Власний кінотеатр Philips Zenit CSS5530G/12

Власний кінотеатр Philips Zenit CSS5530G/12

Холодними зимовими вечорами бажано зайвий раз не вибиратися на вулицю. Навіть заради улюбленого фільму. Тепер це не проблема: із Philips Zenit CSS5530G/12 власний кінотеатр у помешканні.

Тепер немає необхідності відвідувати кінотеатр: з новинкою Philips кінострічками можна насолоджуватися вдома. Zenit CSS5530G/12 — компактна, бездротова, 5.1-акустична система оточить об’ємним звуком, створюючи ефект присутності. Це ідеальний варіант для тих, хто втомився від дротів та кабелів, які плутаються, накопичують пил і заважають гармонійному світосприйняттю. Доречною стане як для однокімнатної квартири, так і заміського будинку.

Компактні колонки чудово пасують до інтер'єру (особливо світлих тонів). Зручно влаштувавшись на канапі або в кріслі, прихопивши попкорна і улюблених напоїв, можна повністю зануритися в події чергового бойовика, екшна або трилера, не залишаючи вітальні.

Комплект стане гідною альтернативою телевізійним динамікам, а розумне зберігання кабелів і бездротові тилові сателіти гарантують зручне розташування і максимум вражень від прослуховування.

Zenit CSS5530G/12 складається з таких основних частин:

  • акустичної системи центрального каналу
  • сабвуфера
  • чотирьох однакових сателітів

Відео 4К

Відео формату 4К все стрімкіше набирає обертів. Philips передбачив це — CSS5530G/12 оснащено HDMI-портами з підтримкою 4К2К стандарту HDMI 1.4, що забезпечує роботу з відеоконтентом надвисокої чіткості (UHD).

Об’ємний ефект завдяки Bluetooth або NFC

Передача контенту з мобільних гаджетів здійснюється за допомогою Bluetooth з використанням NFC в один дотик. Вбудований декодер Dolby Digital забезпечує обробку шести, а декодер Dolby Pro Logic II — п’яти аудіоканалів для створення об’ємного ефекту від будь-якого стереофонічного джерела. Сабвуфер і ресивер мають вбудовані джерела живлення.

Відбиття низьких тонів сабвуфера плавно розподіляє звук

Купольний відбивач басів плавно розподіляє звук на 360°, забезпечуючи відтворення потужних і насичених низьких частот. Конструкція перешкоджає утворенню ефекту демпфування, коли сабвуфер часом опиниться на м'якій поверхні (килимі тощо).

АС центрального каналу

АС має довжину 58 см, верхня і лицьова поверхні обтягнуті тканиною.

У середині верхньої панелі АС розташовані чотири кнопки: управління живленням, вибору джерела, збільшення і зменшення гучності. Там же знаходиться мітка NFC для з’єднання із зовнішнім пристроєм по Bluetooth.

Сателіти

Фронтальні й тилові колонки абсолютно однакові. Вони нагадують стовпчики, які злегка звужуються догори, з чотирма трохи округленими вертикальними гранями, покритими тканиною.

У сателітах встановлено по три динаміки: всередині дюймовий твітер на 8 Ом, нагорі та внизу два круглих широкосмугових по 10 Ом і діаметром 2,5 дюйма.

На нижній частині цих колонок передбачена ніша з котушкою, на яку з’єднувальний кабель намотується при транспортуванні (або його надлишок при установці). Довжина кабелю чимала — п'ять метрів, тобто колонки можна рознести на 10 метрів.

З новим кінотеатром вдома вже не буде сумно, а холодні довгі вечори стануть теплими і затишними.

Придбати продукцію