МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ

KENEKSI на CEE2016

KENEKSI

keneksi.com/uk/

KENEKSI - торгівельна марка, створена китайською компанією Shenzhen Cheng Run Communications Device. На ринок мобільних технологій KENEKSI вийшла з продукцією у 2011 році. Сьогодні телефони і смартфони KENEKSI представлені в усіх великих мережах України, країн СНД, Європи, Південної Америки, і Африки. Компанія розширює свою географію присутності на світових ринках.

Цікаве на стенді KENEKSI

На стенді компанії KENEKSI буде представлений широкий асортимент мобільних телефонів і смартфонів на будь-який смак і вік – від кнопкових телефонів для дітей і бабця-фонів, гламурних мініфонів, до бізнес хітів в стилі 2000-х і іміджевих сучасних смартфонів. Кольорова гамма мобільних пристроїв – майже як у веселки.
Окремо просимо звернути увагу на високу якість матеріалів та комплектуючих, що використовуються в пристроях. А їх актуальні характеристики, доступна ціна і надійність - стануть основними аргументами при вашому виборі свого майбутнього мобільного пристрою на кожен день. 
На стенді буде можливість власноруч протестувати телефони і поспілкуватися с представниками виробника і дистрибьютора.

Новинки бренду KENEKSI

Краса криється в простих речах. Смартфон для тих хто цінує стильний не кричущий дизайн, і достатній функціонал за доступну ціну. 

Якщо у вас є родичі похилого віку – цей телефон обов’язково має бути із ними. Великі кнопки, гучний звук, яскравий дисплей – все що потрібно для зручного користування. 

Справжня забава для відвідувачів із дітьми. Мобільний телефон, виконаний у кузові спортивного іграшкового автомобіля - має яскравий дизайн, широкий вибір кольорів, якісні матеріали та підтримку двох SIM-карт.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE