МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ
Прес-центр

CEE 2016: стенд Dell

Кожного року відвідувачі стенду компанії Dell очікують побачити різноманітні передові новинки. На CEE 2016 стенд бренду був наповнений представниками усього асортименту продукції.

Далее

CEE 2016: стенд HP

Техніка виробництва HP вже давно стала синонімом надійності та високої якості. І цього року компанія представила нові очікувані і незвичайні продукти власного виробництва.

Далее

CEE 2016: стенд eSTAR

Цього року на CEE 2016 присутні нові та поки ще не відомі в Україні бренди. Молода литовська компанія eSTAR вперше з’явилась в нашій країні тільки цього літа, тому до її стенду на виставці відвідувачі виявляли особливий інтерес.

Далее

CEE 2016: стенд ASUS

В рамках CEE 2016 компанія ASUS представила два великі стенди: на одному демонструються смартфони, ноутбуки та планшети, а на іншому – комплектуючі до ПК та геймерські пристрої.

Далее

CEE 2016: стенд Nikon

Біля стенду Nikon можна побачити професіоналів і новачків, які тільки планують займатися фотографією. Та на радість усім зацікавленим користувачам компанія презентувала новинки для початкового, середнього і високого рівня.

Далее

CEE 2016: стенд Ninebot by Segway

Стенд компанії Ninebot by Segway – це не що інше як доріжка для катання. Компанія не прогадала, обравши такий формат презентації своїх транспортних засобів, про що свідчить неабияка черга біля стенду.

Далее