Територія IT рішень для бізнесу в рамках щорічної виставки електроніки CEE 2019

На виставці СЕЕ2019 на стендах території корпоративних IТ-рішень буде охоплено продукцію та рішення понад трьох десятків виробників - світових лідерів ринку системної інтеграції

5-7

квітня

Офіційні партнери території ІТ-рішень для бізнесу

  • 500 тис. дол – Загальна вартість демонстраційного обладнання в зоні системної інтеграції
  • ТОП-30 виробників системної інтеграції покажуть свої найкращі рішення
  • Ми привеземо більш ніж 1000 кг демонстраційного обладнання
  • 46 працюючих комплексних рішення для бізнесу на площі 600 кв. м
Зони рішень
Медичний центр
Комп'ютерні технології в сучасній медицині істотно вдосконалюють процес лікування.
На стенді «Медичний центр» будуть представлені: відеонагляд IP-камерами з аналізом кількості пацієнтів в окремих зонах, доступ за допомогою біометричного зчитувача за відбитком пальця та система озвучування, сенсор для контроля рівня кисню в палатах, антибактеріальна фурнітура та пульт медсестри/лікаря/пацієнта, система конференц-зв’язку cisco с можливістю дистанційного консультування пацієнтів.
Cloud Office
На стенді Cloud Office будуть продемонстровані рішення, які забезпечують можливість роботи з документами в знайомому інтерфейсі застосунків Office, а також хмарні сервіси електронної пошти, календаря і контактів, забезпечивши захист від вірусів і спаму.
Буде продемонстровано бізнес рішення для відео-конференцій «все в одному», яке дозволить обмінюватись повідомленнями, організовувати зустрічі або здійснювати дзвінки кому завгодно з будь-якої точки в будь-який час.
Також буде продемонстрована CRM-система, яка пропонує можливості та функції, що дозволять компаніям значно підвищити продажі та покращити взаємодію з клієнтами.
Індустріальні рішення
На стенді індустріальних рішень буде представлено обладнання для побудови таких систем, як відеонагляд з інформуванням за основними критеріями та параметрами (пожежа, газ, рух, спектр світла та інше), безперебійна система живлення із потужністю понад 10KWA, інженерний пульт оператора автоматизованої системи виробництва, безпечна Wi-Fi мережа, інформаційна безпека всіх пристроїв на виробництві, система контролю доступу працівників до робочої зони, захист мережевого та серверного обладнання у складних умовах.
Також, буде продемонстровано, як має виглядати працівник такої галузі та які засоби зв`язку і коммунікацій він може використовувати, для забезпечення найкращого результату.
Учасники території корпоративних рішень для бізнесу в рамках виставки СЕЕ 2017