МАСШТАБНА ВИСТАВКА ЕЛЕКТРОНІКИ ТА РОЗВАГ

ERC ТЕПЛО на CEE2016

ТЕПЛО ERC

www.erc.ua

ERC - одна з найбільших компаній, яка успішно розвивається в Україні, в області дистрибуції комп'ютерної та офісної техніки, програмного забезпечення, цифрової фото/відео техніки, IT-продуктів та побутової техніки. Дистриб'ютор всеукраїнського масштабу, ERC пропонує бізнес-партнерам широку лінійку продуктів, конкурентні умови, чітке і швидке виконання замовлень, високий рівень підтримки  та сервісу. Компанія відома на ринку під торговою маркою ERC з 1995 року, і з того часу традиції компанії дбайливо зберігаються, не конфліктуючи з новаціями. 

Цікаве на стенді ERC ТЕПЛО

На стенді компанії ERC ТЕПЛО буде представлений асортимент климатичної техніки, призначенної для обігріву житлових та побутових приміщень. Окремо просимо звернути увагу на рішення автономного обігріву, а саме переносні гасові обігрівачі японського виробника - компанії Corona. Також вас  має зацікавити досить нова пропозиція – компактний інфрачервоний обігрівач ECO Mini. На стенді буде можливість власноруч протестувати елекричні конвектори ZANUSSI серії  Forte Calore, масляні радіатори AFTRON, електричні конвектори APPLIMO, керамічні обігрівачі українського виробництва торговой марки TEPLOCERAMIC, зволожувачі повітря відомих виробників.
    
Зверніть також увагу на новинку сезону – очищувач та зволожувач повітря LG Mini ON 

Новинки стенду ERC ТЕПЛО

«Очищувач LG Mini ON» «HW306LGE0» - пристрій особливо цікавий для людей, хто цінує чистоту повітря у власній оселі . Виріб має вишуканий дизайн, відзначений такими нагородами як Reddot Design Award winner 2015 та iF Design Award 2015 

«Конвектор електричний Zanussi ZCH/C-2000 ER» «ZCH/C-2000ER» - надійний помічник обігріву для житлових та побутових приміщень. Електронне керування процесу обігріву з точністю до 0,1°С

«Інфрачервоний обігрівач ECO Mini » «Eco_Mini_1500» - компактне та доступне джерело обігріву для вашої кімнати, майстерні, тощо.  

Та багато інших цікавих новинок!

Схема заходу CEE