МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ

eSTAR на CEE2016

eStar

www.estar.eu

Заснована у 2012 році компанія eSTAR пропонує високоякісні та доступні планшетні комп’ютери, смартфони та інші технологічні smart-пристрої. 

Минулого року діяльність компанії  була зфокусована на вдосконаленні якості продукції, розширенні асортименту та виході на ринки багатьох європейських країн. eSTAR ставиться з розумінням до потреб своїх партнерів та користувачів, пропонуючи їм якісне обслуговування, що перевершує їхні очікування.

Сьогодні продукцію eSTAR представлено у багатьох європейських країнах, серед яких: Литва, Греція, Ірландія, Португалія, Болгарія, Італія, Словенія, а відтепер - і Україна. 

“Enjoy Today” – слоган eSTAR, що втілює прагнення компанії завжди бути на крок попереду!

Цікаве на стенді eSTAR

На стенді компанії sStar буде представлений широкий асортимент планшетів, смартфонів, смарт годинників та дронів. Біля стенду можна поспілкуватися з представниками компанії, обговорити цікаві питання стосовно продукції та співпраці.

Новинки бренду eSTAR

«Планшет eSTAR Grand 10"/Intel Atom x3-C3200(QC) /1/8/3G/2xCam/Android 5.1/Black» «MID1178G» - модель для повсякденного використання за доступною ціною, якісний корпус, 3G модуль та процессор Intel.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE