МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ
Прес-центр

CEE 2016: стенд Sony

Завдяки широкому портфоліо пристроїв з різних категорій стенд Sony може зацікавити практичного кожного відвідувача виставки CEE 2016.

Далее

CEE 2016: стенд Philips Lightning

На CEE 2016 одним з найяскравіших стендів у прямому значенні цього слова став звичайно ж стенд Philips Lightning. Компанія цього року представила багато рішень для освітлення приміщень та прилеглих до будівель територій .

Далее

CEE 2016: стенд Microlab

Більшість меломанів та поціновувачів якісного звуку чудово знають про колонки та аудіосистеми компанії Microlab. Саме якісний звук і висока якість виробництва завоювала любов до пристрої компанії. Тому на стенді CEE 2016 можна зустріти уже добре знайомі і звичайно ж нові моделі, які можуть допомогти почути улюблені пісні по-новому.

Далее

CEE 2016: новинки на стенді Lenovo

В цьому році на стенді Lenovo можна побачити вдвічі більше цікавих новинок, оскільки до них приєдналися ще й смартфони бренду Moto.

Далее

Що потрібно зробити на CEE 2016: ТОП-5 ідей

Чим можна зайнятись на наймасштабнішій виставці електроніки в Україні? Тим, хто поспіхом пробігся виставковим залом, прийшов сюди лише за компанію чи ж не знає, чим себе звеселити у похмурий осінній день пропонується такий список.

Далее

CEE 2016: новинки бренду Huawei

Стенд компанії Huawei на CEE 2016 зміг привернути увагу не тільки цікавим виглядом, а й новими пристроями. На радість відвідувачам, бренд представив нові смартфони, планшети та інші мобільні девайси.

Далее
Контакти

ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,Україна,
м. Київ, вул. Салютна, 2-Б,
павільйон 2, 3

Час роботи:
з 10:00 до 19:00
e-mail: cee@erc.ua