ERC - дистриб’ютор продукції Alcatel

Головна Новини ERC - дистриб’ютор продукції Alcatel
02.09.2020

У рамках розширеного партнерства із TCL Electronics, ERC розпочинає співробітництво із TCL Communication Ltd., провідним розробником івиробником широкого асортименту мобільних пристроїв, інтернет-рішень і сервісів. Відповідно угоди, ERC надано право дистриб'юції і просування продукції під брендом Alcatel на території України.

Рішення Alcatel орієнтовані на широку цільову авдиторію і відрізняються простотою у використанні, європейським дизайном і багатою функціональністю, із урахуванням специфічних потреб користувачів, для яких акцентований той чи інший пристрій.

Продукти TCL Communication представлені більш ніж в 160 країнах Північної і Південної Америки, Європи, Близького Сходу, Африки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Незважаючи на стрімке зниження продажів смартфонів у світі під час спалаху COVID-19 (до 25% порівняно з минулим роком), Alcatel показує сталий розвиток продажів, посилюючи свої позиції.

Спираючись на знання місцевих ринків і повний контроль над процесом виробництва від початкової до завершальної стадії, використання власних передових розробок компонентної бази, TCL Communication пропонує користувачам якісні, інноваційні, багатофункціональні і високопродуктивні мобільні пристрої під брендом Alcatel за доступною ціною.

За даними (Q1-2020 | MOBILE MARKET MONITOR) аналітичної агенції Counterpoint, продукція бренду Alcatel займає ключові позиції на розвинених ринках.

В України бренд Alcatel буде представлений широким асортиментом продукції у чотирьох продуктових категоріях:

 • Функціональні мобільні телефони •

 • Смартфони •

 • Планшетні комп’ютери •

 • 4G LTE модеми і маршрутизатори •

90% товарних позицій – це моделі нової продуктової лінійки пристроїв, розроблених у 2 кварталі 2020 року.

Асортимент Alcatel буде запропонований зі складу ERC вже у вересні.

З кожним пристроєм будемо вас знайомити окремо, адже вони варті персональної уваги. А про надходження продукції на склад ERC будемо вас інформувати завчасно.

TCL - зареєстрована торговельна марка компанії TCL Corporation. Alcatel є товарним знаком компанії Nokia і використовується відповідно до ліцензії, виданої компанії TCL Communication Ltd.

Відео Alcatel

 

Меню
Каталог товарів
Каталог товарів