Електрозаправки EVlink Wallbox від Schneider Electric доступні в Україні

Електрозаправки EVlink Wallbox від Schneider Electric доступні в Україні

Компанія ERC, будучи офіційним дистриб'ютором Schneider Electric, оголошує про старт продажів універсальних зарядних станцій для електромобілів EVLink Wallbox. EVLink Wallbox забезпечуют високий рівень ефективності та повну безпеку підключення електротранспорту. З EVLink Wallbox зарядити електромобіль тепер так само просто, як і мобільний телефон.

EVLink Wallbox дозволяє швидко, безпечно та надійно «заправляти» автомобіль електрикою, зарядна система надійно захищена від стрибків напруги. За допомогою функції обмеження потужності станція може керуватися в залежності від поточної завантаженості мережі запобігаючи її перевантаженню. Відкладений старт, що контролюється за допомогою зовнішньої системи керування дозволяє призначити зарядку на нічний час, коли тарифи на електроенергію знижені.

Wallbox прості у використанні: процедура Plug & Charge робить зарядку неймовірно легкої, зупинити і перезапустити пристрій можна одним натисканням.

Зарядні станції EVLink Wallbox  випускаються для одно- або трифазної мережі. При силі струму 32А (якщо зарядний пристрій автомобіля розрахований на цей струм) час повної зарядки акумулятора становить менше 4 годин - значно швидше в порівнянні з використанням побутової розетки.

Конструкція станцій  має високу міцність та ступінь захисту IP 54, що дозволяє встановлювати станції не тільки в приватних гаражах, але також і на корпоративних парковках поза приміщеннями, у цьому випадку контроль доступу забезпечується за допомогою ключа-блокіратора.

Зарядні станції EVLink Wallbox сертифіковані в Україні. Вони пройшли тестування провідними автомобільними виробниками на сумісність і рекомендовани до застосування для забезпечення безпечної та надійної експлуатації.

Можливо оформити попереднє замовлення на такі настінні зарядні станції:

EVH2S22P02K

EVH2S22P0CK

EVH2S7P0AK

Зарядна станція EVLINK WALLBOX T2 32A 3Ф

Зарядна станція EVLINK WALLBOX T2 32A 3Ф З КАБ

Зарядна станція EVLINK WALLBOX T1 32A 1Ф З КАБ

Станом на сьогодні, вже більше 56000 станцій Schneider Electric заряджають електромобілі в 47 країнах світу. 

Детальніше про зарядні станції EVLink від Schneider Electric можна прочитати на сайті виробника.