Головна ARDESTO

ARDESTO

ARDESTO

ARDESTO на CEE2019

ARDESTO – якісна та надійна побутова техніка. Бренд пропонує велико-побутову, дрібно-побутову та кухонну техніку, а також кліматичне обладнання та посуд. Спільна робота з італійськими інженерами дозволила реалізувати найбільш інноваційні та сміливі тенденції в світі промислового дизайну. Техніка ARDESTO доповнить і гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Виробничі потужності розташовані в Європі, Туреччині та Китаї. Оснащення заводів відповідає світовим стандартам, а вся продукція проходить суворий контроль якості і сертифікована за європейськими та українськими стандартами. Гарантійне і післягарантійне обслуговування забезпечує широка мережа сертифікованих сервісних центрів, розташованих по всій країні. 

Цікаве на стенді ARDESTO

На стенді ARDESTO очікуються усі категорії бренду, починаючі з дрібно-побутової та велико-побутової техніки і закінчуючи посудом та аксесуарами для дому.

Відвідувачі зможуть отримати консультацію, ознайомитись з особливостями та функціоналом продукції, протестувати та обрати необхідні для побуту якісні пристрої.

Новинки на стенді ARDESTO

«Пральна машина Ardesto WMS-7115W Black Mars» «WMS-7115W» - автоматична пральна машина з фронтальним завантаженням білизни, вбудованим дисплеєм та дизайнерським ілюмінатором чорного кольору. Ardesto WMS-7115W Black Mars розрахована на завантаження 7 кг білизни. Максимальна швидкість віджиму досягає 1200 оборотів у хвилину, а клас енергозбереження - A++.

«М'ясорубка Ardesto MGL-3580D» «MGL-3580D» - преміальна м'ясорубка у металевому корпусі з потужністю 2200 Вт, двома швидкостями та змінними насадками для приготування фаршу, домашніх ковбасок та кеббе, а також насадкою для терки та шинкування.

«Пилосос Ardesto MVC-C1601BN» «MVC-C1601BN» - компактний циклонний пилосос з контейнером і турбощіткою для сухого прибирання твердої підлоги і килимового покриття.

Та багато інших цікавих новинок!