Фільтр
Ціна
від - до
Виробник
Тип
Тип гірлянди
Кількість LED-ламп
Тип світлодіода
Колір кабелю
Фільтр
ГірляндиЗнайдено 26 товарів:
режим сортування
  • від дешевих до дорогих
  • від дорогих до дешевих
  • новинки
  • популярні
код товару: TWT500STP-BEU
15 756 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGB Twinkly Strings TWS500STP-BEU. Висота ялинки 2.25м та 1.3 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGB TWS500STP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT500GOP-BEU
16 836 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED Twinkly Strings TWS500GOP-BEU. Висота ялинки 2.25м та 1.3 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings TWS500GOP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT400STP-BEU
12 744 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGB Twinkly Strings TWS400STP-BEU. Висота ялинки 1,5м та 1.2 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGB TWS400STP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT400SPP-BEU
15 588 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGBW Twinkly Strings TWS400SPP-BEU. Висота ялинки 2.25м та 1.3 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGBW TWS400SPP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT400GOP-BEU
13 596 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED Twinkly Strings TWT400GOP-BEU. Висота ялинки 1,5м та 1.2 в диаметрі. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings TWT400GOP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT250GOP-BEU
9 378 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED Twinkly Strings TWT250GOP-BEU. Висота ялинки 1,5м. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings TWT250GOP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWT250STP-BEU
8 844 грн*
очікується
Де купити
Попередньо підготовлена, освітлена ялинка з Smart LED RGB Twinkly Strings TWS250STP-BEU. Висота ялинки 1,5м. Немає необхідності в додаткових з'єднувачах. Технологія швидкої збірки - просто зрушити три секції ялинки разом. Попередньо встановлене дротове з'єднання полюса до полюса автоматично з'єднає фрагменти гірлянди без непотрібних кабелів, що плутаються. У наборі міцна, складна, металева підставка, яка надійно утримує ялинку, вимикач педального типу On / Off для включення ялинкових вогнів легким натисканням. І всі переваги гірлянди Smart LED Twinkly Strings RGB TWS250STP-BEU в уже підготовленому під розмір і форму дерева вигляді - насолоджуйтеся, створюйте і діліться ефектами, все зручно і доступно через безкоштовний мобільний додаток Twinkly.
код товару: TWG050SPP-BEU
2 784 грн*
очікується
Де купити
Предінстальована гірлянда Twinkly RGBW TWG050SPP-BEU - повністю готова до використання продукт у вигляді світлодіодної гірлянди на штучній ялинковій гірлянді. Світлодіоди рівномірно покривають ялинкову гірлянду і за замовчуванням налаштовані на відтворення базових еффектів. Гірлянди Twinkly RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів + вінтажні теплі білі тони для створення дивовижних композицій світла і кольору при різноманітних сценаріях їх появи і зміни .. Twinkly RGBW видає революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива світлодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозоро-виблискуючого, блискучого без зміни виразної сили світла і кольору.
код товару: TWR050SPP-BEU
2 640 грн*
очікується
Де купити
Предінстальована гірлянда Twinkly RGBW TWR050SPP-BEU - повністю готова до використання продукт у вигляді світлодіодної гірлянди на штучній ялинковій гірлянді у вигляді різдвяного вінка. Світлодіоди рівномірно покривають ялинкову гірлянду і за замовчуванням налаштовані на відтворення базових еффектів. Гірлянди Twinkly RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів + вінтажні теплі білі тони для створення дивовижних композицій світла і кольору при різноманітних сценаріях їх появи і зміни .. Twinkly RGBW видає революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива світлодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозоро-виблискуючого, блискучого без зміни виразної сили світла і кольору.
код товару: TWB200STP-WEU
5 496 грн*
очікується
Де купити
Twinkly Spritzer TWB200STP-WEU - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди з 40-ка променями не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди. Додаток Twinkly пропонує заздалегідь підготовлений набір ефектів, готових для моментального відображення. У той же час, кожен з кольоросвітлових ефектів можна модифікувати або створити повністю свій, запам'ятавши його в онлайн галереї ефектів.
Новинка
код товару: TWI190GOP-TEU
4 530 грн*
очікується
Де купити
Smart LED Гірлянда Twinkly ™ RGB LED Icicle TWI190STP-TEU - абсолютно нове покоління світлодіодних гірлянд, з використанням останніх досягнень електроніки та світлодіодних технологій. Як і всі інші гірлянди Twinkly з кольоровими світлодіодами RGB, серію Twinkly Icicle RGB за допомогою Wi-Fi / Bluetooth адаптера з комплекту гірлянди і сучасного додатку для смартфонів / планшетів, можна легко і швидко налаштувати і демонструвати з її допомогою дивовижні анімації (не тільки базове падіння крапель, а будь-який світловий ефект)). Легке використання безкоштовного мобільного додатку Twinkly App для Android і iOS дасть незліченну кількість варіацій святкових світло-ефектів з готовою галереєю ефектів або відредагованих користувачем, або створених повністю нових.
код товару: TWC400GOP-BEU
8 130 грн*
очікується
Де купити
Twinkly Cluster AWW TWC400GOP-BEU - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Twinkly - ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди. Додаток Twinkly пропонує заздалегідь підготовлений набір ефектів, готових для моментального відображення. У той же час, кожен з кольоросвітових ефектів можна модифікувати або створити повністю свій, запам'ятавши його в онлайн галереї ефектів. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише на англ мові) урізноманітнює управління гірляндою. За допомогою аксесуара Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою.
код товару: TMD01USB
1 740 грн*
очікується
Адаптер USB Twinkly Music Dongle TMD01USB може бути використаний з усіма гірляндами Twinkly другого покоління, щоб додати музику до синхронізованому з нею світловому шоу. Музика від Twinkly Music Dongle передається в мобільний додаток, мобільний додаток зробить все, щоб організувати шоу. Може бути використаний з усіма гірляндами Twinkly покоління II (Gen II). Світло пульсує, блимає і / або "марширує" в такт музиці.
код товару: TWS600STP-BEU
8 238 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWS400SPP-BEU
8 970 грн*
очікується
Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів. Гірлянда Twinkly String TWS400SPP-BEU з 250-ми світлодіодами видасть революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива ссветодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозорого блиску без зміни виразної сили світла і кольору. Гірлянда яскрава з розмаїттям кольорів RGB разом з теплом класичного, улюбленого теплого білого чистого світла з абсолютно новим чотирьохканальним джерелом світла RGB-W. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно керовано на кожному світлодіоіді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслення святковості атмосфери.
код товару: TWS250SPP-TEU
5 550 грн*
очікується
Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів + ​​вінтажні теплі білі тони для створення дивовижних композицій світла і кольору при різноманітних сценаріях їх появи і зміни .. Twinkly Strings RGBW видає революційно якісний яскраве, багате світлодіодне світло, що підсвічується спеціальною конструкцією об'єктива ссветодіода: матово-плоскою і прозорою, для рівномірного дифузного світіння і прозоро-виблискуючого, блискучого без зміни виразної сили світла і кольору.
код товару: TWS250SPP-BEU
5 550 грн*
очікується
Гірлянди Twinkly Strings RGBW мають особливий статус в серії продуктів Twinkly і іменуються як спеціальне видання (Special Edition) так як поєднують в собі найкраще з обох світів світлодіодів - повний спектр RGB 16 мільйонів кольорів разом з теплом класичного тепло білого чистого світла з абсолютно новим чотирьохканальним джерелом світла RGB-W. Це найбільш повне і досконале втілення технологій в продукті Twinkly RGB + W. Джерело світлодіодного світла плавно переливається, адресно керовано на кожному світлодіоіді гірлянди або їх масиві при об'єднанні, підкреслення святковості атмосфери.
код товару: TWW210SPP-TEU
4 434 грн*
очікується
Smart LED Гірлянда Twinkly Curtain,Wall RGBW своєю назвою натякає на застосування у якості іміитації штор чи дверей. Але безмежні творчі варіанти застосування це ажніяк не обмежує. TWW210SPP-TEU - з серії гірлянд Special Edition є революційною світлодіодною завісою із найсучаснішими технологіями. Її яскраві кольори та біле чисте світло теплих і елегантних тонів створене 210-ма яскравими RGB'W світлодіодами, розташованими на 10-ти вертикальних сегментах по 21-му на кожному.
код товару: TWI190SPP-TEU
4 530 грн*
очікується
Smart LED Гірлянда Twinkly Icicle RGBW TWI190SPP-TEU - абсолютно нове покоління светодіодніх гірлянд, з використанням останніх досягнень електроніки та светодіодніх технологій. Як і всі інші гірлянди Twinkly з кольоровими світлодіодами RGBW, серія називається Special edition. З Twinkly Icicle RGBW Special edition тільки кордону уяви обмежать застосування гірлянди і створення кольорово-світлового шоу з нею.
код товару: TWI190STP-TEU
3 990 грн*
очікується
Smart LED Гірлянда Twinkly ™ RGB LED Icicle TWI190STP-TEU - абсолютно нове покоління світлодіодних гірлянд, з використанням останніх досягнень електроніки та світлодіодних технологій. Як і всі інші гірлянди Twinkly з кольоровими світлодіодами RGB, серію Twinkly Icicle RGB за допомогою Wi-Fi / Bluetooth адаптера з комплекту гірлянди і сучасного додатки для смартфонів / планшетів, можна легко і швидко налаштувати і демонструвати з її допомогою дивовижні анімації (не тільки базове падіння крапель, а будь-який світловий ефект)). Легке використання безкоштовного мобільного додатку Twinkly App для Android і iOS дасть незліченну кількість варіацій святкових світло-ефектів з готовою галереї ефектів або відредагованих користувачем, або створених повністю нових.
код товару: TWS100STP-BEU
3 354 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWS400STP-BEU
6 516 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
код товару: TWC400STP-BEU
7 164 грн*
очікується
Twinkly Cluster RGB TWC400STP-BEU - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Twinkly - ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди. Додаток Twinkly пропонує заздалегідь підготовлений набір ефектів, готових для моментального відображення. У той же час, кожен з кольоросвітових ефектів можна модифікувати або створити повністю свій, запам'ятавши його в онлайн галереї ефектів. Голосове управління Google Assistant і Amazon Alexa (поки лише на англ мові) урізноманітнює управління гірляндою. За допомогою аксесуара Twinkly Music Dongle (купується окремо) світлові ефекти синхронізуються з музикою.
код товару: TWS250STP-BEU
4 170 грн*
очікується
Twinkly Strings гірляндa generation II - новітня керована дистанційно світлодіодна світлова гірлянда другого покоління. Це ефектні гірлянди не тільки для Різдва або Нового року, а для будь-яких яскравих подій. Яскраві, керовані (можна синхронізувати кілька окремих гірлянд), в них кожен світлодіод управляється окремо. Контролер освітлення з інтерфейсом WiFi і Bluetooth і зручний мобільний додаток для смартфона або планшета елегантно, вражаюче і легко відображають ефекти і анімацію на вибраному об'єкті розташування гірлянди.
Меню
Каталог товарів
Каталог товарів