14045

Порівняти (0) ›

Ігрова коробка для зберігання іграшок Pop it Up Гараж – це зручне місце для гри у машинки, а також їх зберігання. Коробка виготовлена із поліпропілену, має принтоване зображення вулиць ззовні та картонні перегородки всередині. Швидко й легко збирається та зручно складається.