5 речей зі складу ERC для створення мікроклімату у приміщенні взимку

5 речей зі складу ERC для створення мікроклімату у приміщенні взимку

Актуальність теплового комфорту у будинку дуже висока, особливо останні роки, коли спостерігаються різкі перепади температури повітря. Надзвичайно важливо керувати мікрокліматом у будинку власноруч, не залежачи від зовнішніх факторів, адже від комфортного клімату залежить наше здоров’я та гарне самопочуття.

Пропонуємо перелік головних приладів зі складу ERC, які допоможуть забезпечити правильний мікроклімат у приміщенні взимку.

Тепло

Створити тепловий комфорт взимку допоможуть:

1. Обігрівач

Позитивні відгуки отримали масляні радіатори, які довше зберігають тепло і не так сильно сушать повітря, як тепловентилятори. Наприклад, масляний радіатор Gorenje OR2300PEM із таймером, пультом ДУ і площею обігріву 20 м2.

Gorenje

Настінні конвектори зекономлять місце, вони ще більш продуктивні, установка під вікном створить захист від холодного повітря з вулиці.

Інфрачервоні обігрівачі засновані на принципі сонячного обігріву – вони нагрівають людей та речі, а не повітря. Обігрівачі Ufo, в особливості модель Star 2900, а також керамічні обігрівачі - ефективні, не шкодять здоров’ю, не спалюють кисень, пил і легко монтуються.

Ufo

Тепло та затишок без встановлення громіздких приладів подарують електрогрілки. Електрогрілка Medisana HKN - зручна, ефективна та сучасна і підходить всім. Вона накидається на спину та фіксується на шиї, має 5 ступенів нагрівання і дуже компактна.

Medisana

Вологість

Радіатори опалення, які активно працюють взимку, дуже сильно «сушать» приміщення. Сухе повітря негативно впливає на дихальну систему, знижує імунітет та працездатність. Підвищити вологість повітря допоможе:

2. Зволожувач повітря

Gorenje H50DW із сучасною ультразвуковою технологією підходить для приміщень до 50 м2. «Розумний» контроль автоматично підтримуватиме вологість на потрібному рівні.

Gorenje

Чистота повітря

Навіть провітрюючи приміщення взимку, забруднене повітря все ж потрапляє у будинок, тому слід використовувавти:

3. Очищувач повітря

У каталозі ERC представлений чудовий кліматичний комплекс 2 в 1 Philips AC4080/10 - очищувач повітря + зволожувач. Інтелектуальний датчик автоматично вимірює і відображає якість і рівень вологості повітря в приміщенні. Система фільтрації ефективно очищує повітря від забруднень, бактерій та вірусів.

Philips

Тож, запорука правильного мікроклімату – комфортна температура, оптимальна вологість та чисте повітря.

Придбати продукцію