Поза межами уяви. Panasonic LUMIX GH5

Поза межами уяви. Panasonic LUMIX GH5

Можливості бездзеркальних камер обмежуються лише горизонтом! Тим, хто цьому не вірить, варто власноруч спробувати нову модель Panasonic — LUMIX GH5, першу гібридну бездзеркальну камеру з підтримкою відеозйомки у форматі 4К 60р/50р 4:2:2 10 бітів.

Головне, що отримує фотограф разом з новенькою Panasonic LUMIX GH5, це надзвичайну свободу. Ця камера дозволяє зручно працювати та робити якісні знімки у полярно різних умовах: від репортажних зйомок без використання штатива при низькому освітленні та під дощем до студійних родинних світлин з тендітними немовлятами, яких не потурбує навіть звук затвора, адже у камери є беззвучний режим.

«Відмінний інструмент, коли потрібно швидко пересуватися з однієї локації на іншу», — так характеризують нову камеру професіонали, що вже встигли її протестувати. Компактна і легка LUMIX GH5 здатна робити знімки високої роздільної здатності з безпрецедентною якістю зображення, що перевершує очікування щодо передачі кольору, та з мінімальним рівнем шуму навіть при зйомці на ISO до 25 600.

Надможливості камери забезпечено злагодженою роботою багатьох елементів. Власне LUMIX GH5 обладнано новим MOS-сенсором Digital Live з роздільною здатністю 20,3 Мп без фільтра низьких частот та передовим процесором Venus Engine нового покоління. Контроль за рухами у цій камері доведено майже до рівня «неможлива досконалість» завдяки поєднанню переваг нового гіроскопа, двовісної системи оптичної стабілізації зображення в об’єктиві та п’ятивісній системі стабілізації в камері. Така комбінація, що доповнена швидкісним фокусуванням (приблизно 0,05 с) та надзвичайною швидкістю серійної зйомки (12 к/с (AFS)/9 к/с (AFC)) робить Panasonic LUMIX GH5 ідеальним інструментом фіксації швидкоплинних моментів життя. Для додаткової зручності та інтуїтивності управління виробник обладнав камеру джойстиком.

Модель LUMIX GH5 підтримує відеозйомку в 4K 60p/50p без обмеження за часом. Вона дозволяє знімати відео у форматі 4:2:2 10 бітів 4K 30p/25p на карту пам’яті SD. Якість матеріалу така висока, що на відео видно найдрібніші деталі як на нормальній швидкості перегляду, так і на сповільненій.

Аби не втратити унікальний кадр, можна застосувати новий режим 6K ФОТО*6, в якому зйомка ведеться зі швидкістю 30 к/с, а фотограф згодом має лише обрати найбільш вдалий кадр та зберегти його у роздільній якості 18 Мп. Крім іншого, виробник поліпшив режим 4K ФОТО, що відтепер дозволяє робити знімки зі швидкістю 60 к/с у 8 Мп.

Фотоапарат обладнано двома слотами для карт пам’яті SD. У LUMIX GH5 представлено також такі модулі, як Bluetooth (4.2) та Wi-Fi, що дозволяють реалізувати нові можливості зйомки та публікації фотографій і відеороликів. Крім того, у камері встановлено повнорозмірний роз’єм HDMI Type A.

Корпус GH5 виконано з магнієвого сплаву. Камера захищена не лише від вологи і пилу, але ще й від холоду до –10 °C. Це дає гарантію фотографу, що зйомка не припиниться через погодні умови, тож професіонал зможе сконцентруватися на красі моменту.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

  • Модель Panasonic LUMIX GH5 (DC-GH5EE-K)
  • Матриця СMOS17,3×13 мм, ефективних пікселів - 20,3 Мп, всього - 21,77 Мп
  • Живлення літій-іонний акумулятор DMW-BLF19
  • Цифровий зум 2x, 4x
  • Запис відео 4K (4096×2160)
  • Вага 645 г (без батареї та карт пам’яті)
  • ISO-спектр 200-25 600
  • Інтерфейси HDMI, USB-C, USB3.1, 3,5 мм, навушники, мікрофон