МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ

ERC – Administrative Services Center  (ЦНАП) на CEE2016

Територія рішень ERC

cee-si.erc.ua

Компанія ЕRС пропонує сучасне рішення у галузі з надання адміністративних послуг та створення сучасних центрів – ЦНАП. Нашою метою завжди було автоматизувати процеси за допомогою інноваційних технологій.  Основна суть таких офісів полягає у тому, що в одному місці особа може отримати максимально широкий комплекс адміністративних послуг, без потреби відвідувати інші державні органи чи органи місцевого самоврядування.

Цікаве на стенді ERC – Administrative Services Center  (ЦНАП)

На стенді компанії ERC - Center for administration services (ЦНАП) ви зможете ознайомитись із програмним забезпеченням та основним обладнанням для надання послуг такого характеру. Однією з основних переваг цього рішення є швидке розгортання нової точки надання послуг та робочих місць, уніфікація процесів та безпека даних. Наші спеціалісти допоможуть вам підібрати коректну конфігурацію. Цікаво буде як для приватного бізнесу так і для державних установ.

Новинки стенду ERC – Administrative Services Center  (ЦНАП)

ORACLE APEX - Oracle Application Express, раніше відомий як HTML DB, це середовище для швидкого створення web-аплікейшенів, система зручного вводу даних в спеціалізовані форми та їх редагування без втручання технічних спеціалістів.

Віртуалізованний робочий стіл – це інноваційне рішення, яке буде представлено на стенді. Ми пропонуємо його, для забезпечення мінімальної вартості обслуговування клієнтів і переходу центру на самоокуповування.   

DLP, 2-х рівнева система доступу забезпечує конфіденційність введених даних клієнта. Будуть приклади такого обладнання.

ERC – Retail & Warehouse Solutions на CEE2016

Територія рішень ERC

http://cee-si.erc.ua/

Компанія ERC пропонує сучасне рішення для торгових центрів та складських приміщень. 

Цікаве на стенді ERC – Retail & Warehouse Solutions

На стенді «Retail & Warehouse Solutions» буде представлений весь асортимент продукції сегменту Retail. Окремо просимо звернути увагу на рішення, яке включає систему управління контентом на відеостіні неправильної форми. Має зацікавити досить нова пропозиція – рішення, за допомогoю якого на дисплей транслюється той чи інший контент, в залежності від статі клієнта. Також, цікавим рішенням буде реалізація POS-терміналів та сканерів штрих коду на базі планшету та портативного плеєру.

Окремим пунктом хотілось би виділити систему освітлення для торгових центрів та складських приміщень.

Новинки стенду ERC – Retail & Warehouse Solutions

Відеостіна – дане рішення є невід’ємною частиною комунікації ТРЦ з клієнтами.  На стенді буде представлена відеостіна неправильної форми, а також програмне забезпечення для управління контентом.

POS-термінал – на стенді будуть представлені термінали у вигляді мобільних рішень для торгових залів, а саме планшет чи портативний плеєр в комплекті зі сканером штрих коду та мобільним принтером.

Цільова реклама – рішення на базі портативного ПК, дисплею та програмного забезпечення, за допомогою якого на дисплей транслюється той чи інший контент, в залежності від статі клієнта.

ERC – Інтерактивний шкільний клас на CEE2016

Територія рішень ERC

http://cee-si.erc.ua/

Компанія ЕRС пропонує сучасні та прогресивні інформаційно-комунікаційні технології та рішення в галузі освіти. Нашою метою завжди було забезпечення їх активного використання в учбовому процесі, створення рівного та оперативного доступу до навчальних та інтерактивних учбових матеріалів, формування високого рівня викладання, оптимізація учбового часу та більш якісне засвоєння учбового матеріалу. Все це являється вагомою складовою для виховання в учнів, у тому числі й важливих технологічних компетенцій, попит на які стрімко зростає. 

Цікаве на стенді ERC – Інтерактивний шкільний клас

На стенді компанії ERC – Інтерактивний шкільний клас ви зможете ознайомитись із обладнанням та програмним забезпеченням, що забезпечують створення інтерактивного учбового процесу та допомагають його ефективно організувати. Основними перевагами такого рішення є створення нового освітнього середовища, більш глибоке опанування навчального матеріалу, висока мотивація учнів та вчителів. Наші спеціалісти допоможуть вам краще зрозуміти суть такого підходу до учбового процесу, підібрати коректну конфігурацію. Цікаво буде для всіх рівнів учбових закладів.

Новинки стенду ERC – Інтерактивний шкільний клас:

  • Інтерактивна дошка
  • Інтерактивний навчальний матеріал 
  • Адміністрування учбового процесу
  • Онлайн тестування  
  • Електронний щоденник
  • Wi-Fi 

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE