New Bright на складі і діти вже дуже раді!

New Bright на складі і діти вже дуже раді!

Очікувана новинка машинок на радіокеруванні вже на складі ERC! Машинки New Bright, які дивували світ вже більше 60 років, тепер і в Україні! Хочеться також зауважити, що граючись із цими машинками, дитина розвиває фантазію, спритність, координацію рухів, кмітливість, вчиться відповідальності і самостійності. Тому поспішайте забрати свою серед такого неймовірного їх асортименту! Поїхали!

Модель – 3718

Одразу, хочеться виділити одну модель, яка точно виділяється серед інших і вразить вас у першу чергу! «Це щось неймовірне!» - точно скаже ваша дитина, адже крім оригінального дизайну, що нагадає шалену муху, авто має ще аж два двигуни і його можна заряджати через USB, що точно є приємним бонусом, який варто враховувати при виборі саме «свого» авто! Цією машинкою можна керувати за допомогою пульту радіокерування, а також вона має антиударний корпус.

Масштаб: 1:12 
Розмір, см: 25
Швидкість, км/год: 15
Живлення: Li-ion акумулятор вмонтований у корпус (зарядка від USB) 
Особливість: 2 двигуни та незвичний дизайн

Модель – 61422UF

Цей габаритний джип із розміром у майже 38 см, є зменшеною копією справжнього позашляховика у пропорціях 1 до 10. Джип на радіоуправлінні оснащений м’якими гумовими колесами та антиударним корпусом із електричним двигуном. Тому він точно порадує будь-якого «малого» і не тільки «малого» автолюбителя!  

Масштаб: 1:10 
Розмір, см: 38
Швидкість, км/год: 15
Особливість: гумові колеса 
Живлення: Li-ion акумулятор вмонтований у корпус (підзарядка від USВ)


Модель – 61073U

По характеристикам цей джип нічим не поступається попередній моделі, але має трохи інший «польовий» варіант дизайну. Машинка теж може розганятись до швидкості 15 км/год і приємно порадує автолюбителів, але має і свої особливості. Так, вона має більші гумові колеса і характерну робочу підвіску, що поціновувачі позашляховиків точно оцінять!

Масштаб: 1:12 
Розмір, см: 38 
Швидкість, км/год: 15
Живлення: Li-ion акумулятор вмонтований у корпус 
Особливості: робоча підвіска та великі гумові колеса


Модель – 61828U

Ще одна машинка, яка не залишить байдужим будь-якого хлопчика, адже це неймовірно цікава та яскрава машинка, представлена у сучасному, неповторному дизайні із імітацією тюнингу із обережно пропрацьованим інтер’єром. Міні копія джипу виконана у масштабі 1 до 18 та має повноцінну гумову гусеницю, чим точно приємно порадує будь-якого автолюбителя. 

Масштаб: 1:18
Розмір, см: 30 
Швидкість, км/год: 15
Живлення: Li-ion акумулятор вмонтований у корпус 
Особливості: повноцінна гумова гусінь та анти-ударний корпус


Модель – 3703U

Ще одна модель, яка точно приємно здивує вашого юного автомобіліста. Модель має два електричні двигуни та колеса, якими можна керувати по окремості за допомогою пульта. Приємний бонус - те, що процес керування та зарядки здійснюється через годинник, який і є пультом керування. 

Особливості: машинка-годинник 
Живлення: Li-ion акумулятор вмонтований у корпус (зарядка та керування здійснюється через годинник) 


Модель – 60647-2

Найбільший із представлених екземплярів, адже це копія оригіналу із масштабом 1:6. Модель, вражає своєю реалістичністю, яку додатково доповнює звуковий та світловий супровід моделі. Приємно також, що вона підтримує швидку підзарядку і має змінну батарею. Думаю, її точно зацінить не тільки малеча. Візьміть на озброєння, як подарунок для автолюбителів будь-якого віку! 

Масштаб: 1:6
Розмір, см: 55
Швидкість, км/год: 15
Живлення: 9.6V знімна батарея і підзарядкою через ЗП від 220V (швидка зарядка)
Особливість: гумові колеса, світло, кнопка TRYME. 


Модель – 1440

Ще один претендент, який точно теж зможе зайняти поважне місце в домашньому автопарку вашого юного гонщика. Джип має потужні колеса, що не б’ються та мають яскраво виражені шипи для міцного зчеплення із поверхнями. Позашляховик із легкістю подолає будь-які перешкоди, буде чудово їздити, як по рівним так і по ґрунтовим доріжкам. 

Масштаб: 1:10 
Розмір, см: 37 
Швидкість, км/год: 10
Живлення:  5 батарейок АА 
Особливість: робоча підвіска

Модель - 2408F

Хоча ця модель і має доволі невеликі габарити, адже є міні копією із пропорціями 1 до 24, вона все таки є і однією із самих помітних на дорозі. Цей позашляховик із завищеним корпусом має великі колеса та протиударний бампер. Приємно вразить те, що машинка виконана не тільки з пластику, а і з металевими елементами та повним радіоуправлінням дальністю 25 м: вперед-назад та вліво-вправо. 

Масштаб: 1:24 
Розмір, см: 18  
Швидкість, км/год: 10
Живлення: 3 батарейки АА 
Особливість: полікарбонатний корпус

Модель - 1640F

Ще один джип, який готовий завоювати вашу увагу, виконаний у полікарбонатному корпусі із 16-ти кратним маштабуванням оригіналу. Машинка розміром у 31 см живиться від 5 батарейок та набирає швидкість до 15 км/год. Приємно тішить її амортизація, яка додає ефект їзди, як на справжньому позашляховику.

Масштаб: 1:16 
Розмір, см: 31 
Живлення: 5 батарейок АА 
Швидкість, км/год: 15
Особливість: амортизація та полікарбонатний корпус


Модель – 2424

Ця модель вражає своєю деталізаціє, адже навіть у масштабі 1:24, повністю передає весь дизайн та реалістичність оригіналу. Ця «кроха» живиться від 3 акумуляторних батарейок, що теж потрібно враховувати при виборі машини, адже витрати на дитячу машину, як і на «справжню» машину, потрібно теж враховувати при плануванні вашого бюджету.

Масштаб: 1:24 
Розмір, см: 18 
Швидкість, км/год: 10
Живлення: 3 батарейки АА 
Особливість: деталізація


Модель – 1845

Джип, який є доволі універсальним у всіх характеристиках і гарним вибором по головному параметру: «ціна-якість». Масштаб - 1:18, габарити моделі представлені у 28 см, а максимальна швидкість 10 км/год.  

Масштаб: 1:18 
Розмір, см: 28 см 
Швидкість, км/год: 10
Живлення: 3 батарейки АА 
Особливість: співвідношення «ціна-розмір-якість»


Модель – 1866G

Джип, який обов'язково сподобається дітям. Сріблястий колір цього джипу просто створений для тих, хто полюбляє бути в центрі уваги, а також, якщо ваша дитина полюбляє швидкість та все, що пов’язано з машинками. Живиться від 3-х АА батарейок. Модель із масштабом 1:18 від оригіналу, має розмір у 23 см та антиударний корпус із електричним двигуном та приводиться у рух пультом радіокерування.

Масштаб: 1:18 
Розмір, см: 23
Швидкість, км/год: 10
Живлення: 3 батарейки АА 
Особливість: гумові колеса, яскравий дизайн

Отже, всі представлені моделі вражають своєю довершеною деталізацією та реалістичністю, що дає їх власнику, приємні емоції від реалістичності не тільки в керуванні, а й у дизайні машин. Тому, кожен зможе підібрати машину під себе, але для цього потрібно відповісти на пару питань: від чого повинен живитись ваш автомобіль, які габарити мати та для яких цілей, ви його купуєте? Тобто, всі питання, які повинен вирішувати справжній власник авто, тому це ще одна навичка, яку повинен закріпити і розвинути юний автолюбитель. Тому гайда обирати та купувати своє «справжнє» міні авто, поки машинки ще є в наявності, адже новорічні свята вже «на носі»!

Придбати продукцію