Як обрати аудіо- та відеоняню для безпеки дитини та спокою батьків: огляд популярних моделей

Як обрати аудіо- та відеоняню для безпеки дитини та спокою батьків: огляд популярних моделей

Сучасні мами мають можливість займатися хатніми справами, працювати за комп’ютером або ж дивитися фільм і при цьому активно дбати про дитину, котра спить в іншій кімнаті. Перевірити на відстані, чи немовля не прокинулось допоможуть радіо- та відеоняні.

Радіоняня – пристрій, у комплекті якого 2 рації: одна розташовується  поруч із дитиною, другу батьки тримають біля себе. Рація біля дитини  реагує на усякий шум і повідомляє батькам про те, що зараз відбувається з немовлям.

Радіоняні Avent – помічниці батьків

У наявності на складі ERC одні з найпопулярніших радіонянь у світі – Philips Avent. Цифрові пристрої максимально чітко передають сигнал і до того ж захищені від перешкод (наприклад, від аналогової радіоняні у сусідній квартирі).

                        

Радіоняні Avent працюють за технологією DECT. Пристрої з радіусом дії до 330 м. Радіоняню можна використовувати не лише в межах квартири, а й у приватному будинку. Навіть коли ви перебуваєте на подвір’ї, радіоняня сповістить про плач дитини.

                                       

Відеоняня для спостереження за немовлям

Відеоняня – більш просунутий варіант радіоняні. За допомогою спеціального приймача з камерою батьки можуть спостерігати за дитиною. Використання відеоняні гарантує ще більшу безпеку для дитини. У батьків зникне потреба постійно перевіряти, чи спить дитина. А це допоможе батькам швидше привчити немовля спати у власному ліжку або кімнаті.

              

З відонянею можна лишити немовля спати самого і будь-якої миті на відстані перевірити, чи спить дитина, чи надійно вкрита і чи нічого її не тривожить. Спеціально для спостереження у темну пору відоняні Avent і Nattou оснащені функцією нічного бачення.

                      

Додаткові функції радіо- та відеонянь

Окрім виконання основного завдання, радіо- та відеоняні можуть мати такі додаткові функції:

  • програвання колискових мелодій для заспокоєння немовляти;
  • нічник; проектування малюнка на стіну;
  • зворотний зв'язок;
  • датчики температури.

                    

Радіо- та відеоняні допоможуть батькам завжди бути «на зв’язку» з дитиною. Чутливий пристрій одразу ж сповістить про відчинення дверей до кімнати, де спить малюк. Із сучасними пристроями батьки забезпечать немовлятам максимальний спокій і комфорт. А завдяки багатофункціональності (наявність нічника, датчиків температури) використання радіо- та відеонянь буде максимально ефективним і приємним.

Придбати продукцію