МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ

Logitech на CEE2016

Logitech

www.logitech.com

Швейцарська компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко та просто зануритися в цифровий світ розваг. Більш ніж 30 років тому, пристрої Logitech були розроблені щоб об’єднувати людей за допомогою цифрових технологій, зараз же компанія пропонує продукти, які дозволяють повністю насолодитись великою кількістю аудіо- та відеорозваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах і передачею даних через Інтернет.

Цікаве на стенді Logitech 

На стенді компанії Logitech буде представлений весь асортимент продукції. Окремо просимо звернути увагу на портативні рішення для відеоконференцій – Conference Cam, які не потрбують спеціального софту та складних налаштувань. Має зацікавити досить нова пропозиція – неймовірно тиха компьютерная мишка M220 Silent та M330 Silent Plus що мають таку ж точність, надійність та відчуття традиційного кліку, однак при цьому є безшумними.  А також, варто звернути увагу на багатофункціональні мишки та клавіатури для одночастої роботи з декількома пристроями та операційними системами.   А для геймерів Logitech пропонує ознайомитись з новою лінійкою, яку було розроблено спільно з професійними кіберспортсменами – Logitech G Prodigy, до якої входять ігрові мишки Logitech G403 Prodigy, та бездротова мишка Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, ігрова клавіатура Logitech G213 Prodigy RGB та гарнітура Logitech® G231 Prodigy. На стенді ви матимете можливість протестувати всі новинки та задати питання консультантам.

Новинки бренду Logitech  

M220 Silent та M330 Silent Plus - ці миші залишають відчуття традиційного кліку, але зі зниженим на 90% рівнем шуму.

Серія Logitech G Prodigy  - до якої входять дві миші, клавіатура та гарнітура, що характеризується високою продуктивністю, відмінним комфортом та елегантним сучасним дизайном.

Logitech M720 Triathlon  - миша дозволяє керувати декількома екранами, підключається одночасно до трьох пристроїв, перемикання між якими здійснюється одним натисканням кнопки, сумісна з Windows, Mac OS, Chrome OSTM, AndroidTM та Linux.

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE