МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ

Hitachi-LG Data Storage на CEE2016

HLDS

hlds.co.kr

Hitachi-LG Data Storage (HLDS) - спільне підприємство Hitachi Ltd. та LG Electronics Inc., засноване у 2001р. На протязі більш ніж 15 років, компанія займає лідируючі позиції на ринку оптичних приводів для ПК та ноутбуків в усьому світі і зосереджена на розробці та впровадженні інноваційних технологій і продуктів. Виробничими потужностями компанії користуються такі відомі фірми, як ASUS, LG. Менш ніж за 1рік, завдяки поєднанню високої якості, помірної ціни, гарної доступності та широкого асортименту, продукція компанії HLDS стала однією з найбільш улюблених в Україні. 

Девіз компанії HITACHI-LG Data Storage: ми ніколи не зупинялися на досягнутому, тому будемо й надалі вкладати в розвиток оптичної технології для забезпечення і перевершення потреб споживачів в усьому світі.

Цікаве на стенді Hitachi-LG Data Storage

На стенді компанії буде представлений майже весь асортимент продукції, доступний для замовлення українському споживачеві. Відвідувачи зможуть оцінити вживу як внутрішні DVD+/-RW / Blu-Ray приводи, так і зовнішні компактні ультратонкі USB DVD+/-RW, що не потребують додаткового живлення від мережі 220В. Повний модельний ряд, технічні специфікації, план випуску продуктів та переваги задіяних в пристроях технологій, будуть продемонстровані на великому екрані.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE