Мультсеріал «Monkart» стартує на каналі «ПлюсПлюс»!

Мультсеріал «Monkart» стартує на каналі «ПлюсПлюс»!

На дитячому телеканалі «ПлюсПлюс» стартував захопливий мультфільм про лігу гоночних перегонів «Монкарт». Яскрава 3D-анімація, цікавий і динамічний сюжет – неодмінно припадуть до душі як хлопчикам, так і дівчатам. До речі, новий бренд іграшок однойменного мультсеріалу «Monkart» від Young Toys вже на складі ERC!

Усі фігурки з колекції «Monkart» виготовлені із якісного пластику. Герої королівства виглядають дуже ефектно і яскраво. Вони вражають своєю унікальністю, деталізацією та палітрою кольорів.

Іграшки бренда доволі специфічні, адже мають відповідну тематику та стилістику, проте надзвичайно цікаві й стануть до вподоби не лише прихильникам мультсеріалу. 

Іграшки з колекції «Monkart» поділяються на 2 серії : Bitroid та Megaroid. 

Особливості серій та принцип дії іграшок

Іграшки із серії «Bitroid» складаються з 3-х частин: машинка-трансформер з головою монстра, машинка-трансформер з нижньою частиною робота та меч із кнопкою запуска для трансформації обох машинок у робота. Висота зібраного робота 10,5 см.

Машинка-трансформер (нижня частина робота) за допомогою магніту кріпиться до меча (пускового механізму). Друга машинка (верхня частина робота) розташовується дещо на відстані. Натиснувши на кнопку на мечі, «нижня» машинка стартує і стикується з «верхньою», автоматично трансформуючись у робота.

Кожна машинка цікава і по окремості. «Верхня» машинка може їхати далеко вперед, складаючи гідну конкуренцію «верхнім» машинкам з інших наборів. Нижня машинка ефектно розвертається на 180 градусів, якщо її запустити вперед.

Іграшки із серії «Megaroid»  складаються з 2-х частин: велика машинка-трансформер та маленька машинка-трансформер. Ця серія являє собою вдосконалену версію «Bitroid». Висота зібраного робота 15 см.

Механізм дії іграшки доволі простий, при тому вона виконує аж два перетворення: трансформацію у великого робота та назад у машинку. 

Щоб машина перетворилась у великого робота, необхідно запустити маленьку машину у більшу, після чого остання видовищно трансформується за лічені секунди!

Для того, щоб робот перетворився на велику машину, необхідно зняти маленьку машинку з робота. Після чого вручну перетворити робота у велику машину. 

З іграшками «Monkart» кожна дитина зможе відчути себе героєм, який керує своїм власним монстром, що трансформується!

До переваг іграшок нового бренда «Monkart» можна сміливо віднести:

  • високу якість
  • надзичайно технологічну конструкцію
  • захоплюючі трансформації
  • міцність та надійність

Іграшки з функцією трансформації розвивають у дітей моторику рук, просторове мислення, тренують пам’ять та уважність.

Усі частини іграшок «Monkart» сумісні один з одним.

Мультсеріал Монкарт розповідає про турніри та мандри, перегони та бої. Головні герої зустрічаються з великою кількістю супротивників і знаходять нових вірних друзів.

Дивіться, грайте та фантазуйте разом із героями мультсеріалу Monkart!

Придбати продукцію