Кiнематографiчний звук Samsung

Кiнематографiчний звук Samsung

Samsung анонсувала одразу три нові саундбари — ідеальні пари для телевізорів. Вони підтримують бездротовий об’ємний звук з потужними басами, передають музику через Bluetooth, використовують функцію Surround Sound Expansion для справжньої насолоди якісним звуком.

Новинки HW-M 4500/RU, HW-MS 650/RU, HW-MS 750/RU мають низку схожих характеристик і водночас вигідно відрізняються один від одного, так що кожен кіно- або меломан зможе вибрати модель на власний смак.

Головна їхня перевага – підтримка бездротового об’ємного звуку. Бездротовий комплект Wireless Surround Kit* з легкістю розширює систему об’ємного звуку без нагромадження дротів. Є можливість створити багатоканальну систему і насолоджуватися насправді об’ємним звучанням.

Саундбари використовують Bluetooth для простого бездротового з’єднання з іншими пристроями. Можна слухати музику з мобільного пристрою в найкращій якості, будь-де і без будь-яких обмежень.

Тим, хто втомився від кабелів, сподобається бездротове з’єднання з телевізором. Підключення відбувається через Bluetooth або Wi-Fi.

І ще одна приємна фішка – управління обома пристроями з одного пульта дистанційного керування. Тепер можна керувати основними функціями саундбарів: ввімкненням або вимиканням живлення; гучністю; звуковими ефектами – за допомогою пульта дистанційного керування телевізора Samsung через інтерфейс ТВ.

HW-M 4500/RU

Власникам вигнутих телевізорів буде вельми до речі ця модель саунд­бару. У неї м’який дизайн, що повторює вигин телевізора. У підсумку отримуємо комплект в єдиному стилі для насолоди мультимедійним контентом. Серед інших переваг варто відзначити функцію Surround Sound Expansion, яка розширює зону прослуховування як в сторони, так і вгору, щоб забезпечити рівномірно розподілене і високоякісне звучання. Керувати HW-M 4500/RU можна за допомогою програми Samsung Audio Remote App на смартфоні або планшеті з ОС Android. Необхідно підключитися по Bluetooth, щоб управляти всіма функціями саундбару і відтворювати улюблені плейлисти на мобільному пристрої.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Повна вихідна потужність 260 Вт
 • Кількість каналів 2.1-канальний
 • Кількість динаміків 6
 • Тип сабвуферу бездротовий
 • Кількість режимів звучання (DSP) 5
 • Підтримка 3D-відео так

HW-MS 750/RU

Легко встановлюється, добре поєднується і кріпиться з телевізором. Надійно, просто і акуратно. Встановлюється ця модель саундбара безпосередньо на телевізор, щоб не робити зайвих отворів у стіні. Для живлення обох пристроїв використовується один загальний кабель. Досить накопичувати дроти. Незмінно чудовий звук будь-де у кімнаті завдяки новітньому широкосмуговому твитеру. З HW-MS 750/RU можна відчути високу якість звучання і насолодитися приголомшливо реалістичним HD-звуком. Зберігає якість і насиченість оригінального звуку в діапазоні параметрів 96 КГц/32 біт без субдискретизації. Ексклюзивна технологія Samsung – функція управління кількома динаміками – Multi-Speaker Control – стежить за синхронністю руху динаміків для відтворення потужніших басів. Завдяки режиму Smart Sound саундбар автоматично аналізує звук і забезпечує найкраще звучання, оптимізоване для даного контенту. А за допомогою програми Samsung Multiroom можна програвати свою улюблену музику по-новому.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Повна вихідна потужність 450 Вт
 • Кількість каналів 5-канальний
 • Тип сабвуферу бездротовий
 • Кількість режимів звучання (DSP) 5
 • Підтримка 3D-відео Video Pass (обмеження на перегляд 3D-відео)

HW-MS 650/RU

Ідеальний баланс звучання будь-де у приміщенні завдяки широкому діапазону частот. Функція Surround Sound Expansion розширює зону прослуховування як в сторони, так і вгору, щоб забезпечити рівномірно розподілене і високоякісне звучання. Тепер можна насолоджуватися відмінним звуком з ефектами об’ємного звучання. Керувати HW-MS 650/RU можна за допомогою програми Samsung Audio Remote App на смартфоні або планшеті з ОС Android. Необхідно підключитися по Bluetooth, щоб управляти всіма функціями саундбару і відтворювати улюблені плейлисти на мобільному пристрої за допомогою однієї програми.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

 • Повна вихідна потужність 320 Вт
 • Кількість каналів 3-канальний
 • Кількість динаміків 9
 • Тип бездротовий
 • Кількість режимів звучання (DSP) 5.
 • Підтримка 3D-відео так

 

*Комплект бездротового тилового динаміка Wireless Rear Speaker Kit купується окремо (SWA-8500S, SWA-9000S)

Придбати продукцію