Шукаєте стильний і, головне, якісний аксесуар для вашого смартфону?

Шукаєте стильний і, головне, якісний аксесуар для вашого смартфону?

Виробник BASEUS приємно дивує своїми ідеями. Ці аксесуари до ваших гаджетів полегшують життя, роблячи використання мобільних пристроїв більш функціональним і надійним.

Дуже, дуже, ну дуже багато новинок бренду Baseues.

Автомобільні тримачи

Надійно фіксують телефон за рахунок ваги смартфону, відтягуючи вниз центральну лапу і затискаючи по боках. Надійно тримає пристрій навіть у чохлі. Дозволяє вийняти телефон однією рукою, не відволікаючись від водіння.

Автомобільні зарядні пристрої

Це якісні пристрої, які зможуть зарядити за максимально короткий термін ваші мобільні гаджети. Вміє відображати вольтаж й ампераж, що подається на зарядний пристрій (особливо зручно у зимовий період, щоб самостійно діагностувати неполадки з автомобільним акумулятором і вчасно його замінити, щоб запобігти незручних моментів).

Кабель USB

Це дуже міцний кабель для передачі даних і зарядки мобільних пристроїв у приємній нейлоновій оплітці. Не боїться екстремальних навантажень і навіть наступивши на нього, нічого не пошкодиться. Якщо користуватися в авто, то м'яка тканинна оплітка не пошкодить інтер'єр вашого автомобіля.

Чохли для смартфонів

Великий асортимент чохлів для смартфонів, які захистять телефон від пошкоджень, а зносостійкий до подряпин матеріал ідеально передає оригінальність матеріалів.

Чохли для Airpods

Це чохол-накладка на зарядний бокс AirPods, який легко надівається і знімається без додаткових зусиль. Ударостійкий і зносостійкий чохол надійно захищає корпус з усіх боків від подряпин і потертостей. М'який і пружний силікон відмінно пом'якшує удари, а також виключає випадкове випадання з рук.

Весь асортимент BASEUS

Придбати продукцію