МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ
CEE 2016: стенд Nikon

Nikon D5500 – це модель початкового рівня з 24,2-мегапікксельною матрицею, вона стане у нагоді початківця і користувачам які планують заробляти своєю улюбленою справою. Завдяки легкому і компактному дизайну таку модель завжди легко брати з собою. А зрозумілий і зручний сенсорний інтерфейс керування дозволить з легкістю налаштовувати необхідні параметри.

Завдяки безперервному фокусуванню на об’єкті модель забезпечує безперервне наведення на об’єкт, а плавні відеокліпи в FullHD якості допоможуть створювати якісні відеоролики, які однозначно сподобаються глядачам.

Новинкою середнього рівня стала Nikon D7200, яка отримала кращу у своєму класі АФ, як наслідок фотокамера фокусується з неймовірною точністю навіть в умовах недостатнього освітлення. Камера отримала необхідний набір функцій відеозйомки від камер професіонального рівня, тому вона ідеально підійде користувачам, що планують знімати відео.    

Не обійшлося і без Nikon D500 – інструменту справжнього професіонала. Характеристики моделі дозволяють працювати з нею в найрізноманітніших умовах. Швидкість зйомки складає 10 кадрів в секунду, а швидкісний буфер пам’яті дозволить зберегти до 200 фотографій за одну серію в форматі RAW.

Також для відеооператорів передбачений вбудований режим D-відео. Завдяки останньому пристроєм можна записувати відеоролики з роздільною здатністю 4K або ж в FullHD з частотою кадрів до 50p/60p.

Побачити ці та інші новинки ви зможете на виставці CEE 2016.  

Контакти

ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,Україна,
м. Київ, вул. Салютна, 2-Б,
павільйон 2, 3

Час роботи:
з 10:00 до 19:00
e-mail: cee@erc.ua