МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ
Прес-центр

CEE 2016: новинки на стенді Samsung

Компанія Samsung на виставці CEE 2016 не перестає радувати своїми новими продуктами відвідувачів. І цього року звичайно ж не обійшлося без нових мобільних пристроїв компанії.

Далее

CEE 2016: новинки бренду Logitech

Компанія Logitech завжди представляє відвідувачам виставки CEE безліч цікавих продуктів і цей рік не став виключенням. Серед широкої палітри різноманітної периферії найгарячішою новинкою стала нова лінійка геймерських аксесуарів серії Prodigy.

Далее

CEE 2016: стенд LG

На стенді компанії, який розмістився на чималій виставковій площі, представлено увесь асортимент новинок серед телевізорів, смартфонів та побутової техніки.

Далее

CEE 2016: стенд Canon

Цьогорічний стенд компанії Canon – це справжня мекка для фотолюбителів, де можна протестувати найрізноманітніше обладнання. Центральною фігурою стенду стала довгоочікувана фотокамера5D Mark IV, яка нещодавно була презентована в Києві.

Далее

CEE 2016: Новинки бренду Acer

В рамках виставки CEE 2016 компанія ACER представила відвідувачам багато цікавих новинок, в тому числі нові серії лептопів Acer Swift та Acer Spin. Також на стенді можна побачити неттопи, десктопи та надпотужні ігрові ПК та монітори, які можуть вразити навіть досвідчених геймерів.

Далее

Відчуй потужність геймерського ноутбука HP OMEN на CEE 2016

Висока потужність ігрового ноутбука HP OMEN не поступається настільним ПК, а ексклюзивний зовнішній вигляд моделі просто заворожує погляд.

Далее
Контакти

ВЦ «КиївЕкспоПлаза»,Україна,
м. Київ, вул. Салютна, 2-Б,
павільйон 2, 3

Час роботи:
з 10:00 до 19:00
e-mail: cee@erc.ua