Тільки вперед! Крісла та кокпіти від Playseat для перемог

Тільки вперед! Крісла та кокпіти від Playseat для перемог

Playseat представляє нові ігрові крісла та кокпіти, які найближчим часом з’являться в портфелі компанії ERC. Ну що, ви готові зануритись у світ відео ігор? Тоді у нас гарна новина для вас, адже ми підготували для вас парочку варіантів для вашого комфорту і повного занурення у гру. Отож, поїхали!

Для тих хто хоче отримати більшого від світу ігор, ми пропонуємо придивитись до Playseat кокпіт з кріпленням для керма і педалей Evolution.

Саме разом із ним ви отримаєте максимум емоцій від ультрареалістичного керування і це не просто слова, адже це гоночне сидіння використовують професійні гонщики для навчання і тестування нових треків. Ну що, вражені? Тоді ще пару приємних бонусів.

Автомобільне сидіння Playseat кокпіт має міцний сталевий каркас та забезпечує масимальну міцність і стійкість, а завдяки гнучкій системі регулювання кожен користувач зможе налаштувати кокпіт під себе для комфортного управління. 

Кокпіт представлений у трьох кольорах: білий, чорний та синій. До речі, синій  кокпіт – це справжній подарунок для фанатів PlayStation, виконаний у традиційних кольорах PS із використанням їх логотипу та приємною блакитною обивкою алькантара.

 

Отож, обирай свій колір і хутчіш, натискай на газ!

Ігрові крісла Playseat L33T - це найкомфортніші крісла, які у вас тільки могли би бути. Оскільки, завдяки спеціальній піні подушки, вони дуже зручні і в той же час не поступаються міцності, що забезпечує вам комфортне проведення часу протягом багатьох годин.

Також крісло має прикріплений металевий обід, який можна використовувати, як підставку для ніг. Дуже тішить, що спинка крісла відкидається на 180º, а підлокітник регулюється в декількох площинах (вгору / вниз, вперед / назад і вліво / вправо).

Ну просто все створено для вашого комфорту, щоб ви не відволікались від ігор і щоб ви повністю перенеслись у віртуальний світ.

Крісло представлено у чотирьох варіантах: чорно-синій, чорно-зелений, чорно-блакитний та повністю у чорному варіанті. Чорно-синій варіант – це ще один подарунок для фанатів PS, адже центральна вставка крісла містить символи з джойстика PS, які стали для нас вже такими впізнаваємими. Також, оголів’я крісла та блакитні його обідки - прикрашені логотипом PlayStation.

Фанати точно зацінять, адже це завжди додатковий знак, який виділятиме і приписуватиме їх до особливої касти геймерів світу ігр PS.

Отже, обирайте своє ігрове крісло чи кокпіт і перетворіть будь-яке місце у вашому домі на справжній гоночний трек!

Придбати продукцію