Becks Plastilin
SKU: B101558
70 UAH*
out of stock
Німецький виробник пластиліну та аксесуарів до нього Becks Plastilin пропонує набір «Поні фея» серії Kreativknete. Комплект воскового пластиліну важить 150 г., запакований у фірмову коробочку. Матеріал у 8 кольорах: білий, червоний, жовтий, блакитний, зелений, охра, коричневий та чорний. Кольори у наборі втілять дитячі фантазії у реальність. Пластилін вироблений із бджолиного воску, олії та мінеральних наповнювачів, а отже - безпечний для здоров’я. Матеріал дуже добре розминається, а глянсові кольори чудово змішуються між собою. Для дітей від 3-х років.
SKU: B101283
70 UAH*
out of stock
Пластилін німецького виробника Becks Plastilin. У наборі 10 пластилінових «паличок»; усього в наборі 7 кольорів – коричневий, чорний, блакитний, зелений, червоний, охра і білий. Пластилін вирізняється безпечним, натуральним складом, винятковою еластичністю. Він не висихає протягом років. Цей набір можна комбінувати з іншими аксесуарами і пластиліном Becks Plastilin. Призначений для дітей від трьох років. Набір у цупкій картонній упаковці розміром 12х12,5х1,5 см. Вага набору – 150 г.
SKU: B100433
75 UAH*
out of stock
Пластилін німецького виробника Becks Plastilin вирізняється високою якістю, безпечними складниками і легкістю в роботі. У наборі 200 г пластиліну оранжевого кольору. Розмір відрізка – 19 х 9 х 1,7 см. Протягом років пластилін не втрачає експлуатаційних характеристик. З пластиліном легко і зручно працювати, він м’який, еластичний і приємний на дотик. Цей пластилін можна доповнювати іншими наборами та аксесуарами виробника Becks Plastilin. Призначений для дітей, віком від трьох років. Німецький бренд Becks Plastilin піклується про якість своєї продукції, а також про здоров’я малюків. Пластилін абсолютно безпечний і нетоксичний. У складі безпечні мікрокристалічні воски. Не містить глютену і формальдегіду. Матеріал не має запаху.
SKU: B101025
125 UAH*
out of stock
Пластмасовий прес для пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Аксесуар постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. Розміри пресу: 18х7х8 см. У комплект пресу входить 2 трафарети із формочками. Аксесуар вироблений у яскравих кольорах: червона ручка, зелена основа та жовті трафарети. Рекомендований вік: від 3-х років.
SKU: B101024
99 UAH*
out of stock
Яскравий прес для пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Аксесуар постачається у прозорій поліетиленовій упаковці. У комплект пресу входить 2 трафарети із формочками, які дозволять сформувати пластилін у вигляді: пласких стрічок, зірочки, кружечка або ковбаски і багато іншого. Рекомендований вік: 3+
SKU: B100559
60 UAH*
out of stock
За допомогою оригінального набору з нитками можна декорувати фігурки, виготовлені з пластиліну. У контейнері-відерці розміром 10 х 10,5 х 8 см кругла рамка для в’язання, дерев’яна голка і комплект різнокольорових бавовняних ниток, серед яких – синя, блакитна, червона, біла, зелена. Рамка червоного кольору виготовлена з безпечного, нетоксичного пластику.
SKU: B100344
60 UAH*
out of stock
Kind: Accessory for modelling clay; Type: Plasticine glue; Gender: boy, girl; Category development: fine motor skills, sensorics, creative development; Colour: transparent;
SKU: B100537
75 UAH*
out of stock
Дерев’яна качалка для пластиліну німецького виробника Becks Plastilin. Качалка вироблена якісно, із натурального дерева, поверхня добре оброблена. Качалка легка і добре обертається в обох напрямках (вперед-назад). Довжина 24 см, довжина робочої частини 11,5 см, діаметр робочої частини 4,5 см. Розмір оптимальний для дитячих рук. Легко очищається від пластиліну Becks Plastilin, досить протерти сухою або вологою ганчіркою. Для дітей від 2-х років.
SKU: B100541
150 UAH*
out of stock
Розвиваюча гра для дітей від 3-х років. Набір німецького виробника Becks Plastilin постачається у фірмовій картонній упаковці. До його складу входять базові елементи для гри «Колишко». Така гра принесе дітлахам багато радості – вони власноруч будуть створювати малюнки із кольорових пластинок на корковій дошці. Гра багаторазова, а малюнки у майбутньому будуть прикрашати дитячу кімнату. Для дітей від 3-х років.
Menu
Products catalog
Products catalog